• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Erotiniai apatiniai drabužiai sustiprins seksualinius pojūčius  16 

2008-06-16 00:00:00

Erotiniai apatiniai drabužiai sustiprins seksualinius pojūčius
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą , „Gamma“ nuotr.
Jei paprasti apatiniai drabužiai nešiojami po viršutiniais rūbais, tai erotiniai apatiniai – skirti ne slėpti, o rodyti. Erotiniai apatiniai drabužiai – seksualūs, gražūs ir provokuojantys – sužadins partnerio aistrą.

Ko gero šiandieniniais laikais nuogu moters kūnu nieko nenustebinsime. Šiek tiek pridengtos moteriškos grožybės atrodo paslaptingiau ir labiau viliojančiai. Juk uždraustas vaisius visada saldesnis. Seksualiai pridengtas kūnas žadina vyrų vaizduotę. Erotiniai apatiniai drabužiai padeda sukurti intymesnę bei seksualesnę aplinką. Jie suteikia seksui pikantiškumo, paįvairina ir prasklaido monotoniją.

Erotiniai apatiniai drabužiai turi dar ir stebuklingų galių: pakelia nuotaiką, padeda susitaikyti ir įveikti krizes, žadina seksualinį potraukį. Juk taip malonu stebinti, daryti staigmenas ar netgi šokiruoti! Erotiniais apatiniais drabužiais palepinsite ir pamaloninsite savo mylimąjį. Jais netgi galite pakeisti sekso stilių. Norite švelnaus ir meilaus? O gal aistringo ir grubaus? Tinkamai parinkti erotiniai apatiniai padės įgyvendinti visas seksualines fantazijas ir slaptus troškimus.

Erotiniai apatiniai – stipri vyrus veikianti jėga. Jie ne tik džiugina akį, gundo savo viliojančiomis formomis, bet ir sužadina erotines fantazijas, priverčia pabusti saldžius, romantiškus, audringus prisiminimus bei sukelia nenumaldomą norą mylėtis. Juk tai apatiniai, kurie varo vyrus iš proto.

Beveik visoms moterims yra įgimtas noras atrodyti moteriškai ir gražiai visur ir visada. Gražūs erotiniai apatiniai rūbai sustiprina seksualumą ir pasitikėjimo savimi jausmą. Nesigėdinkite, net jei jūsų figūra neideali. Vyras, kuris jus myli, myli ir jūsų kūną. Ir jam malonu, kad jūs rengiatės ir stengiatės dėl jo.

Taigi erotiniai apatiniai praskaidrins seksualinį gyvenimą, tačiau reikia mokėti juos dėvėti. Nepakaks vien tik apsirengti ir nusirengti, reikia tai daryti gražiai, subtiliai ir seksualiai.

Tačiau atminkite, kad nuolatinis erotinių apatinių dėvėjimas praranda savo ypatingumą, egzotiškumą ir pikantiškumą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kora
2009-07-23 09:55:08
Taigi...reikia moketi nusirengti...graziai, subtiliai, seksualiai...:)
r...a
2009-07-10 18:57:46
straipsnis tai blevyzgu virsune. is serijos kai tikrai tikrai nera ka rasyti, o ka nors protingo rasyti redakcija draudzia. bet tam zydram peniuare tubuliausios figuros mergina atrodytu kaip is mociutes spintos islindus.
ha
2008-10-11 22:51:43
mano vaikina jaudina tik brangus arba isvis be:)) bet straipsnis tai nevykes:D