• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

8 požymiai, kad Jums reikia sekso! (N-18)  50 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-01-31 13:15:00

 8 požymiai, kad Jums reikia sekso! (N-18)
Photodisc.com
Akių blizgėjimas, nuotaikų kaita, veido spalva ir šypsena veide puikiai išduoda apie sekso poreikį. Tik aštuoni teiginiai ir Jūs demaskuota!
 
1. Nors nieko svarbaus neįvyko, tačiau Jūs dėl visko pykstate ir esate labai suirzusi dėl kiekvieno menkniekio.
2. Jums nuolat ką nors skauda.
3. Esate nepatenkinta savo svoriu, nors ir nesiliaujate laikytis dietų. Kiekvieną rytą sveriatės, tačiau svoris nekrinta.
4. Jums nepatinka Jūsų krūtinės dydis.
5. Jus nuolat ką nors pamirštate, sunkiai "apdorojate" gautą informaciją.
6. Jus kankina nemiga.
7. Su siaubu stebite odos senėjimus.
8. Jūs tiesiog savimi nepatenkinta.

Pritarėte visiems teiginiams?
 
Tuomet patarimas Jums: leiskite sau pašėlti naktiniame klube, atsipalaiduokite, o gal, tiesiog, pamiršusios rutiną pasinerkite į aistringo sekso malonumus!
 
Juk tik seksas Jums padės atgauti gražią odos spalvą, pagerins Jūsų nuotaiką. Tiek nedaug reikia ir Jūs vėl ryte, nuobodaus susirinkimo metu, spinduliuosite jaunyste ir žavesiu!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristi
2013-03-18 22:52:42
"Juk tik seksas Jums padės atgauti gražią odos spalvą, pagerins Jūsų nuotaiką. Tiek nedaug reikia ir Jūs vėl ryte, nuobodaus susirinkimo metu, spinduliuosite jaunyste ir žavesiu!" TIK SEKSAS? Kiek metų gerbiamai autorei Gerdai Zemenskaitei? Suprantu, kad žodžio laisvė ir panašiai. Bet juokinga iki ašarų. Poilsis, sveikas maistas, dienos režimas ir mažiau svaigalų padės atgauti gerą savijautą ir nuotaiką, o ne TIK seksas. Sutinku, kad kartais gera naktis tikrai praskaidrina nuotaiką, bet toks kategoriškas pasisakymas (straipsniu neapsiverčia vadinti) kaip TIK... atrodo absurdiškas. Kartais suabejoju ar ši svetainė turi nors kažkokį redaktorių, kuris atrinktų tekstus. Pastaruoju metu, eli.lt pasidarė visiškas šiukšlynas. Iki absurdo juokinga, kai tekstai neatrenkami, o komentatoriai už užsišokimus blokuojami....
Noup
2012-11-24 20:42:47
O man atrodo tokios bukos svetainės kaip šita tik bando paskatinti paauglius pradėti lytinį gyvenimą. Man įodmu kokiais moksliniais tyrimais paremtas šitas paistalas?
Jovita
2012-11-24 18:39:57
Nesutinku :) Man truksta, bet as kaip tik spinduliuoju gera energija, tikriausiai todel, kad spindinciomis akimis lengviau padaryti taip, kad to trukumo nebutu.