• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

3 dalykai, įrodantys, jog jam rūpi tik seksas  7 

Autorius: L. Makarovaitė, balsas.lt
2009-09-30 17:00:00

3 dalykai, įrodantys, jog jam rūpi tik seksas
Jupiterimages nuotr.

Įkliuvai į meilės pinkles ir dabar labiausiai neramina klausimas ar jam rūpi tik seksas? Kyla įtarimai, bet, deja, įrodymų įtarimams neatrandi? Nesisielok, tu turi galimybę atskirti tą, kuriam rūpi tik seksas nuo to, kuris taip pat kaip ir tu karštai myli. Štai kelios situacijos, būdingos tam vaikinui, kurio galvoje sukasi tik viena mintis: „seksas“.

Šį tą lepteli

„Mieloji, tu tokia nuostabi, patikėk, man taip gera būti kartu su tavimi. Tai kažkas nepaprasto, buvimas su tavimi tai tarsi sapnas.“, - taip, jis puikiai moka užkalbėti dantis ir jo liežuvis tarsi plaktuku paplonintas, nes iš jo lūpų liejasi tik patys nuostabiausi žodžiai... Bet būna atvejų kuomet ir patys gabiausi saldžialiežuviai netyčia lepteli tai, ko tu išgirsti neturėjai. Tarkime važiuojate automobiliu ir aptarinėjate jūsų draugų ne itin vykusius santykius. Vaikinas pareiškia savo nuomonę: „Aš nesuprantu, kokiu tikslu jie būna kartu. Juk poros draugauja iš meilės arba dėl sekso“. Šitoje vietoje jis staigiai nutyla ir nukreipia pokalbio temą. Juk jis tau niekad nebuvo sakęs, kad myli...Taigi, kad ir kaip to nenorėtų vaikinas, kuriam rūpi tik seksas, bet yla visuomet išlenda iš maišo ir tu būtinai suprasi ar jis tas, kuriam reikia tik vieno - sekso.

Dažnai turi neatidėliotinų reikalų

Tas, kuris nuolatos sakosi neturįs laiko, iš tiesų jo turi į valias. Vaikinas, norintis praleisti su tavim kuo daugiau laiko, net ir tikrai jo neturėdamas, bent valandėlę iškas net iš po žemių. Jei jo tikslas matyti tave kuo dažniau, jis jo sieks visomis išgalėmis. Juk tikslas pateisina visas priemones. Bet...Tau pasiūlius nueiti į kiną, jis sako, kad neturi tam laiko? Pasiūlei kartu papietauti, bet jis pietauja darbe, tokiu būdu taupydamas laiką? Tu jam siūlai begalę dalykų į kuriuos atsakymas visuomet būna toks pats ir tik kelias valandėles, geriausiu atveju dieną, jis skiria tau? Atsakymas į klausimą: „Ar jam rūpi tik seksas?“ kuo aiškiausias. Kadangi atsakymą į šį klausimą jau turi, gerai pamąstyk, ar toks vaikinas yra vertas tavęs.

Akylai saugo savo mobilųjį

Akylus mobiliojo telefono saugojimas nėra normalus dalykas ir šis veiksmas atliekamas turint tik tam tikrų priežasčių. Vos suskamba telefonas ir jis lyg akis išdegęs bėga per duris ar kiek tik įmanoma toliau nuo tavęs nė nesusimąstydamas, kokia bus tavo reakcija po tokio jo poelgio. Grįžęs atgal, nė nespėjęs sulaukti tavo klausimo, pralemena : „draugas“ ir pradeda pokalbį apie tai, kokį filmą šiandien žiūrėsite. Tu patiki? Nebūk naivuolė... Juk jei tau paskamba draugė, neskuodi per duris. Tiesiog pakeli ragelį ir pašneki. Čia pat, šalia jo. Jis tikrai nėra šventuolis ir tikrai nėra įkliuvęs į meilės pinkles. O jam galbūt skambino dar viena naivuolė tokia pati kaip tu ir lygiai taip pat įsimylėjusi vaikiną, kuriam rūpi tik seksas.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
.
2010-08-09 20:48:07
dulikntas mudvieju kelias
dulikinas cia stovi zmogus
nes liko isdulikinta mano ir tavo meile jeigu nera atvirumo
Raimx
2009-12-13 15:28:54
Dumblas prirasyta ir tiek.Tik dalis tiesos tera
a
2009-11-09 19:13:53
As neturiu antros puses, bet jei tureciau nieko neslepciau