• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Geriausios vietos greitukui  5 

Autorius: Eli.lt
2014-01-23 13:36:00

Degančios žvakės, austrės, geras vynas, seksualūs apatiniai ir švelni patalynė nuteikia ilgai ir labai karštai nakčiai, tačiau aistringas greitukas gali suteikti ne ką mažiau nuostabių pojūčių. Pateikiame geriausių vietų sąrašą greitukui. 


Mašina. Seksas vairuojant, žinoma, absurdiška ir labai nesaugu - aštrių pojučių gal ir bus, tačiau didelė tikimybė, kad jais mėgausitės paskutinį kartą. Daug protingiau ir saugiau būtų nuvažiuoti į atokesnę vietą ir sekso malonumais pasimėgauti ten arba grįžtant namo pradėti nuo aistringų kalbų, dviprasmiškų prisilietimų...

Liftas. Filmuose tikrai teko matyti sekso scenų užstrigus lifte. Padaryti tai realiame gyvenime būtų gan sudėtinga... O štai kylant liftu su savo partneriu pradėti aistringai bučiuotis, sagstytis paltą ir markšinius, o įvirtus namo aistringai pasimylėti tikrai galima. Ir veta!

Dušas. Nutaikykite progą, kuomet jūsų partneris prausis po dušu ir prisijunkite! Muiluoti kūnai, švaros pojūtis ir gaivus šampūno kvapas bei kliokantis karštas vanduo suteiks ypatingų pojūčių. 

Viešbutis. Kartais aistrą prigesina įprasta, pabodusi aplinka. Pasiduokite aistrai ir vakarodami mieste negrįžkite namo, o išsinuomokite viešbučio kambarį. Tą patį galite padaryti ir vykdami į kelionę ar svečius - užsukite į pakelės viešbutuką valandėlei.  

Sūkurinė vonia. Jeigu namie neturite sukūrinės vonios, tai tikrai verta pasižvalgyti viešbučio kambario būtent su tokia! Nepamirštami įspūdžiai pagarantuoti... 

Vestuvės. Seksas per savo pačių vestuves savaime suprantamas, žinoma, tuomet norisi romantiško ir ilgo pasimylėjimo... O štai jeigu jūs lankotės draugų ar giminaičių vestuvėse (kurios, kaip taisyklė, vyksta didelėse ir įvairių kambariukų pilnose patalpose), tai pasišalinti ir pusvalandį skirti sau tikrai labai linksma!

Persirengimo kabina. Apsipirkimas tikrai vargina ir neretai sugadina nuotaiką, tad greitukas ar bent jau pasiglamonėjimas, kurį būtų galima prisiminti ir pratęsti grįžus namo, persirengimo kabinoje tikrai praskaidrins vakarą!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Produk Herbal
2018-08-21 10:13:51
Good detail although there are alternate ways to drive the thermistor. Something to note is that the circuit in Figure 2 reduces the dynamic range of the ADC, something that may be of concern if you only have an 8 bit ADC available.
https://jualobatsakitpinggang.com/
http://www.caramemesanqncjellygamat.com/cara-mengobati-hidung-perih-saat-bernafas/
animal jam
2017-06-05 08:43:40
The blog or and best that is extremely useful to keep I can share the ideas of the future as this is really what I was looking for, I am very comfortable and pleased to come here. Thank you very much.
animal jam | five nights at freddy's | hotmail login
Toni
2017-03-20 03:05:55
I had been very encouraged to track down this website. I desired to thanks with this special study. I certainly savored every single that and I've you bookmarked to look at new things you write.
merk suplemen vitamin peninggi badan terbaik