• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar tau buvo gera?  3 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-09-23 09:51:00

Ar tau buvo gera?
Klausimas — kaip klausimas. Skamba normaliai, kai užduodamas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Bet būna ir ne laiku.


Sizifo našta

 “Tau buvo gera?” Dar nespėjo atitirpti pirštų galiukai ir nuo akių nenusliuogė spalvotų žvaigždelių šydas ir tu visa dar pusiau apmirusi iš palaimos, o tavo mielasis jau testuoja tave kaip per statistikos apklausą. Kaip mitologinis Sizifas, graikų dievų pasmerktas amžinai ridenti į kalną akmenį, kuris kaskart nepasiekus viršūnės vėl rieda žemyn, taip ir tavo draugužis vos pasiekęs viršūnę rieda žemyn ir tave kartu kūlvirsčiais nuridena, uždavęs tokį klausimą. Akimirksniu išsiblaivai ir visos žvaigždutės užleidžia vietą akinamai šviesai — kaip po komos vėl atbudus gyventi.


Argi negalima būtų bent šiek tiek palaukti? Arba bent šiek tiek kitaip paklausti?

"Tau patiko?" neretai skamba kaip blogai išmoktas vaidmuo. Verčiau jis būtų bejėgiškai kritęs kniūbsčias į patalus ir tyliai suaimanavęs: " O Dieve, kaip man buvo gera..."  Tuomet tikrai liktum pamaloninta ir žvaigždutės taip greitai neišskristų į nebūtį, ranka pati smagiai pakedentų jam plaukus ir lūpos sušnabždėtų: “O man kaip buvo gera, mielasis...”


Iš kur tokie klausimai?

Dažnai tokių nesusipratimų kyla, kai du intymiai bendraujantys žmonės paprasčiausiai neišsako savo minčių, abejonių, norų prieš seksą ar jo metu, nes nemoka to daryti. Pripažink, moterys ne visada pasako, ko viliasi ar kas joms patinka, — vien iš amžino noro būti paslaptingos ar vien dėl amžių suformuoto požiūrio, kad tai kažkaip nepadoru. Taip ir lieka jų princai vieni su abejonėmis ir amžina mįsle, ar atitiko lūkesčius. Tik vienas klausimas, pusiau retorinis, tvinksi jų smilkiniuose: “Ar jai patiko?”


Kaip kalbėti apie seksą

Galima subtiliai atsakymą išvartyti pamaloninant partnerį neišreikalautais pagyrimais. Galima švelniai pakalbėti APIE TAI, savo nuožiūra atrenkant detales ir šitaip gauti galingą užtaisą kitam kartui. Jeigu atsargiai pasakysi apie dalykėlius, kurie tikrai baisiai užkaitino tau kraują, tavo partneris mažų mažiausiai tai įsidėmės, o gal ir panaudos ateityje. Galop kalbėdamiesi apie tai aistrai atslūgus pratęsite intymumo akimirkas ir neskausmingai grįšite į neseksualinį pasaulį. Juk tikrai užplaukia slogutis, kai po ką tik kartu išgyvento stebuklo dar tirtančiomis kojomis kuris nors staiga pašoka kaisti virdulio, nes abu nežino, ką toliau sakyti ar daryti. Tada pasijunti kaip tuščia žirnelių ankštis, išmesta į šiukšlių konteinerį. Žirneliai suvalgyti, nieko neliko. Tad geriau ilgėliau pagulėti ir prisiminti keletą malonių akimirkų — kad smagius pašėliojimus vainikuotų kur kas malonesnė pabaiga.


Keletas patarimų, kaip nepasijusti it išaižyta žirnelių ankštis

• Būk diplomatiška kaip prezidento atstovė spaudai. Nesakyk nežinau — sakyk šiuo metu man trūksta žodžių tai apsakyti. Tik nekaltink. Jei nori ką nors pakeisti, mėgink meiliai pakuždėti: "Man labai patiktų, jei tu..." Tai kur kas geriau negu: "Kodėl tu niekada..."

 • Apie savo troškimus pasakyk, kol dar per toli nenuėjote ir nepasijutote apvilti. Rask laiko pasikalbėti sekso metu. Pamurk jam į ausį, jeigu tau kas nors malonu. O jeigu tikrai malonu, parodyk tai decibelų skalės pokyčiais .

• Žiūrėkite vienas kitam į akis. Nes kai veiksmas vyksta užsimerkus, galima prarasti realybės suvokimą. Tai kaip langas užtrauktomis užuolaidomis — nesuprasi, kuris paros metas ir kokie temperatūrų pokyčiai. Deja, pernelyg daug besimylinčiųjų niekada nežiūri vienas kitam į akis. O bendravimas — tai juk ne tik žodžiai.

• Pašmaikštaukite sekso tema dar nepasiekę lovos — tai irgi puikus būdas abiem susijaudinti. Ir dar turėsi laiko susiredaguoti mintis, šviesia galva apmąstyti, ką norėsi pasakyti vėliau.

• Niekada nebijok sakyti "ne", kai esi tikrai nepatenkinta. Nors turint omenyje moterų nepastovumą, "ne" kartais gali reikšti ir "taip". Bet tai tik įdomiau.

• Nesivaržyk prašyti to, ko tikrai nori ar apie ką svajoji, — kas gali žinoti, galbūt išplepėsi ir savo partnerio slaptą troškimą, tad jis uoliai ir tuoj pat šoks jo vykdyti.


 Kai lūpos tyli, o kūnas kalba

Bet visa tai — visiškas nulis be kūno kalbos. Nes mylintis daugiausia lemia ne žodžiai, o tai, kaip svaigiai nuskęstate vienas kito glėby, kaip švelniai liečiate vienas kitą, kaip natūraliai išsprūdusios dejonės, atodūsiai ar net ašaros kerta rimbu per visas taisykles, skaldo visus tabu ir išvaiko dvejones, suteikdami didžiausią įmanomą malonumą. Kai kur — iki kraštutinumų. Pavyzdžiui, Solomonų salose, užuot ką nors sakiusios, moterys kandžioja savo partnerius orgazmo metu. Kuo daugiau dantų žymių puošia vyro kūną, tuo geresniu meilužiu jis yra laikomas.

Bendravimas po sekso kartais gali būti skausmingas kaip ir pats seksas. Bet gyveni ir mokaisi. Išmokusios kalbėtis apie seksą, galbūt išvengsime ir testinio klausimo: “Ar tau buvo gera?”

Kad tik negautume į kaktą dar tiesmukesnio: " O ar tau BUVO..."


Gairės: APIE TAI

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
žinoma
2015-01-28 23:45:59
geriausia, kai viskas kompleksiška: priligy geriausiai veikia tada, kai derinama kartu su psichoterapija, specialiais pratimais ir pan. Vartoti paprasta, pripratimo jokio. Gal kam bus aktualu.
mes
2015-01-28 23:44:13
apie vaistus sužinojom visai atsitiktinai. Ir šis atradimas pakeitė vyro gyvenimą - manasis ėmė daug labiau pasitikėti savimi, geriau save kontroliuoja. Vaistą galima įsigyti bet kurioje vaistinėje, ir net receptas nėra labai būtinas - jo niekas nepasilieka.
pupa
2015-01-28 23:42:11
gera tai gera, bet... trunka per trumpai. Mano vyras per greitai baigia ir dėl to labai igyvena. Na, bent jau taip buvo anksčiau, kol nepradėjo vartoti priligy - pirmųjų ir kol kas vienintelių vaistų nuo priešlaikinės ejakuliacijos.