• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar vyrams patinka daryti kunilingą?

Autorius: Jaroslav Kolomiec, Passion.ru
2009-08-26 15:28:00

Ar vyrams patinka daryti kunilingą?
Pasiion.ru nuotr.
Oralinis seksas – tai tik viena iš lytinio akto improvizacijų, tačiau daugelis žmonių jį vertina nevienareikšmiškai, ypač kunilingą. Ar daug vyrų ne tik dovanoja, bet ir džiaugiasi galėdami dovanoti savo partnerei oralines glamones? O jei jiems tai nepatinka – kodėl vis dėlto sutinka tai daryti?

Vienas autoritetingas vyrų žurnalas atliko apklausą, kurioje dalyvavo apie 1300 vyrų. Paaiškėjo, jog įspūdinga dauguma – net 93,3 proc.! – vyrų savo partneres kartkartėmis pamalonina oraliniu seksu. Iš jų 61,3 proc. patinka daryti kunilingą, o 32,1 proc. apklaustųjų pareiškė, jog oraliniam seksui jie pasirengę tik tais atvejais, jei partnerės intymioji vietelė tinkamai depiliuota.

Ir tik 6,5 proc. stipriosios lyties atstovų mano, jog kunilingas – atgrasus ir žemina vyrišką orumą.

Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad minetą ir kunilingą vyrai vertina nevienodai. Dauguma jų partnerės galvą prie savo jautriausios vietos stengiasi palenkti visais įmanomais ir neįmanomais būdais, feliacija jiems – savaime suprantama meilės žaidimų dalis. Ir jei moteris atsisako suteikti oralinį malonumą, vyrui tai gali tapti rimta priežastimi ne tik įsižeisti, bet ir išsiskirti.

O štai kunilingas – intymesnis dalykas. Jei vyrui net ir nemokšiška feliacija teikia šiokį tokį malonumą, tai atliekant kunilingą tiesiog būtina kad partneris būtų atidus. Beje, ir moteris ne iš karto sutinka būti glamonėjama oraliniu būdu – prie tos vietelės ji prisileis tik tą, kuriuo visiškai pasitiki.

Ir vis dėlto pamėginkime išsiaiškinti, kodėl vieni vyrai daro savo partnerėms kunilingą, o kiti vertina jį negatyviai ir netgi su tam tikru pasišlykštėjimu.

5 priežastys „už“:

•    Banalu ar ne, bet pirmoji priežastis, kodėl daromas kunilingas – tai, kad jis vyrams tiesiog patinka. Taip, daugelis jų taip pamalonindami savo moterį patys jaučia didžiulį malonumą. Ne vien tik todėl, kad partnerei tai malonu. Veikiausiai ir dar dėl dviejų priežasčių. Pirma, jei moteris leidžia vyrui nusileisti prie jos lobių skrynelės – vadinasi, juo pasitiki, o tai psichologiškai sustiprina vyro pasitikėjimą savimi. Antra, jam patinka moters kvapas. Kaip tai bebūtų paradoksalu, esama net ir tokių vyrų, kuriems kunilingas teikia didesnį malonumą, nei moteriai, kuriai jis atliekamas.

•    Tai – vienas iš kelių į moters širdį. Arba, jei jums patogiau – į jos kūną. Bet kuriuo atveju priežastis – akivaizdžiai egoistiška, ir vis dėlto ji egzistuoja. Vyras, kuriam iš moters kažko reikia (kad ir meilės nuotykio) kantriai ieškos rakto nuo jos širdies – ir puikiai suvoks, kad oralinis seksas gali tapti lemiamu jo pliusu.

•    Todėl, kad tai malonu Jai. Altruistų ir jausmingų meilužių argumentas, tų, kurie vadovaujasi principu, esą svarbiausia – suteikti lovos partnerei kuo daugiau malonumo. Beje, 73 proc. apklaustųjų atsakė, jog atliekant kunilingą juos labiausiai jaudino vaizdas, kaip aistringai į tokias glamones reaguoja partnerė bei mintis, jog tokia ekstazė – jo nuopelnas.

•    Tiesiog todėl, kad taip priimta. Lygiai taip pat, kaip priimta paduoti ranką moteriai ar užleisti ją į priekį einant pro duris. Taip pat, kaip dovanoti gėlių per pasimatymą, bučiuotis, lydėti ją namo, glamonėti prieš lytinį aktą ir panašiai. Toks vyras veikia tarsi automatas. Ir jei jau žino, kad reikia liežuviu pamaloninti jos klitorį, tą ir darys, nepriklausomai nuo to, ar jam pačiam tai patinka, ar ne. Tiesa, klausimas, kaip jis tai darys ir ar tai patiks jo moteriai, lieka atviras.

•    Galiausiai kita svari priežastis – sekso paįvairinimas. Vargu ar kas norėtų tik vienos rūšies meilės žaidimų. Juk kartais verta išbadyti ir ką nors naujo. Be to, tai – ir galimybė pailsėti nuo ritmiškų judesių.

5 priežastys „prieš“

•    Kad ir kaip sunku pripažinti, dalis vyrų lovoje vis dėlto laikosi puritoniško gyvenimo normų. Jų nuomone, bet koks seksas, išskyrus standartinį (pageidautina – misionieriaus poza) – ištvirkavimas, taigi taip daryti negalima. Dažniausiai tokie vyrai seksu užsiima tik vakarais ir tik tamsiame kambaryje. Ir vis dėlto jei vyrui patinka analinis seksas ir minetas, o užsiminus apie kunilingą jis ima aiškinti, kaip tai nenatūralu – jis atvirai sukčiauja arba yra įsitikinęs, jog toks mylėjimosi būdas žemina jo vyrišką orumą.

•    Kai kam nepatinka oralinis seksas, nes po jo burnoje lieka nekoks kvapas. Iš tiesų tai panašiau į argumentą „nenoriu, nedarysiu, tuoj sugalvosiu, kodėl“. Vyras tiesiog visais įmanomais būdais stengiasi išvengti kunilingo ir tiek, tad net ir kvailiausia priežastis jam taps svariu argumentu, kodėl to daryti neverta.

•    Jis to daryti nemoka ir bijo, kad nepavyks, tad suras bet kokią priežastį, kad tik neapsikvailintų prieš partnerę. Be abejo, prisipažinti, kad jis negali kažko padaryti, ypač kai kalbama apie seksą, jis nepajėgus, tai būtų pernelyg didelis smūgis jo savimeilei. Bet ir išmokti kunilingo paslapčių jis nesiveržia – juk teks iš pradžių prisipažinti, jog jis dar nėra įgudęs šioje srityje. Maksimalus rezultatas, kurio gali iš jo tikėtis – trumpos, vos minutę ar dvi trunkančios oralinės glamonės. Po to jis, patenkintas, kad atliko pareigą, imsis to, ką moka geriausia, t.y. užsiims įprastu vaginaliniu seksu.

•    Kam daryti jai, jei ji nedaro man? – tokį klausimą gali užduoti daugybė vyrų, ir... jie visiškai teisūs. Juk seksas – tai menas duoti tik tuo atveju, jei susilauksi už tai atpildo. Priešingu atveju tai – nebe menas, o banali rutina. Tad jei iki tol oralines glamones dosniai dalinęs vyras staiga liovėsi, verta susimąstyti, ar tik ne todėl, kad jis nesulaukdavo arba pernelyg retai sulaukdavo analogiško atsako?

•    Galiausiai tenka atsidusti, jog vis dar esama vyrų, kurie yra įsitikinę, jog moteris iš sekso apskritai nejaučia malonumo, tad kam papildomai stengtis? Paprastai jie neskuba susigaudyti, jog moters nepasitenkinimo priežastis – ne seksas, o jis, tas, su kuriuo ji tuo seksu užsiima.

Apibendrinant visa, kas jau pasakyta, vertėtų pabrėžti, jog vyrai, kurie gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, brangina santykius ir nori, kad seksas visada teiktų malonumą, paprastai noriai daro partnerei kunilingą. O jei ne noriai – tai bent jau neparodydami savo nepasitenkinimo.

O tie, kas prieš, vis dėlto daugiau praranda, nei atranda. Juk sekse nėra nieko draudžiamo, jei tik tai patinka abiem partneriam.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus