• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 situacijų, kai moteris neatsisako sekso  10 

Autorius: eli.lt
2013-03-05 18:00:00

10 situacijų, kai moteris neatsisako sekso
"Gamma" nuotr.

Dešimt sveikų ir išbandytų patarimų padės išvengti atsisakymų mylėtis. Teisingai naudojantis, jie bus patikimi ir visada "suveikiantys". Dar kartą bandydami prikalbinti savo merginą užsiimti intymiais pratimais, išgirdote "Mano bloga nuotaika"! Jūs toks - ne vienas.

Daugelis nevykėlių meilužių skundžiasi, kad jų moterys nenori užsiimti seksu taip dažnai ir tiek daug, kaip norėtų jie. Todėl pasidalysime šios srities paslaptimis bei įgūdžiais. Taigi 10 situacijų, kuriose moteris bus pasirengusi viskam!

Atidžiai skaitykite ir sužinosite, kada seksas jums garantuojamas.

1. Ginčas

Dabar žinosite, kad ginčuose gimsta ne tik tiesa. Senolis Sokratas pasakė ne iki galo.

Sąvoka "taikdariškas seksas" - tai ne mitas. Tokia sekso rūšis iš tikrųjų yra, ir ji savotiškai žavi. Įsivaizduokite: karštas ginčas su mergina privertė užvirti jūsų kraują, širdis tuoj iššoks iš krūtinės.

Taigi, vos tik konfliktas pasiekia apogėjų, jums telieka pasinaudoti akimirka. Tarsi JTO taikdarys ryžtingai imkite padėtį į savo rankas. Aistringi bučiniai, veržlus atsikratymas drabužių ir ugningos glamonės kartu su teigiamomis emocijomis leis išnaudoti ginčo metu atsiradusią energiją ir hormonų audrą.

Net jeigu privertėte ją pravirkti, valdykite situaciją. Leiskite jai nusiraminti, nušluostykite ašaras ir vis tiek pasimylėkite.

Už taikdarius, nes jie kuria erotiką!

2. Laimingas atsitiktinumas

Bet kokie emocijų protrūkiai – pyktis ar didžiulė laimė – taip pat gali atitinkamai "parengti" merginą. Ji ką tik sėkmingai išlaikė egzaminą, buvo paaukštinta darbe, rado savo seną vaikišką žaislą arba ją užklupo dar kokia nors džiugi akimirka – būkite pasirengęs, negaiškite. Dabar tinkamiausias metas tą teigiamą energiją nukreipti reikiama linkme. Puikaus sekso.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Neskanu.
2013-08-03 11:54:19
tai jau tikrai, kad gresia skirybomis kaikuriais atvejais.. Nors ir koks busi isradingas, bet jei po barnio galvosi apie seksa, o tavo partnere niekaip negali susijaudinti, tai ji tikrai pagalvos, kad vyrui seksas tai pagrindinis espektas santykiuose, ir taip daug netiesos, kazkas parase is savo pozicijos kaip galbut pagerino savo seksa...
pritariu
2013-07-11 23:02:18
****
Neziniukas
2013-03-14 11:14:12
As tikrai niekad neatisakysiu patenkinti moteri.. :)
troskimas@delfi.lt