• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

4 situacijos: „Atsiduodu nedraugavus. Skambinkite.“  9 

Autorius: Giedrė, balsas.lt
2009-12-28 08:00:00

4 situacijos: „Atsiduodu nedraugavus. Skambinkite.“
jupiterimages.com nuotr.

Įžūlu? Akiplėšiška? Bet neabejotinai teisinga. Daugelis šiuolaikinių paauglių tiesiog neriasi iš kailio, kad tik greičiau prarastų tą anksčiau močiučių ir mamų taip saugotą vertybę – nekaltybę. O jei ir ilgai neišsaugotą, tai bent jau atiduotą vienam vieninteliui – jūsų seneliui arba tėčiui.

Atgyvena? Kuo daugiau – tuo smagiau? Negąsdinti gandrais? Ok, pažiūrėkime kitu kampu – ne „davatkėlių“, kurios jaunuolio „sugriešijimą“ palaikytų sunkia nuodėme, bet tų „nusidėjėlių“, kuriems negalioja taisyklė: „Tik po vestuvių.”

 Situacija Nr.1

Tau šešiolika, jam – trisdešimt šeši. Jis nenori rimtų santykių, bet nori tavęs. Tu jį trauki, jis trokšta su tavimi permiegoti, o pati nori paragauti to „uždrausto vaisiaus“ verčiau jau su juo, negu su kokiu dar neišsilaksčiusiu pienburniu.

Tavo elegesys nėra sveikintinas, tačiau juo labiau ir ne smerktinas. Subrendęs vyras geriau žinos pasekmes ne tik nesaugių lytinių santykių, bet ir jaus didesnę atsakomybę už tave, tad galbūt dar prieš sugulant pagalvos ta galva, kuri dar mąsto, ir supras, kad gali gauti „straipsnį“ už nepilnametės tvirkinimą.

O net jeigu taip ir nutiktų, kad vis tik naktis praeis ne tik gulint ir į mėnulį žiūrint, tuomet verčiau abiems pusėms šį nuotykį vertėtų paversti atsitiktiniu ir daugiau niekuomet nepasikartosiančiu negu nuolatiniu. Juk kam po malonios nakties reikia tų nemalonumų?..

 Situacija Nr.2

Tau trūksta pinigų, tavo tėvai mažai uždirba, paskutinius litus surenki įėjimui į klubą, o jau ten tave užkalbina iš pažiūros pasiturintis vyras.  Jis tau nuperka kokteilį, po to dar vieną, pasiūlo parvežti namo arba nakčiai važiuoti į „after party“ pas jį. Ką daryti? Sudvejoji.

Turi galimybę grįžti namo, bet pasirenki nakties nuotykį. Abu juk suaugę žmonės, žinote, ką darote, tad jeigu jis atrodo patikimas, net nedvejok – čiupk draugę į parankę ir lėkite smagiai pratęsti vakarėlio. Tačiau jeigu jis kategoriškai nori tavęs vienos – sudvejok, galbūt jo kėslai tikrai pikti?

Taip, sutinku, labai jau įžūlu Marijos Žemėje sutikti nuvažiuoti pas vaikiną, su kuriuo dar nedraugauji, į namus, tačiau jeigu nešiosi protingą galvą ant pečių, o ne tuščią puodynę, nesunkiai suprasi, ar verta rizikuoti, ar geriau dar luktelėti savo princo. Kas nerizikuoja, negeria šampano? Tikra tiesa, tik žiūrėk, nepaskęsk jo burbuliukuose, nes jie beprotiškai apsuka galvą!

 Situacija Nr.3

Tavo tėvai išvažiavę. Pasikvieti kelias artimas drauges. Išgeriate ir nusprendžiate, kad kiek liūdna be vaikinų. Pradedate telefonų adresų knygutėse ieškoti numerių. Kviečiate visus iš eilės. Mažiau nei po valandos pas tave susirenka keletas draugės draugo draugų.

 Naktį visi netelpate tavo ir tėvų lovose, tad išsitiesiate su miegmaišiais ant grindų. Tau pasiseka išsikovoti vietą miegui, šalia gerokai padauginusios mokyklos laikų meilės.  O  jis dar nepadoriai kiša rankas už Tavo marškinėlių! STOP!

Daugiau nei glamonės jam neleisk. Visų pirma, rytas protingesnis už vakarą. Visų antra, jeigu gerbi save ir draugus, kurie atvyko pas tave ir nenori, kad po šito vakarėlio būtum vadinama „laisvo elgesio pupyte“, palauk tinkamos progos ir kur kas geresnio meto. Juk nebūtina visiems žinoti, ką, su kuo ir kada veikei. Tad geriau jau tą naktį saldžiai miegok!

Situacija Nr.4

Nuobodžiaudama sėdi prie televizoriaus. Vidurnaktis, o miego nesinori. Nerodo nieko įdomaus, jau galvoji išjungti tą „kalbančią dėžę“, kai žvilgsnis užkliūna už tik naktimis rodomos pažinčių laidos suaugusiems. Surizikuoji...

Nusiunti paprastą žinutę, kurioje parašai savo ūgį, svorį, akių ir plaukų spalvą bei faktą, kad nuobodžiauji. Perspėji, kad pakaktų tik sms flirto, daugiau nieko rimčiau.

Iškart išsiuntus trumpąją žinutę, ilgai laukti netenka. Tą naktį užmigti nebegali. Iš įvairiausių miestų ir miestelių plaukia padorūs, ir nelabai, pasiūlymai kaip praskaidrinti bemiegę naktį. Vienas pasisiūlo intymiai praleisti likusią paros dalį, o galbūt ir visą gyvenimą.

Tik nepamirškite, kuo panašios porelė įsimylėjėlių ir porelė varlių... Jos abi bijo, kad neatskristų gandras, brangieji... Ir neskambinkite. Neatsiduosiu. Nes bijau aš ir gandrų, ir labai mažų vaikų!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Siaubas
2012-06-26 13:12:02
NU straipsnis tai labai zemo lygio sakantis tik atsiduok,jaunoms merginoms paskaicius tokius straipsnius abortu ir nestumu tik padaugetu.
vyras
2010-01-21 22:37:35
nu toks suds
Vikute
2010-01-17 18:50:38
ple, 15 sek laukiau kol uzsikraus puslapis del tokio nesamoningo straipsnio