• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar jis sekso gigantas?  3 

2009-03-27 00:00:00

Ar jis sekso gigantas?
vakarozinios.lt; Jupiterimages nuotr.

Kodėl vieni vyrai pajėgūs atlikti penkis lytinius aktus per naktį, o kiti tik vargais negalais atsilaiko vos sykį? Atsakymas į šį klausimą turbūt domina ne vyrus, bet ir moteris.

Daugkartiniais (pakartotiniais) lytiniais aktais vadinami tie, kuriuos vyras atliko per parą. Amerikietis seksologas Arthuras Kinsey nustatė, kad iki 20-ies daugiau kaip 55 proc. vyrų sugeba pakartoti sueitį, o 35-40 m. grupėje pusė jų praranda šį sugebėjimą. Jei kalbėsime apie 55-60 m. vyrus, tai tokių tėra vos 3 proc.

Ar vyras pajėgus daugkartiniams aktams, ar ne, priklauso nuo lytinių hormonų, ypač testosterono. Jis, beje, atsakingas už susijaudinimą ir erekciją. Bet griežto ryšio tarp erotinių sugebėjimų ir hormonų nėra: “meilės maratono” trukmė vis dėlto priklauso ir nuo smegenų veiklos.

Tiesa, brandūs vyriškiai per naktį nepajėgūs penkiskart pamylėti net naujos partnerės: daugių daugiausia jiems pavyks 2-3 kartus, ir tai su pertraukomis. Taip, daugkartiniai lytiniai aktai moteriai yra labai svarbūs, nes pajėgia pažadinti jos seksualumą. Tai itin svarbu merginoms, kurios dar tik žengia į sekso pasaulį. Tačiau tyrimai rodo, kad optimalus variantas - 3-4 lytiniai aktai per naktį.

Norint tapti sekso gigantu būtina palaikyti gerą fizinę formą, tinkamai maitintis, nepervargti, būtinai pailsėti prieš meilės aktą. Tyrimai rodo, kad vyrui labai naudinga plaukioti, nes šis užsiėmimas stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, be to, vanduo savotiškai masažuoja plaukiko lyties organus, o tai, suprantama, labai naudinga.

“Protinga” pabaiga

Tapti sekso galiūnu padės ne vien sveikas gyvenimo būdas. Pasirodo, daugkartinių lytinių aktų... galima išmokti. Esmė ta, kad ejakuliacija ir vyriškas orgazmas - ne tas pat. Žinomi seksologai nustatė, kad tie vyrai, kurie pajėgūs nustebinti seksualiniais ekscesais, gali priartėti prie pat ejakuliacijos, o paskui sustoti ir atsipalaiduoti, patirdami orgazmą, bet sulaikydami sėklą. T.y., jei vyras išmoks “atskirti” ejakuliaciją nuo orgazmo, jis bus pajėgus atlikti ir daugkartinius lytinius aktus.

Šią problemą tyrę Amerikos gydytojai rekomenduoja keletą metodikų, leidžiančių vyrus pasijusti nepailstančiu Kazanova.

“Stop-startas” technika

Dar 1955 m. žinomas amerikietis urologas daktaras Simansas aprašė pirmalaikės ejakuliacijos gydymo metodiką. Jos esmė - masturbuokitės beveik iki pat sėklos išsiveržimo, o paskui sustokite. Taip galų gale išmoksite patirti orgazmą be ejakuliacijos.

“Suspaudimo” technika

Kai kurie specialistai pataria suspausti (dviem pirštais iš apačios ir nykščiu iš viršaus) penio galiuką prieš pat ejakuliaciją. Pasak daktaro Hartmano iš Niujorko universiteto, pirmiausia reikia atsigulti ant nugaros - juk dauguma vyrų, gebančių patirti daugybinius orgazmus, jais mėgaujasi būtent šioje pozicijoje, - “moteris viršuje”. Lengvais prisilietimais stimuliuokite save beveik iki ejakuliacijos, paskui liaukitės ir suspauskite penį. Laikykite nuo 15 iki 20 sekundžių - tol, kol noras ejakuliuoti susilpnės, paskui vėl pradėkite masturbuoti. Išmokite priartėti prie ejakuliacijos taško po 3-4 kartus, ir tik tuomet leiskite jai įvykti.

Prieš pat ejakuliaciją sėklidės pritraukiamos prie kūno. Jei jos bent iš dalies nepakyla, visiška ejakuliacija neįmanoma. Taigi galima sulaikyti sėklos išsiveržimą prilaikant sėklides.

Sekso sukelta neurozė

Kai intymumo akimirkomis žmogus nejaučia psichologinio komforto, tai gali lemti seksualinį nepasitenkinimą, net jei šiaip ir neturite lovos problemų.

Nepasitenkinimas paprastai kyla esant blogai psichologinei aplinkai: meilei pasibaigus pora gyvena nedarniai ir artumas vargina, slegia. Žinoma, jei moteris yra labai temperamentinga, ji gali patirti orgazmą net su nemylimu vyriškiu, nors tuo metu nejaučia nei džiaugsmo, nei laimės. O kai nejaučiama pasitenkinimo, sunku visam organizmui. Pirmiausia keičiasi moters charakteris: ji tampa irzli, dirgli, nesivaldanti, prastai miega, jos širdis ima plakti dažniau. Jei orgazmas silpnas ar jo apskritai nėra, kraujas nenuslūgsta iš lyties organų, juose užsistovi. Kitas etapas - įvairios ligos: vaginitas, mastopatija, vėžys, gimdos mioma. Ypač sunkių pasekmių galima laukti tuomet, kai moteris dėl kokių nors priežasčių negali išsiskirti su vyru ir priversta kęsti atgrasiais tapusius seksualinius santykius.

Gydytojai tvirtina, kad žmonos nepasitenkinimas kenkia ir vyrui: gali sutrikti erekcija, pirma laiko išsiskirti sėkla, pablogėti prostatos, širdies veikla, miegas, sustiprėti dirglumas. Žinoma, būtų klaida tokioms poroms rekomenduoti iškart skirtis. Jei juodu nesusituokę, galima patarti pakeisti partnerį. Ilgai trunkantis bendravimas, per kurį išryškėja artimi interesai ir požiūris į gyvenimą, - garantija, kad vėliau nenusivilsite vienas kitu.

Siūlome jums pasinerti į aistringą ir kraują kaitinančią avantiūrą, kuri tęsis iki šių metų gruodžio mėnesio: pasitelkę vaizduotę arba patirtį (!) rašykite erotines scenas ir siųskite “Juliui”. Na, o jei neturite nei vieno, nei kito, paieškokite tokių epizodų lietuviškuose romanuose, apysakose, apsakymuose (siųsdami ištraukas, nepamirškite nurodyti, iš kur jos). Metų pabaigoje aistringiausios scenos autorius bus apdovanotas neką mažiau aistringu prizu, kuris kol kas tebūnie paslaptis. Neliks nuskriausti ir aktyviausi literatūros scenų “medžiotojai”.

Šiandien Jūsų dėmesiui - ištrauka iš Palmiros Mart romano “Du portretai”:

Susikibę už rankų perėjome gatvę ir patekome į dar vieną skverelį. Čia Emanuelis stipriai, net šiurkščiai apglėbė mane ir staigiu judesiu atsuko į save.

- Aš nebegaliu kentėti, tu turi man padėti, - prisitraukęs mane kaip galima arčiau, ištarė užkimusiu balsu, ir aš savo tarpukojyje pajutau lyg akmuo sukietėjusį jo pasididžiavimą. Mane išpylė prakaitas, pajutau, kaip akimirksniu sudrėko ten, kur ir turėjo sudrėkti. Troškau jo beprotiškai, taip, kaip nieko niekada nebuvau troškusi, taip pat, kaip trokšdavau jo, kai vakarais, gulėdama lovoje, siuntinėdavau jam aistringas žinutes. Atpažinau tą patį kosminį jausmą, apėmusį mane parodoje ir privertusį iš jos pabėgti. Bet dabar aš neturėjau kur bėgti.

- Mažiuk, mes čia negalim, - ištariau bejėgišku balsu, o apsižvalgiusi pamačiau, jog esame vienui vieni. Tada stumtelėjau Emanuelį prie medžio, į šešėlį, toliau nuo gatvės pusės, atrėmiau jį į didžiulio klevo kamieną ir pažiūrėjau jam į veidą - jis buvo panašus į žmogų, bet kurią minutę pasirengusį nualpti. Ir aš apsisprendžiau - greitai, net neatsegusi džinsų, užkišau ranką už jo kelnių juosmens, staigiu judesiu nuslydau žemyn, įlindau į apatines kelnaites... To užteko - mano ranka bemat prisipildė lipnaus skysčio, o Emanuelis, gerkliniu balsu kažką nesuprantamo sumykęs, atšoko.

- Imk, - padaviau jam popierinę nosinaitę, ištrauktą iš užpakalinės savo džinsų kišenės. Kita nosinaite nusišluosčiau savo ranką, ir tą pat minutę pajutau, kad man reikia dar vienos - aš irgi kažkokiu neįtikėtinu būdu sugebėjau baigti...

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
BRIGHT
2009-11-12 19:22:29
JEZUS JUS MYLI
2-as
2009-11-05 07:55:47
o as ir 40
1-as
2009-10-21 12:10:40
kai buvo 20m padarydavau ir 10 per naktį ir kas