• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 nuodėmės miegamajame

Autorius: Laura Mureikaitė, Moters savaitė
2014-02-20 10:00:00

7 nuodėmės miegamajame
nedarykite klaidų miegamajame
Laikai, kai vyras viską sugadindavo per greitai nusisukdamas ir užmigdamas, praėjo. Užtai atėjo era, kai lygiai taip pat viską sugadina moteris, iškart po sekso strimagalviais skuosdama į dušą.

Ir tai – anaiptol ne vienintelė moterų nuodėmė, kuria apkartinami net ir saldžiausi meilės žaidimai!

1.    Seksas turi būti tobulas


Kažin, kas sugalvojo, kad seksas – tai būtinai tobulas reginys: šampanas, gėlės, žvakės, šilkinė patalynė, ilga preliudija, poza kaip iš paveikslėlio, aistringi atodūsiai prieš tai ir palaimingas snaudulys su šypsena veide po to. Jei tokią sceną aprašo meilės romanų autoriai, sakome: banalu. Ir vis dėlto gyvenime daugybė žmonių būtent taip įsivaizduoja tobulą seksą – o tai jau paradoksalu.

Metas keisti požiūrį:
Bet koks seksas yra tobulas jei jis teikia malonumo abiem partneriams. Kaip tik todėl vertėtų kreipti daugiau dėmesio į tai, kas suteikia daugiau pasimėgavimo, o ne į tai, kaip tai atrodo iš šalies.

2.    Tarp eilučių

„Ką jis norėjo tuo pasakyti?..“, „Ar tik šie žodžiai nereiškia, kad...“ Kaip tik tokiais žodžiais prasideda tai, dėl ko gali užgesti net ir didžiausia aistra. Netinkamai suprasta partnerio užuomina ar ne vietoje leptelėtas žodis tampa pretekstu kivirčui, kuris dažniausiai ir pakeičia planus: vietoj sekso, kurio laukė abu, telieka pasitenkinti ašaringu santykių aiškinimusi arba eiliniu nekalbadieniu. Kaip išvengti tokių nelemtų situacijų? Tiesiog nevertinti visko pernelyg rimtai!

Metas keisti požiūrį:
Jumoro jausmas miegamajame ne tik pageidaujamas, bet ir būtinas! Nes būtent jis padės išvengti situacijų, kai dėl menkų nesusipratimų dingsta didelis geismas. Taigi daugiau jumoro ir mažiau žodžių analizės tarp eilučių!

3.    Bereikalingi žodžiai

Nors visiška tyla sekso metu – ne pats geriausias akompanimentas meilės žaidimams, kai žodžių per daug – jie tampa kliūtimi patirti malonumą. Žodžių pertekliumi gali tapti ir iki koktumo išsamūs nurodymai partneriui, ką ir kaip jis turi daryti, ir nuo to, ką judu veikiate čia ir dabar, pernelyg nutolę frazės. Pavyzdžiui, „kai palieti ten, jaučiuosi tarsi būčiau atsidūrusi prie pat Edeno vartų“, tiktų erotiniam laiškui, bet visiškai netiks realiam seksui. Nes jo metu reikia ne galvoti apie įmantrius palyginimus, o tiesiog veikti. Įmantrias kalbas galima palyginti su rūbais: sekso metu ir gražbylystė, ir apranga, sviedžiama į šalį.

Metas keisti požiūrį: Aistringai ištartas „O taip!“ bus kur kas iškalbingesnis už įmantriausią metaforą.

4.    Jūs, Jis ir... Baltprausys?

Švaros tikrai gali būti per daug. Ir jei miegamajame be bendrų higienos normų pamėginama įvesti dar daugiau taisyklių, iš meilės guolio dingsta ne tik visi mikrobai, bet ir malonumas. Susirūpinimas, kad po bučinio ant partnerio veido liks lūpdažio dėmių, baimė ištepti paklodę, Olimpinio medalio vertas sprintas į dušą iškart po didžiojo O – visa tai nuodėmės, kurios kartais apkartina palaimos akimirkas net ir visai ne pedantėms.

Metas keisti požiūrį: Visos dėmės išvalomos, o į dušą po sekso galima eiti ir dviese – tai taptų puikiu epilogu po jausmingos kulminacijos.

5. Nelygiaverčiai mainai

Seksas – malonumų šaltinis. Tačiau įsitikinimas, kad tie malonumai tik imami, bet ne duodami, iš tikrųjų šį šaltinį paverčia tik į vieną pusę tykiai srovenančiu upeliuku. Tam, kad meilės aktas iš tikrųjų ne atimtų energiją, o jos suteiktų, meilės žaidimai turėtų tapti ir davimu, ir ėmimu vienu metu. Pilnaverčiu meilės aktu laikomas tik toks, kai pasitenkinimą patiria abu partneriai.

Metas keisti požiūrį: Svarbiausia – prisiminti seną tiesą, jog malonumas juntamas ne tik gaunant dovanas, bet ir jas dovanojant. Sekse šis principas galioja dar stipriau!

6. Kuklumas

Sakoma, kuklumas – dorybė. Bet vis dėlto mėgaujantis meilės žaidimais šią „dorybę“ vertėtų palikti kuo toliau už miegamojo durų. Kompleksai, varžymasis šioje sferoje turėtų tapti absoliučiu tabu. Jie trukdo abiem partneriam, neleidžia išnaudoti maksimalios pojūčių amplitudės, suvaržo jausmus, atima palaimos džiaugsmą.

Metas keisti požiūrį: Net ir dorybės turi savo galiojimo terminą. Kuklumas savąjį peržengė jau senokai.

7. Proginis seksas

Jei galite tiksliai pasakyti, kad įdomiausias ir įspūdingiausias judviejų seksas būna tik per šventes, tai reiškia tik viena: kasdienybėje per mažai stengiatės. Nustebinti vienas kitą per Valentino dieną ar naujametiniais meilės žaidimais po šventiškai žybsinčia eglute – puiki mintis. Bet vis dėlto nevertėtų visos improvizacijos ir fantazijos polėkio palikti tik šventinėms dienoms. Ne ką geresnė tradicija ir kelią iki miegamojo nutiesti buitinėmis sąlygomis: jei tu išplausi indus ir pagaliau sutaisysi varvantį čiaupą, tai...

Metas keisti požiūrį: Kuo daugiau improvizacijos be progos – tuo daugiau progų įsimintinam seksui. Meilės žaidimai ekspromtu, kai jiems nesiruošta ir nesitikėta, dažnai būna patys įspūdingiausi!
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus