• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 scenarijai aistrai sužadinti  1 

Autorius: Pagal woman.ru
2009-07-14 15:23:00

7 scenarijai aistrai sužadinti
woman.ru nuotr.

Ar jūs patenkinti savo seksualiniu gyvenimu? Ar į jūsų meilės guolį neįsiveržė monotonija? Jei jus užvaldė nuobodulys lovoje, kviečiame išbandyti tam tikrus meilės žaidimus arba scenarijus, kurie privers virpėti širdis, jaudins, įaistrins ir padovanos pašėlusią naktį.

1. Žaidimas, kuriame nebus pralaimėtojų

Šis žaidimas labai tiks tiems, kurie jau seniai nori išbandyti kažką naujo, tačiau bijo apie tai prisipažinti.

Žaidimo taisyklės: Jums reikalingos dvi simpatiškos neperšviečiamos dėžutės. Ant popieriaus lapelių surašykite visus veiksmažodžius, kurie jums reikštų malonumą: pavyzdžiui, laižyti, glostyti, kutenti, pliaukštelti, kandžioti ir kt. Galite surašyti visus trokštamus veiksmus. Tai turėtų daryti kiekvienas partneris atskirai ir slapčia. Visus šiuos popierėlius sudėkite į vieną dėžutę. Į kitą dėžutę sudėkite lapelius, kuriuose būtų užrašytos kūno dalys (tiek vyriškos, tiek moteriškos). Dabar jūs turite traukti po lapelį iš kiekvienos dėžutės (veiksmas ir kūno dalis). Pavyzdžiui, galite ištraukti kombinaciją „pakandžioti spenelius“ ir kt.

Abu partneriai negali iš anksto pasakyti, kokius lapelius išsitraukė ir kas ant jų užrašyta. Tai turi tapti maloniu siurprizu. Šis žaidimas – tai galimybė išbandyti tai apie ką seniai svajojote. Šiame žaidime turėtumėte prisižadėti be išimties vykdyti visus troškimus.

2. Paslaptingoji nepažystamoji

Šis žaidimas tinka toms, kurios nori, kad mylimasis į jas pažiūrėtų kitomis akimis. Scenarijus tinka tik toms, kurios nors truputį turi aktorinių sugebėjimų. Būtų gerai, jei moteris galėtų nuspėti, ar jos antrajai pusei patinka vaidmenų žaidimai.

Žaidimo taisyklės: Susitarkite su mylimuoju susitikti bare, kuriame dar niekada nesate buvę. Vėluokite 10 minučių ir jam pasirodykite visiškai pasikeitusi ir netipiška. Tam padės:  nauja šukuosena arba perukas, iššaukianti apranga, seksualios kojinės, aukštakulniai, nepriekaištingas ir ryškesnis nei įprastai makiažas, nauji kvepalai, provokuojantis apatinis trikotažas. Pažiūrėkite į savo vyrą iš toliau ir įsivaizduokite, kad matote jį pirmą kartą gyvenime, o po to pradėkite su juo flirtuoti. Vaidinkite fatališką moterį, galite sukurti sau naują praeitį, profesiją ir kt. Leskite vyriškiui jus parlydėti namo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dfgf
2009-10-29 23:48:12
fdgfdg