• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gyvenimas pagal valandas: dauginamės 16:00, mylimės 22:00  1 

Autorius: AsVyras.lt
2012-06-24 12:20:00

Gyvenimas pagal valandas: dauginamės 16:00, mylimės 22:00
Nors kiekvienas turime savo unikalų gyvenimo ritmą, tačiau bendri dėsniai būdingi visiems, ir jeigu jų paisysi, pamatysi, kaip viskas stos į savo vėžes.

6:30 Labas rytas!

Mokslininkai atliko tyrimus ir išsiaiškino, kad tų nelaimėlių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra priversti keltis anksčiau nei 6:21, organizme išsiskiria žymiai daugiau streso hormono kortizolio nei tų, kurie keliasi devyniomis minutėmis vėliau.

7:00 Rytinė mankšta

Kojos pečių plotyje, rankos ant liemens ir lenkiamės. Medikai tvirtina, kad mankšta – ideali dienos pradžia. Nustatyta, kad ryte atlikti fiziniai pratimai teigiamai veikia nuotaiką ir yra žymiai efektyvesni nei sportas vakare.

8:00 Pusryčiai

Jei jau gali sau leisti prie pusryčių stalo prisėsti devintą valandą, tikriausiai valgysi ne tik dribsnius su jogurtu, bet ir kiaušinienę su kumpiu, porą skrudintos duonos riekelių su džemu ar net makaronus su sūriu. Tokiu metu į skrandį įmesti riebalai ir angliavandeniai išsyk papildo Tavo energijos atsargas ir suteikia jėgų.

9:00 Rytinė sonata

Maždaug šiuo metu mūsų emocinis fonas yra suaktyvėjęs, o reakcija, koncentracija ir dėmesys aštrūs kaip skustuvo ašmenys. Psichologų nuomone, tai – idealus metas kūrybinei veiklai, todėl nesidrovėk ir savo fantaziją liek laisvai!

11:00 Verslo susitikimas

Prieš vidurdienį yra puikiausias laikas dalykiniams reikalams tvarkyti. Tuo metu mūsų kraujyje išsiskiria maksimalus adrenalino kiekis, todėl atmintis ir smegenys darbuojasi visu pajėgumu. Apie 11 valandą priimami žaibiški sprendimai, žodžiai liejasi upeliais, o atsakymas, atrodo, ateina savaime. Tu meti ir patakai tiesiai į dešimtuką, o nesuderinta sutartis mikliai ir elegantiškai suplyšta į dvi dalis ir lengvai nusileidžia ant žemės.

12:00 Pietų metas

Seniai labai seniai tokiu metu mamutai eidavo pogulio. Jie pasislėpdavo ir apsimesdavo, kad išnyko. Tie straubliniai žinduoliai, kurie išliko iki šių dienų, elgiasi lygiai taip pat, nes pirmą valandą popiet mūsų skrandis ima groti maršus, ir net lieknutė manekenė yra pasiruošusi sušlamšti visą salotos lapą.

Joninių žiedas13:00 Metas nuleisti kraują

Pačiame darbo dienos įkarštyje sumažėja žmogaus jautrumas skausmui, todėl būtent tuomet mokslininkai rekomenduoja vykti pas odontologą. Jei susimąstei, kaip tai galėtų būti suderinama su darbuotojo pareigomis, mokslininkai to nedetalizuoja.

14:00 Siesta

Dabar medžiagų apykaita sulėtėja. Ir mokslininkai tvirtina, o pietinių Europos dalių gyventojai pritaria, kad metas, kai Tave tiesiog traukia prie žemės, yra geriausiai tinkamas popiečio miegui. Visgi žvelgiant iš racionalios pusės miegoti darbo vietoje nerekomenduotume, o jei ir gretimame kabinete nėra patogios sofutės, siūlome užsiimti darbu, kuris reikalauja tik mechaniškų pastangų, o ne fizinių ar protinių galių.

15:00 Žiūrim, ką turim

Štai, pagaliau tas laikas, kai esi pasiruošęs atlikti analitines užduotis. Atsiversk sutartį, peržiūrėk ataskaitas, iš naujo suformuluok žemės traukos dėsnį – kitaip tariant, imkis to, kam geriausiai tinka smegenys. Dabar lengviausia sukaupti dėmesį, ir nė smulkiausia detalė neprasprūs pro Tavo skvarbų žvilgsnį.

16:00 Laikas pasirūpinti palikuonimis

Jei ketini pratęsti giminę (arba net jei Tau tai visai nė motais), atsimink, kad šis laikas yra geriausias seksui. Australijos mokslininkai ilgai žiūrėjo pro mikroskopą, kol nustatė, kad dabar spermatozoidai yra aktyvesni, o ir jų tankis išaugęs.

17:00 Darbo dienos pabaiga

Ir mokslininkai, ir šiaip geri žmonės (išskyrus darboholikus) teigia, kad 17 valanda simbolizuoja darbo dienos finalą. Mokslo žmonės tvirtina, kad dirbti daugiau nei aštuonias valandas per dieną yra žalinga, nes smegenys negali susidoroti su informacijos antplūdžiu ir ima reikalauti pertraukos. Bet Tu turbūt sutiksi, kad geriausia apskritai dirbti 4 valandas per parą. Nes iš kur gauti laiko socialiniams tinklams, skype'ui ir vyras.lt portalui?

19:00 Laikas pamąstymams

Išsitiesi vakare ant minkštos sofos ir mąstai, mąstai... Apie gyvenimo prasmę, apie karminius ryšius, apie klimato atšilimą. Leisk savo sąmonei pavaikščioti dar neatrastais labirintais. Emocinis fonas šiuo metu yra neįtemptas, o smegenys pasiruošusios užfiksuoti visą naudingą informaciją. Todėl tai, kas gali pasirodyti tik kaip teoriniai sapaliojimai, galiausiai gali atnešti realių rezultatų.

20:00 Poilsis

Po to, kai visomis plotmėmis išnagrinėjai šiandienines pasaulio naujienas, artėjančią Euroviziją ir artėjantį pavasarį, įsitaisyk dar patogiau, pasiimk televizijos pultą ir tiesiog atsipalaidavęs „eik“ per kanalus. Tai vienas mėgstamiausių vyrų užsiėmimų, kurį lenkia, turbūt, tik žvejyba ar medžioklė. Ir nors šis pomėgis nesulaukia didelio dailiosios lyties atstovių palaikymo, manome, kad sutiksi, jog smegenims krūvio šiandien jau pakanka, ar ne?

21:00 Seksas

Libido, kurio pirmoji žvaigždžių valanda išmušė 16:00, dar kartą pasiekė piką, todėl vakaras yra puikus metas išbandyti kai kurias naujas pozas. Ką sakai? Du kartai Tau, kaip streso prispaustam vadybininkui, yra šiek tiek daugoka? Bet prisiminki savo paauglystės svajones, argi ne apie tai tuomet mintijai? O kai Tavo antroji pusė taip erotiškai murkia...

22:00 Saldžių sapnų

Po malonaus ir ilgo sekso, galiausiai esi pasiruošęs apsiversti ant šono ir pagaliau ramiai nusnūsti. Miego hormono melatonino kiekis po 22 valandos smarkiai išauga, tad, jei tokia gamtos valia, nėra ko su ja ginčytis.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
liolikas !99
2012-08-04 15:54:51
o cia pagal Maskvos laika ar pagal Briuselio? O gal pagal biologini? O kaip bus jeigu 500km nuo rytu lyg vakaru laikrodis rodo vienodai (pvz.: Stockholm`as -Göteborg`as), o saule teka beveik 10 min skirtumu tai kada keltis Stockholme o kada Göteborge?
O dar metu begyje laikas irgi keiciasi.
ir apskritai geras straipsnis darbui tik 3 val iki ir 2 po pietu.Noreciau taip, bet deje neimanoma.
Miegui net 8,5 val fantasika, siaip tai patariama miegoti 7 val. suaugusiam sveikam zmogui.
TINGINIO DIENOTVARKE!