• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie seksą vyrų lūpomis: ką pamiršta moterys?

Autorius: Eli.lt
2013-05-29 15:35:00

Atrodytų, kad apie tai, kaip suteikti malonumą vyrui kalbame pakankamai daug, o vyrų santykis su seksu lyg ir aiškus - svarbu, kad sekso būtų. Daugiau ir dažniau. Ar teisingas toks moterų požiūris? Kokių patarimų vyrai galėtų duoti (beveik) visoms moterims?Mums patinka pagyros ir mes už jas esame dėkingi!
Sako, kad moterys myli ausimis, o kelias į vyro širdį eina per skrandį. Tikriausiai sekso metu ar iškart po jo būtų kvaila vyrui į lovą nešti kepsnius, ar ne? Ir nereikia. Vyrai lygiai taip pat džiaugiasi komplimentais, jie mėgaujasi pagyromis. Gali būti, kad savo pasitenkinimą žodeliais, šnibždamais į ausį, vyrukai parodo ne taip akivaizdžiai, kaip dailiosios lyties atstovės, bet virpuliuką krūtinėje jie tikrai pajaučia!

Mums reikia intymumo ir švelnumo!
Tyrimai rodo, kad ikimokyklinio amžiaus berniukai yra žymiai švelnesni nei mergaitės, jie labiau linkę ieškoti paguodos iš vyresniųjų, jiems reikia daugiau prilietimų ir paglostymų, tačiau viskas ima drastiškai keistis mokykloje. Nereikia kaltinti vyriškųjų hormonų, nes pirmokas jų turi praktiškai tiek pat, kiek ir jo ilgakasė suolo draugė. Berniukų švelnumo poreikį ir jautrumą slopina viduomenė, nes nei būsimieji, nei jau suaugę vyrai neverkia, jiems nereikia nuliūdusiems glaustytis, o emocijas patartina reikšti minimaliai. Nepaisant to, švelnumo vyrams reikia ir jie tikrai nori, kad nepamirštumėte po sunkios dienos darbe jiems paglostyti plaukus ir jiems tikrai malonu, kai po sekso jūs užmiegate galvą padėjusi jam ant krūtinės, švelniai glostydama jo kaklą.

Mes turime ir daugiau erogeninių zonų!
O jums patinka, kai vyras švelniai bučiuoja ausis, lengvai papučia šilto oro jums į kaklą, pirštų galiukais perbraukia per stuburą? Tikriausiai, kad patinka! Visa tai patinka ir vyrams! Apklausos rodo, kad stiprioji lytis norėtų intensyvesnių ir įdomesnių glamonių, tačiau nenori įžeisti moterų ir bijo, kad kritika privers jas pamirštį ir tą, atrodytų, vienintelę joms žinomą vyro erogeninę zoną. Beje, prisiminkite tai, kad vyrų oda kiek storesnė, tad ir glamonės turėtų būti vos vos grubesnės ir stipresnės.Būkit atviros!
Visi padorūs vyrai džiaugiasi, kai jūs patiriate orgazmą, bet visi padorūs vyrai tikrai nėra tokie trumparegiai ir tiek susikoncentravę ties savimi, kad nepastebėtų, kai meluojat! Suvaidinti vaitojimai ir nenatūralios pagyros pykdo ir stumia į kampą, nes vyrai nebesupranta, ką jiems daryti, mano, kad yra netikę, o jūs tik bandote juos paguosti. Nereikia užsipulti ir prikaišioti, žerti kritikos lavinų, pakanka subtilių užuominų, vyro rankos uždėjimo ten, kur jums norisi, priminimo, kaip buvo gera, kai jis šiek tiek sulėtino tempą.  

Mums patinka, kai jūs kalbate!
Motetys dažnai nesupranta, kad tarp gulėjimo lyg į burną vandens prisisėmus ir ponografinių vulgarybių bei klykimo, kurį ir kaimynai už sienos girdi yra ir tarpinis variantas - seksualus murmėjimas, gilesnis atsidūsimas, elementarūs taip, greičiau, lėčiau, nesustok, dar, čia. Tylėjimą vyrai dažnai supranta, kaip nepasitenkinimą ir moters baimę įžeisti, na o perdėtą klykimą arba jums tikrai nebūdingus epitetus jie suvokia, kaip melą. Ieškokit auksto vidurio!

Taip, seksas kasdien tikrai neblogai, bet...
Priimta manyti, kad vyras privalo nuolat norėti sekso, o jeigu jums nepavyksta jo užvesti, tai jis a) turi meilužę; b) jūs jo seksualiai netraukiate; c) kažkas čia labai blogai ir greičiausiai jis jus mes dėl variantų a) arba b). Tiesa ta, kad vyrai tikrai seksualiai aktyvesni nei moterys, tą galima paaiškinti fiziologiškai - apvaisinti moterį vyras gali bet kada, tuo tarpu moters ciklas teturi porą vaisingų dienų. Paprastai kalbant, vyrus mylėtis dažniau skatina gamta, tačiau ta pati gamta, pavyzdžiui, fizinis nuovargis, liūdesys, stresas, peršalimas juos gali ir stabdyti ir tai tikrai nereiškia, kad jis jums neištikimas, ar kad jūs staiga tapote nebepatraukli. Leiskite jam atsikvėpti ir pakartokite aukščiau išvardintus punktus - pagirkite jį, patikinkite, kad viskas bus gerai, kad jis šaunuolis ir susitvarkys su problemomis; paglostykite jam plaukus, padarykite masažą; švelniai pabučiuokite jo kaklą, delnus, paglostykite krūtinę; atvirai pasikalbėkite, išsiaiškinkite, kas jį neramina; priminkite jam, kaip buvo gera, kai mylėjotės. Tikėtina, kad visa tai jam padės pamiršti nuovargį ar problemas, o jeigu ir ne, tai rytoj tikrai sulauksite laimingos pabaigos!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus