• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 svarbiausių patarimų apie seksą  10 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2012-01-08 12:05:00

10 svarbiausių patarimų apie seksą
123rf.com

Informacijos, kaip užsiiminėti seksu, ką daryti ir ko ne, apstu. Nesunku joje ir pasiklysti. Portalui ladu.mail. ru specialistai išskyrė pačius svarbiausiu patarimus, kurie jūsų seksą padarys nepakartojamą.

Švelnumas santykiams suteikia ypatingą prasmę ir tiesiog seksą paverčia mylėjimusi

Jam

Stebėkite partnerę

Kiekviena moteris – ryški asmenybė, turinti tik jai būdingą charakterį, įpročius ir... erogenines zonas. Vyrai neretai su nauja mylimąją elgiasi kaip su buvusiąja, ypač jei tarp nutrūkusių ir naujai užsimezgusių santykių praėjo mažai laiko. Dėl to pirmieji bandymai lovoje gali nebūti apvainikuoti pergale. Uždavinėti intymaus pobūdžio klausimus per pirmuosius pasimatymus – neromantiška ir gal net netaktiška. Todėl turintieji akis tegul pamato, į kokias glamones, kokiuose „karštuose“ taškuose jūsų išrinktoji reaguoja jautriausiai. Pasak seksologų, vyrai neretai taip susikoncentruoja į aistrą ir į tai, kad pasirodytų sekso gigantais, jog apie taktilinį (lytėjimo) kontaktą jiems net mintis į galvą nešauna.

Kalbėkite sekso metu

Posakis apie patyrusį karį, nežinantį meilės žodžių, - tradicinis stipriosios lyties pasiteisinimas. Bandydamas užkariauti moterį vyras iš tiesų negaili jai gražių ir švelnių žodžių. Tačiau kur jie dingsta, kai reikalai pasisuka lovos link?

Ne veltui sakoma, kad moterys myli ausimis. Todėl, pasak psichologų, kartais kalbėti yra daug geriau, nei tylėti ar net ką nors daryti. Švelnūs žodžiai, komplimentai jos išvaizdai. Jokia sekso technika nesugebės pakelti moters į malonumo olimpą taip, kaip laiku į ausį sušnabždėti tinkami žodžiai.

Vertinkite „smulkmenas“

Taškas G – puiku. Tačiau jo paieškos gali užtrukti ir visą gyvenimą – beje, garantijos, kad jį rasite – nėra. O tiesa slypi, galima sakyti, paviršiuje. Daugumai dailiosios lyties atstovių klitorinis orgazmas – vienas patikimiausių būdų palaimai patirti. Nepamirškite apie tai.

Laiku ir be priminimo užsimaukite prezervatyvą

Nemėgstate? O reikės. Aišku, jei jūs - ne šeimyninė pora. Kokia nepakartojama ir aistringa atrodytų moteris, rūpestis ir atsargumas visuomet turi lydėti jūsų intymius santykius. Daugumai moterų sekso metu priminti vyrui apie apsaugos priemones, reiškia sugriauti emocinį nusiteikimą ir mažų mažiausiai pasirodyti cinike. Savimi besirūpinanti moteris vis tiek tai padarys, tačiau galite užbėgti už akių šiai neromantiškai preliudijos daliai ir toliau viskas klosis lengviau ir sklandžiau.

Netingėkite

Pasak dailiosios lyties atstovių, nieko nėra baisiau už pūškuojantį ir nerangų partnerį. Gal vertėtų mesti rūkyti ar pradėti sportuoti. Patikėkite geras ir intensyvus seksas to vertas. Čia vaginalinio orgazmo meistrai gauna šansą šauti tiesiai į stratosferą. Tiesa, vertėtų prisiminti, kad pašėlęs tempas labiau tinka, kai palaimos viršūnė jau pasiekiama ranka, o ne pačioje lytinio akto pradžioje. Nebent seksu užsiimate netipiškoje vietoje ir turite katastrofiškai mažai laiko.

Jai

Leiskite žiūrėti

Vyrai myli akimis. Žinodamos šią taisyklę moterys nori dailiai atrodyti darbe, gatvėje. O lovoje – priešingai. Savaime suprantama, rūbais dailiosios lyties atstovės stengiasi pridengti figūros trūkumus. Mokėjimas gražiai nusirengti ir parodyti save tinkamu rakursu – ištisas mokslas. Joks vyras jums neatsispirs, jei tai darydama ir pati jusite malonumą.

Pradėkite pirma

Tokia rekomendacija vis dar nemažai daliai moterų atrodo nepadori. Mat gyvuojantys stereotipai moko visai ko kito. Tačiau bet koks seksualinis kontaktas neapsieina be gundymo. Kodėl to pirma negalėtų padaryti moteris? Drąsiai imkite vadžias į savo rankas. Partneris jums liks dėkingas.

Nepamirškite savo norų

Būkite egoistė, jei norite ne gero, o idealaus sekso. Psichologinis komfortas, kurį jaučia vyras patenkinęs savo partnerę, daro stebuklus. Kas jūs jam – žmona ar meilužė, laiko jis jus gražuole ar mato kai kuriuos trūkumus, kurių niekada garsiai neįvardins, - visi šie faktoriai bus nesvarbūs, jeigu bendras pastangas nukreipsite jums reikiama linkme. Seksas bus pasakiškas. O jūs tapsite nepakartojama, gražuole, tobula moterimi. Ir visiškai nesvarbu, kad net kiaušinienės iškepti nemokate...

Būkite švelni

Moteriškojo švelnumo lašas - ir brutalus mačo virs meiliai murkiančiu kačiuku. Būtent švelnumas santykiams suteikia ypatingą prasmę ir tiesiog seksą paverčia mylėjimusi.

Judėkite

Judėjimas – gyvenimas, įskaitant ir lytinį. Netingėkite ir padėkite savo partneriui. Sutikite, vienam „darbuotis“ nelengva. Dviese ir lengviau, ir smagiau, ir darbo rezultatas – geresnis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dar
2015-09-01 22:56:29
p.s. ieskant info, nereikia apsiriboti tik spedra - galima ieskoti kaip avanafilio (cia daugiau tiems, kas ieskos uzsienio kalbomis)
Lukas
2015-09-01 22:55:38
tikrai taip, esu bandes - superinis dalykas. Galiu palygint su kitais tos pacios grupes vaistais - reikalas visai kitas. Bet as patarciau kartu pakoreguoti ir gyvenimo buda, o ne tik aklai pasitiketi vaistais
Lukas
2015-09-01 22:54:56
pradekit sveikiau maitintis, daugiau judet. Pageres kraujotaka (dar vaistai pades), ir pagaliau vaistai taps is viso nebereikalingi.