• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ant kokio čiužinio geriausia mylėtis?

Autorius: Eli.lt
2013-09-02 11:26:00

Ant kokio čiužinio geriausia mylėtis?
Eli.lt
Vieniems mylėtis patinka nelabai tam pritaikytose vietose – virtuvėje ant stalo, automobilyje ar gamtoje ant pievutės, o kiti teigia, kad pasinerti į meilės teikiamus malonumus geriausia lovoje ir ant tam reikalui kuo labiau pritaikyto čiužinio.

Yra atlikta daug tyrimų iš kurių aiškėja viena: nors didelė dalis moterų ir ypač – vyrų norėtų  savo intymiame gyvenime retkarčiais išbandyti ką nors ekstremalaus, įprastai dauguma porų yra linkusios tai daryti kiek įmanoma komfortiškomis sąlygomis.

Žinoma, tą komfortą didžiąja dalimi lemia čiužinio savybės. Teigiama, kad idealus čiužinys, ant kurio būtų geriausia pasinerti į meilės teikiamus malonumus, turėtų būti tamprus arba spyruokliuojantis – aktyviai mylintis tai leidžia geriau pajusti ritmą. Ne pernelyg minkštas, kad ant jo būtų galima pakankamai lengvai judėti ir keisti pozicijas.

Čiužinys taip pat turėtų teikti pakankamą „sukibimą“ su besimylinčiųjų kūnais, kad šie neslydinėtų paviršiumi – tai, anot tyrimo rengėjų, esant reikalui suteikia galimybę greitai pasiekti meilės akto kulminaciją. Turėtų būti patvarus, kad atlaikytų net keletą metų aktyvaus naudojimo ir išlaikytų gerąsias savo savybes, vientisas – be jokių sudūrimų, susegimų, ar skirtingo kietumo paviršių ir neskleisti jokio triukšmo, kad ir kaip aistringai juo naudotumėtės.

Tinklalapis sleeplikethedead.com, remdamasis atliktu tyrimu, kuriame dalyvavo 445 poros, teigia, kad labiausiai seksui tinkami yra viskozės elastinės medžiagos „Memory“ („Memory Foam“) ir latekso čiužiniai. Be jų dar buvo vertinami oro, vandens ir spyruokliniai čiužiniai. Tyrime dalyvavę žmonės palankiai įvertino latekso čiužinius, kurie beveik visose kategorijose buvo įvertinti gerai.

Viskozės elastinės medžiagos „Memory“ čiužinys penkiose iš aštuonių savybių kategorijų buvo įvertintas gerai arba labai gerai ir vienintelis iš visų čiužinių gavo aukščiausią, „A“ įvertinimą. Jis buvo skirtas už diskretiškumą, arba, kitaip tariant, mylėjimasis ant šio čiužinio nesukelia jokių nepageidaujamų garsų, kuriuos galėtų išgirsti už sienos gyvenantis kaimynas ar gretimame kambaryje esantys žmonės.

Čiužinių pardavėjai Lietuvoje teigia, kad ir mūsų šalyje viskozės elastinės medžiagos „Memory“ čiužiniai yra vieni iš populiariausių. Jie išties, patogūs, patvarūs ir gerai prisitaikantys prie kūno linijų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus