• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

9 būdai pamaloninti Jį oraliniu būdu  10 

Autorius: Agpaja Ipatjevna, Passion.ru
2009-07-01 00:00:00

9 būdai pamaloninti Jį oraliniu būdu
Jupiterimages nuotr.
Įspėjame: šiame strai[snyje pateikiama informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.
( This page contains information which may be harmful for underage persons).

Intymiame poros gyvenime draudžiama tik tai, ko nenori bent vienas iš partnerių. Oralinį seksą, kuris dar ne taip seniai laikytas bemaž iškrypimu, dabar praktikuoja dauguma porų. Tinklalapis Passion.ru pasiūlė skaitytojams susipažinti su pačiomis populiariausiomis oralinio sekso technikomis.

Oralinis seksas – genitalinių stimuliacija lūpomis ir liežuviu. Feliacija – vyro, o kunilingas – moterų pamaloninimas tokiu būdu. Tai viena seniausių partnerio patenkinimo formų.

Šiame straipsnyje pasakojama apie feliaciją. Geras oralinis seksas – ne tik būdas suteikti partneriui malonumą, bet ir reali galimybė ilgam sužadinti jo susidomėjimą, išlaikyti jo aistrą.

Nesvarbu, ar dar nesi taip nudžiuginusi savo partnerio, ar tokius meilės žaidimus praktikuojate nuolat – niekada ne pro šalį to pasimokyti arba patobulinti įvaldytą techniką.

Tavo dėmesiui – 9 įdomiausi oralinio sekso triukų. Jei juos išbandysi – Jis tavęs nepamirš niekada!

1.    Skanūs žaidimai

Stebėti moterį, glamonėjančią vyrišką pasididžiavimą – didžiulis malonumas beveik kiekvienam vyrui. Stebėti moterį, laižančią nuo jo „draugužio“ ledus, medų ar jogurtą – dar didesnė palaima, kone prilygstantis nirvanai.

Ištepk, braukyk aukštyn-žemyn ir laižyk. Daugeliu atvejų maistas laikomas vienu geriausių seksualinių žaisliukų, jis teikia neribotas galimybes fantazuoti ir mėgautis.

Pasikliauk savo fantazija ir tu! Gali panaudoti plaktą grietinėlę, uogų sirupą. Šokoladinį padažą. Daugumą maisto produktų, išskyrus labai aštrius, visiškai saugiai galima dėti, tepti ant išorinių lytinių organų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Onutr
2015-09-28 14:11:47
Nesu ciuppusi bet lb noriu ta padryti savo mylimajam.jis man laizo ir tas man lb malonu.
Meilute
2015-04-13 02:31:21
man jau geriau nauralus vyro "produktas" be jokiu uogieniu.Ypac megstu, kai uzgula is virsaus ir kaip reikiant isdulkina i burna-tada jauciuos tokia kale....Jo tik viena keista ypatybe-svaigsta,kai ciulpdama jo sperma rekiu,aimanuoju,inksciu ir maldauju dar-tada neistraukes gali varyt 4-5 kartus.Siaip man tas patinka-taip ir darom...
Amile
2012-10-30 21:10:27
Man patinka,sie budai,bandziau,ir man ir jam patiko siulau pabanditi,ciulpkit jam jausit konforta.