• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Džentelmeniškasis seksas  18 

Autorius: Giedrius Drukteinis, www.elegancija.eu
2013-09-29 10:00:00

Džentelmeniškasis seksas
jupiterimages nuotr.

Kas apvainikuoja puikų vakarą? Kas įprasmina taurią draugystę? Kas įprasmina aistrą? Žinoma, seksas.  

Tai turbūt pats didžiausias išbandymas, laukiantis tikro vyro, likusio akis į akį su savo svajonių moterimi. Išlaikytas atstumas turi ištirpti, tvarkingi drabužiai – netvarkingai kristi ant grindų ir apsinuoginę individai pradeda bendrą savo santykių apogėjaus siekį. Ir kaip džentelmenui, praėjusiam pasimatymo, restorano bei nepriekaištingos išvaizdos išbandymus, išlikti savimi lovoje ir nesuteršti savo reputacijos? Ką reikia daryti, kad ryte išvystumėte savo  moterį išsekusia, pamėlusiais paakiais ir, anot Fransuazos Sagan, nuo naktinio malonumo paaštrėjusiais veido bruožais?

Taigi, kaip mylisi džentelmenas?

SVARBIAUSIA – NE TECHNIKA

Visų pirma, džentelmenas niekada  nedemonstruoja aplinkiniams savo lytinio potraukio kuriam nors asmeniui. Jis, savaime suprantama, yra romantikas, kuris mylisi tik slapta ir kruopščiai parinktose efektingose vietose – ant galinės limuzino sėdynės, jachtoje, kuriame nors Kretos viešbutyje ant jūros kranto, apleistame paplūdimyje Bermuduose. Be abejo, padauginęs alkoholio, džentelmenas gali nukrypti nuo normos, kaip ir kiekvienas sveikas vyras… Tačiau gavęs antausį, tikras džentelmenas priima jį su garbingai, su kaltės suvokimo išraiška, atsiprašymu ir pažadu to niekada nebekartoti. Ir, savaime suprantama, įsitikinimu, kad tai, kas pradėta, netrukus bus pratęsta…

Šiais laikais mergaitiškuose žurnaluose pateikiama begalė patarimų, kaip patenkinti partnerį-vyrą, tačiau retas iš tų patarimų gerai veikia praktikoje, ypač priklausomai nuo susiklosčiusių aplinkybių. Iš tiesų kartais moterims reikia tiesiog grubaus “neandertalietiško” sekso, be jokių žodžių ar specialiu skysčiu sušvelnintų pirštų galiukų. Tačiau džentelmenas, vykdydamas savo amžinąją misiją – suteikti malonumą aplinkiniams (bei sau) – yra ir geras meilužis, kuris iš patirties puikiai žino, ko nori moterys. Bet dar geriau jis žino, ko moterys nemėgsta darant vyrų mylintis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
www
2011-02-22 19:55:05
aha , tikrai verta paskaityt vyrams , kai vercia moteris daryt ta ko jos nenori pvz.ciulpti , man yra bjauru
Juste
2010-05-04 00:20:34
Na superinis straipsniukas! Teisybe su sypsena!!! Vyrai- paskaitykit ;)))
mindoo
2010-01-15 02:38:53
Didesne dali man gaunas padaryt tai automatiskai,kas aprasyta ,taciau yra man ir tokios info,kurios niekad neprigalvociau (nesigiriu savim ir nenoriu ,kad komentuotumet mano posta ),taciau yra protingu minciu ,kurias galima panaudot :).O kiekvienas zmogus yra individualybe ,ir keletas situ kriteriju gali netikti ,vienam tinka kitam ne................ :)
kaip sakoma peace in bed :) :d
bet istikro moteri patenkint yra menas ,ir nesvarbu ,koks kiets bachurs esi (kaip rimti bachurai sako :D lol )