• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Idėjos preliudijai

Autorius: Myjane.ru
2013-11-30 18:00:00

Idėjos preliudijai
Freedigitalphotos nuotr.
Seksualinis gyvenimas ne visada priklauso nuo to, kokiu atstumu yra nutolusi Venera (nors kartais ir tai svarbu). Esmė veikiau tame, kiek jėgų mes įdedame į savo santykius. Ir kalbama netgi ne apie fizines galimybes ir fizinį nuovargį. Dažniau seksas nustoja būti ryškus dėl tingumo, vaizduotės stokos ir troškimo padaryti savo gyvenimą ryškesniu. Juk, sutikite, banalus nuspėjamas seksas ir pasiguodimai draugėms, kad intymus gyvenimas nustojo jaudinti ir vilioti – bene lengviausia išeitis. Bet ar tokios ieškome?

1.    Pradžioje buvo žodis. Gundymo procesas, kai jūs jau gyvenate kartu, perėjo nuo žvilgsnio prie žodžių. Be abejo, žvilgsnis išlieka svarbus, bet juk dabar galite daugiau! Kartokite švelnius žodžius, mėtykite pikantiškas užuominas – tai labai lengva, ir kartu labai veiksminga. Ypač jei savo žaidimą pradėsite prie kitų žmonių. Tada jūsų partneris vėl ims svajoti apie akimirką, kada liksite tik dviese – ir trokš jos kuo greičiau.

2.    Lytėjimas. Tai kitas ne mažiau svarbus faktorius. Pasistenkite liesti vienas kitą vengdami intymių vietų. Tegul tai bus kaklas, sprandas, juosmuo, nugara ir kt. Galite pradėti nuo toliau – iš pradžių atsitiktiniai prisilietimai, vėliau –ir atviresni, daugiau pasakantys.

3.    Bučinys. Net ir tie, kuriems bučiniai nėra labai svarbūs, kartais pademonstruoja pavydėtiną išmonę. Tiesiog užsimerkite ir prisiminkite, kaip buvo nuostabu pažinties pradžioje tiesiog bučiuotis. Norėjosi tai daryti kuo ilgiau... Dabar jau daug laiko praėjo, jūs tapote ramesni, išmintingesni, labiau suaugę, pirmoji aistros banga atslūgo... Daugybė porų tokiu laikotarpiu pasibučiuoja ne daugiau kaip 4 kartus per dieną. O ir tie 4 kartai – tai daugiau vadinamasis budintis bučinys, pvz. susitikus, atsisveikinant, palinkint labos nakties. Pamėginkite dar kartą. Pradėkite nuo kaklo (daugelio vyrų kaklas – jautri vieta), lengvas bučinukas į lūpas, leiskitės šiek tiek žemiau, vėl prie kaklo, tada – vėl aistringas bučinys į lūpas. Galite sumurkti iš pasitenkinimo. Neskubėkite, mėgaukitės procesu. Prisiminkite, kaip jums patiko bučiniai pažinties pradžioje, kaip nuo jų degė lūpos. Ir tegul šie prisiminimai pasufleruoja, ką ir kaip daryti toliau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus