• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Botoksas išgelbėjo mano seksualinį gyvenimą

Autorius: Suaugusiems.lt
2012-06-15 18:10:00

Botoksas išgelbėjo mano seksualinį gyvenimą
Freedigitalphotos.net
Sulaukėme išsamaus skaitytojos laiško, kuriame moteris pasakoja, kaip kosmetinė chirurgija padėjo pradėti gyventi pilnavertišką santuokinį gyvenimą.

Aš pakeliu galvą ir žiūriu į savo ginekologę, kuri įkiša pirštus į mane, baksnoja mano dubens diafragmos raumenis ir randa taškus, kurie priverčia mane susigūžti iš skausmo.

“Botoksas”, - sako ji. “Manau, kad reikėtų atlikti botokso injekcijas į kai kurias iš šių itin įtemptų makšties vietų, kad jos atsipalaiduotų. Tokiu būdu man jau pavyko padėti kelioms pacientėms su dubens diafragmos sutrikimais, tačiau tam dažniausiai reikia nuo trijų iki šešių injekcijų kas tris mėnesius”.

Ji išprotėjusi, pamaniau. “Mes” tikrai nesiartinsime prie mano apatinės dalies su adata, pilna botokso.

Dvejus metus mano ginekologė ir aš kantriai bandėme atpalaiduoti mano sugniaužtus makšties raumenis įvairiais būdais: hormoniniais kremais, į makštį dedamomis Valiumo tabletėmis. Gydymas rodėsi bevaisis, bet bent jau nebuvau tokia vienintelė. Pasirodo, net trečdalis moterų kenčia nuo dubens diafragmos sutrikimų, būsenos, kai dubens diafragmos raumenys ir jungiamasis audinys yra labai silpni arba, kaip ir mano atveju, itin įsitempę. Šis sutrikimas gali atsirasti dėl traumos aktyvios veiklos metu, tokios kaip pilates pratimai, važinėjimas dviračiu ar jodinėjimas. Kitoms moterims, kaip ir man, atsiradimo priežastys yra nežinomos, o keli kegelio pratimai čia tikrai nepadeda.

Aš jaučiau, kad jau laikas agresyvesniam gydymo metodui. Likus pusei metų iki medaus mėnesio aš labai norėjau turėti normalias atostogas su savo vyru. Nusipirkau seksualų rožinį maudymosi kostiumėlį, pradėjau intensyviau sportuoti, tepiausi hormoniniais kremais ir geliais savo lytines lūpas du kartus per dieną ir praleidau valandų valandas pas terapeutę, kuri mankštino mano dubens raumenis, kad jie atsipalaiduotų. Ir vis tiek, seksas medaus mėnesio metu nebuvo garantuotas.

Nors mano raumenys buvo paklusnesni nei pirmą kartą, kai gulėjau šiose balnakilpėse, bet tas sutrikimas vis tiek gadino mano gyvenimą. Aš negalėjau sėdėti – pusvalandis vakarieniaujant su draugais ir aš pradedu raitytis iš agonijos kaip nekantri maža mergaitė, kuri laukia, kol jai leis nueiti nuo stalo. Kietos medinės kėdės, kelionės automobiliu, ilgi skrydžiai lėktuvu varė mane iš proto dėl skausmo taip smarkiai, kad aš turėjau išeiti iš darbo. Aš negalėjau važinėti dviračiu. Aš negalėjau dėvėti siaurų apatinių, aptemptų džinsų, net džinsų, apskritai, nes jie netinkamai trynėsi į jautrias vietas.

Blogiausia, seksas su mano mėlynakiu mylimuoju kėlė man nepakeliamą skausmą tarpkojyje. Kartais atrodė, kad jo penis – tai iki raudonumo įkaitęs lygintuvas. Kartais, vietos, kurių aš nė nežinojau esant, imdavo kankinančiai tvinkčioti kaip mėšlungis. Dažniausiai mūsų bandymai pasimylėti baigdavosi taip: aš susirietusi į kamuoliuką iš skausmo, o jis bėga ledukų mano degančiai vaginai. “Taip neteisinga!”, - skųsdavausi jam. “Juk viskas, ko noriu – tai tik nuobodus, paprastas seksas. Ar aš per daug prašau?”

Kaip ten bebūtų, kas keletą mėnesių mums pavykdavo pasimėgauti seksu. Aš buvau įsitikinusi, kad nepaisant to, kiek kartų aš numečiau ragelį telemarketingo darbuotojams ar kiek pro pagyvenusių žmonių aš praėjau užuot pasiūliusi pagalbą, aš vis tiek nusipelniau neskausmingo sekso, įskaitant ir orgazmą. Todėl mes vis bandėme.

Nors aš norėjau pakeisti savo sutrikusius raumenis puikiai funkcionuojančiais, aš nebuvau pasirengusi jų visai paralyžiuoti. Iš kitos pusės, juk nebūčiau pirmoji, pasinaudojusi botoksu medicininiais tikslais. Dar prieš tai, kai šis preparatas tapo kosmetine sensacija, gydytojai naudojo botokso injekcijas sumažinti migrenos simptomams. Stebuklingas vaistas padėjo atpalaiduoti raumenis vaikams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi, o šiuo metu atliekami bandymai gydant astmą.

Tačiau jei botoksas sėkmingai atpalaiduos mano makšties raumenis, ar aš tapsiu priklausoma nuo jo injekcijų kas tris mėnesius visiems laikams? Palyginus kainas ir perspektyvas, tai neatrodė patrauklus pasirinkimas. Mane labiausiai gąsdino tai, kad kai kurios moterys, kurį laiką kartojusios injekcijas, prarado tų raumenų kontrolę ir negalėjo valdyti šlapimo ir dujų. Ar tai iš tikrųjų geriau?
Namuose aš įsipyliau taurę vyno ir ėmiau skaityti mokslinius tyrimus. Nepaisant galimų šalutinių efektų, tai atrodė daug žadantis pasirinkimas. Moterys, naudojusios šį injekcijų metodą, jautė mažiau skausmo. Aš svajojau apie vaisinius kokteilius, plaukiojimą žydroje jūroje ir voliojimąsi lovoje su savo vyru Karibuose per dar vieną medaus mėnesį. Aš norėjau suplanuoti tokias atostogas, kurių noriu, o ne rinktis pagal tai, kokio ilgio skrydis laukia. Aš norėjau sėdėti prie vakarienės stalo ir kalbėtis iki žvakutės žibintuose nustos žibėti. Aš norėjau lietingą sekmadienį įvirsti į lovą ir mėgautis spontanišku seksu. Botoksas, maniau, gali būti raktu į normalų gyvenimą, kurio aš desperatiškai siekiau.

Kai atvykau į pirmąjį vizitą, sakiau sau: “Tai tas pats kaip ir paprastas apsilankymas pas ginekologę, tik su adatomis”. Gydytoja laikė adatą, o pirštais bandė surasti didžiausius raumenų mazgus.  “Auuuč!”, - šaukiau visa gerkle, kai ji įkišo adatą man į makštį.

“Dešimt dienų galite nepastebėti jokių pokyčių”, - sakė ji. “Tačiau botoksas lėtai smelksis į jūsų raumenis. Jei jis suveiks, efektas tikriausiai laikysis tris mėnesius, o tada mes pakartosime šią procedūrą”.

Tą vakarą namuose aš gulėjau ant sofos ir gailėjausi. Ką aš padariau? “Aš labai tavimi didžiuojuosi”, - guodė mano vyras. “Pagaliau galėsi sėdėti, važinėti dviračiu ir rengtis tai, ką nori”.

Po kelių savaičių botoksas pradėjo veikti. Kai mano terapeutė truktelėjo raumenis į save, jie atsileido. Ji sakė, kad jie buvo tarsi debesys, lengvi ir purūs. “Tikriausiai botoksas ką tik pakeitė jūsų gyvenimą”, - pajuokavo ji.

Ji buvo teisi. Pirmą kartą sekso metu aš jaučiausi švelni ir patraukli. Aš pagavau mūsų medaus mėnesio blykstelėjimą ir pamačiau gražaus kasdienio gyvenimo horizontą. (Kelionė buvo nuostabi. Mes mėgavomės seksu penkis kartus per 10 dienų, o mums tai jau tikrai daug!)

Nustojau leistis injekcijas po dvejų metų, tą dieną, kai sužinojau, kad laukiuosi. Mano gydytoja nėra tuo įsitikinusi, bet nėštumas ir gimdymas privertė mano raumenis pakankamai atsipalaiduoti, kad skausmas sumažėtų. Šiandien mano seksualinis gyvenimas nėra itin spontaniškas, tačiau tikrai geresnis. Prieš mums su vyru mylintis, aš išsitepu makštį anestetiku ir giliai įkvepiu, kad atsipalaiduočiau.

 Vis dėlto, botoksas padėjo atsikratyti didžiausias kančias kėlusio skausmo ir suteikė man malonų palengvėjimą, o kartais man net pavyksta pasiekti orgazmą, kuris tikriausiai išgąsdina kaimynus. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus