• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dar kartą apie Kamasutrą (III dalis)  3 

Autorius: Violeta Šiugždytė
2010-12-09 14:00:00

Dar kartą apie Kamasutrą (III dalis)
photos.com

Antroje šio straipsnių ciklo dalyje aprašėme primityviausias Kamasutros pozas: didžiojo atsivėrimo pozas, spaudimas ir sukimas, skrendančios plaštakės.

Šioje dalyje aprašysime aistringesnes sekso pozas: tigro žingsnis, kaiščio kalimas, kojinės matavimasis. Tad, nieko nelaukę, eikime tiesiai prie Kamasutros.

Aistringi nuotykiai

Jeigu jūsų aistra blaškosi it laukinis arklys, atsivertėte tinkamą straipsnį. Šios pozos šuoliais nuneš jus ir jūsų mylimąjį iki pat finišo linijos. Būdami itin įsiaudrinę ir nepasotinami, išbandykite visas tris pozas. Užmirškite parengiamųjų glamonių taisyklę - blokškite vienas kitą ant lovos ir eikite tiesiai prie reikalo.

Taip pat rasite ir keletą ramesnių pozų, ne mažiau intensyvių, bet pernelyg neapsunkinančių genitalijų, klubų ir dubens. Norėdami susitelkti į pojūčius ir išvengti atletikos, rinkitės tokias pozas, kaip Kirai ant sparnų.

Aistringi nuotykiai visada patiriami nepažįstamose vietose, taigi paimkite mylimąjį už rankos ir išsitempkite iš lovos kuo toliau. Jeigu jūsų biudžetas neleidžia apsistoti penkių žvaigždučių viešbutyje, nuvykite į artimiausius svečių namus ar motelį. Tiks ir parko suoliukas (žinoma, nuošalesnėje vietelėje). Iš bėdos pasitenkinsite ir vonios kambarių ar dušu.

Tigro žingsnis

Tai šuniškoji poza su gašlumo priemaiša: užuot stovėjusi keturpėsčia, ji nuleidžia galvą ir kuo aukščiau iškelia užpakalį. Nedaug tokių atvirų pozų kaip ši - nusižeminusios karalienės, mėgaukitės! Jam tai patiks, kaip patinka visos sueitys iš už nugaros; ši poza nereikalauja jokių pastangų, yra ganėtinai nešvanki bei seksuali.

Ši poza veiksminga dar ir todėl, kad sulig kiekvienu postūmiu jis gali spausti priešakinę makšties sienelę ir stimuliuoti G tašką. Kad sustiprintų pojūčius, jis gali įkišti pirštą jai į išanginę ir stumčioti sulig savo frikcijomis. Ji gali ranka arba vibratoriumi stimuliuoti sau varputę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vardas
2010-12-23 00:15:30
kaip atsisest matyt tiek ir teturi patirties sexe taip kad nerasinek kvailu pasisakymu
to svetima
2010-12-13 17:22:39
paprastai. jei jis klūpo, padėjęs ant pėdų savo užpakalį, t.y. atsisėdęs, drąsiai sėdi jam ant kelių :P
svetima
2010-12-09 20:46:58
"Jis klūpo tiesia nugara, o ji atsisėda jam ant kelių " idomu kaip klupinciam ant keliu atsisest... Siaip straipsnis vaizdingesnis nei tikrove. Perlenkta lazda...