• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Balsavimas: seksualiausia erotinė poza  51 

Autorius: Konsultavo gyd. Giedrė Jonušienė
2009-02-13 00:00:00

Balsavimas: seksualiausia erotinė poza
V amžiuje pasirodė garsioji knyga „Kamasutra“, kurią parašė Vatsayayana. Knygoje aprašytos įvairios lytinės sueities pozos, kurios sugrupuotos pagal tokius faktorius kaip vyriškosios varpos dydis ar moteriškosios makšties gilumas. Pozos aprašytos, siekiant, kad vyrai ir moterys savo santykius galėtų visokeriopai puoselėti ir lytinės sueities metu siektų kuo didesnį abipusį malonumą.

Šiuo metu „Kamasutros“ siūlomų gudrybių griebiamasi, norint išsaugoti yrančius santykius. Malonumus siūlančios pozos pereina į komercinį lygį, pamirštant jų esmę. Seksas virto sportine aikštele, neįsiklausant į partnerio norus ir poreikius.
Tiesa, kurią nori atskleisti „Kamasutra“ yra labai paprasta: abipusis lytinių santykių poreikis. Pakeitus pozą, santykių neišgelbėsi – santykiai byra smegenyse. Netgi atvirkščiai , kai pora atranda savas pozas, jomis ir reikia naudoti, nes būtent jos teikia abipusį malonumą, o kiekvienu gyvenimo etapu pozos gali keistis savaime.

Jei kyla noras eksperimentuoti, geriausiai stebėti gamtą ir intuityviai ją mėgdžioti: iš to atsirado tokios pozos kaip „šuniukai“ ar vijoklis, kai moteris yra apsivijusi kojomis vyrą. Kalbant apie eksperimentus, toje pačioje „Kamasutroje“ užsimenama ir nurodomos pozos, kurios reikalauja stipraus fizinio ir energetinio pasiruošimo arba tiems, kurie užsiima joga. Priešingu atveju, galimos netgi traumos.

Žinoma, kartais aistra kyla spontaniškai: nespėjama prigulti ar pavartyti prieš tai „Kamasutros“ knygos. Tuomet sėdimos ir stovimos pozos, kurios priskiriamos prie fiziškai sunkių, tampa įmanomos net ir mažai sportavusiems.

Misionieriaus poza arba vyras viršuje

Šia poza užsiima apie 70 proc. porų, todėl ji ir laikoma klasikine. Šių pozų metu varpa įeina giliau, todėl ypač rekomenduojama toms poroms, kurių moters partnerės makštis gilesnė. Pozų privalumas – veidų kontaktai, kai galima stebėti partnerio emocijas ir neverbalinę kalbą. Trūkumas tas, kad vyras dažniausiai remiasi rankomis, todėl sueitieis metu negali glamonėti savo partnerės, tačiau moters rankos yra laisvos ir ji pati gali glamonėti tiek mylimąjį, tiek ir savo erogenines zonas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Išsirink seksualiausią erotinę pozą
Moteris viršuje
201 (15.55 %)
Misionieriaus poza (vyras viršuje)
229 (17.71 %)
Partneriai ant šono
71 (5.49 %)
"Šuniuko" poza
283 (21.89 %)
Oralinis
116 (8.97 %)
"69" poza
163 (12.61 %)
Sėdint
230 (17.79 %)

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rytav
2013-02-13 13:49:31
viskas seniena atsibode
Neziniukas
2013-02-04 15:00:48
Labiausiai veza ta nuo kurios svaigsta partnere.... :)
damytes rasykite :) troskimas@delfi.lt
--------------
2013-01-21 11:59:33
seksualiausia poza- suniuko poza ir merginai per sikna su dirzu :DDD