• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

30 įdomių faktų apie orgazmą  8 

Autorius: Eli.lt
2016-03-26 10:00:00

30 įdomių faktų apie orgazmą
Orgazmas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, kuris padeda trumpam užsimiršti ir pasinerti į absoliučią palaimą, tačiau jis apipintas gausybe mitų. Skubame juos išsklaidyti ir siūlome susipažinti su pačiais įdomiausiais faktais apie orgazmą.

1. Daugiau nei 70% moterų patiria orgazmą tik stimuliuojant klitorį.

2. Ilgiausia masturbacija siekiant galiausiai patirti orgazmą truko 8 valandas ir 30 minučių, šis rekordas priklauso vyrui. Ilgiausiai besimasturbavusi moteris save malonino 6 valandas ir 30 minučių.

3. Pirmąjį orgazmą dauguma seksualiai aktyvių moterų patiria tik besimasturbuodamos.

4. 48% nuo migreninių galvos skausmų kenčiančių pacientų teigia, kad juos efektyviai nuslopina orgazmas.

5. Psichoanalizės pradininkas Sigmundas Freudas teigė, kad egzistuoja du moteriškojo orgazmo tipai - klitorinis ir vaginalinis, tačiau mokslininkai Williamas Mastersas ir Virginia Johnson jo teiginį paneigė. Jiedu įrodė, kad egzistuoja tik vieno tipo moteriškasis orgazmas, kurį galima pasiekti įvairiais būdais.

6. Pastebėta, kad savimi nepasitikinčios moterys rečiau ir sunkiau patiria orgazmą, jis būna silpnesnis.

7. Prancūzai orgazmą vadina le petite mort arba mažąja mirtimi. Šioje sparnuotoje frazėje yra dalis tiesos - pasaulyje iš tiesų pasitaiko mirčių orgazmo metu. Manoma, kad tokiomis aplinkybėmis mirė Popiežius Jonas XII, Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Lordas Palmerstonas, Prancūzijos prezidentas Felixas Faure.  

8. Elektriniai vibratoriai pradėti masiškai gaminti dar XX amžiaus pradžioje, anksčiau nei dulkių siurbliai ir lygintuvai.

9. Orgazmą patyrusio vyro smegenys išskiria daugybę cheminių medžiagų, vienų jų yra prolaktinas, kuris nuramina, padeda greičiau užmigti, sukelia į nuovargį panašų jausmą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tiesa
2015-07-30 23:55:09
ir visada siulyciau prisiminti: savigyda uzsiimti gana rizikinga. Teoriskai priligy galima vartoti nors ir kasdien, vaistas labai gerai toleruojams, bet… reikalingas ne visiems. Reikia ar ne, geriau pasakytu seimos gydytojas arba urologas.
Jonas
2015-07-30 23:53:24
uz nuorodas aciu - radau tikrai idomios ir naudingos info. Manau, kad apie prieslaikine ejakuliacija kalbama tikrai per mazai - daug dazniau apie potencijos problemas. Tiesa, tiems, kas susiduria su sia beda, yra ir geras tinklapiukas netikakimirka lt (ten ir specialistu kontaktai, ir testai, siaip daug gero)
Jonas
2015-07-30 23:52:58
taip blogai, kad reiketu 60 mg dozes, man nebuvo. Cia gal labiau aktualu tiems, kuriu svoris labai didelis. Bet cia jau kita opera - jiems reikia koreguoti gyvenimo buda apskritai. Ir nors vaistas efektyvus, geriausiai jis veiktu su psichoterapija ir visokiais pratimais.