• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dar kartą apie Kamasutrą (II dalis)

Autorius: Violeta Šiugždytė
2010-11-25 15:00:00

Dar kartą apie Kamasutrą (II dalis)
Jupiterimages.com

Įspėjame: šiame straipsnyje pateikiama informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

 

Pirmoje šio straipsnių ciklo dalyje aprašėme tikrąją Kamasutros kilmę bei istoriją. Pasirodo, jog Kamasutra, toli gražu, nėra vien tik sekso vadovas. Tai yra išminties knyga (o jei tiksliau - septynios), kurioje mokoma puikių santykių palaikymo tarp vyro ir moters.

Šioje dalyje griebsime praktinę Kamasutros pusę ir aptarsime sekso pozas, naudojamas intymios sueities metu. Šioje dalyje aptarsime ne tokias sudėtingas pozas. Kuo toliau, tuo sudėtingesnis (ir tuo pačiu erotiškesnes) pozas apžvelgsime.

Intymi sueitis

Tolesnės sekso pozos skirtos jausmingai mylėtis priešais atvirą židinį, lovoje su baldakimu, vasaros pievelėje arba gerame senamadiškame miegamajame. Jos persmelktos romantikos, intymumo ir sielą tirpdančio jaudulio. Užuot davę valią aistrai, mąstykite tantriškai.

Čia galėsite susipažinti su įdomiomis, provokuojančiomis ir intymiomis pozomis. Vis dėlto nemanykite, kad vien poza kurstys jūsų romantišką įkarštį; sustiprinkite artumo jausmą aistringais žvilgsniais ir glamonėmis pirštų galiukais.

Kai prie gardaus patiekalo renkatės tinkamą vyną, taip prie konkrečios pozos priderinkite glamones. Pavyzdžiui, gilios frikcijos gali tikti pakelto dubens pozai, bet nepatogios sueičiai iš užpakalio. Pasirinkdami “sekso judesius”, galite papildyti savo glamonių repertuarą keliomis senovinėmis frikcijų technikomis.

Didžiojo atsivėrimo poza

Šiuo įprastinės pozos “vyras viršuje” variantu moteris turi nepaprastai didelę laisvę savo aistrai išreikšti. Jo klubai, užuot spaudę ją prie lovos, yra aukštai ore, todėl ji gali laisvai stumčioti, sukinėtis ir kraipytis.

Tai veiksminga todėl, kad galite vadovauti pakaitomis: ji stumčioja į viršų, jis savo ruožtu į apačią. Kai judesius atlieka ji, jis jaučia malonų lytinio organo tempimą žemyn. Galite taikyti šią pozą pagal nuotaiką: kaip reikiant įšėlus, stumdyti vienas kito kūnus arba jausmingo intymumo akimirksniais atlikti mažus, švelnius judesiukus. Beje, jis neapsunkija jos savo svoriu; tai naudinga, jeigu ji nėščia.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus