• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Intymusis fitnesas anksčiau ir dabar  6 

Autorius: Passion.ru
2010-10-11 16:50:00

Intymusis fitnesas anksčiau ir dabar
Passion.ru nuotr.
Prieš keletą tūkstantmečių senovės Kinijoje puikiai žinoti pratimai intymiems raumenims, leidę moterims virsti virtuoziškomis meilužėmis ir sustiprinti sveikatą. Šiuo metu toks pratimų kompleksas dar vadinamas „imbildingu“ arba „vumbildingu“.

Intymusis fitnesas: nuo mūsų dienų iki šiandien

Iš senovės Kinijos iki mūsų dienų išliko mitas, kaip moterys, puikiai valdydamos savo intymiuosius raumenis, gali lovoje kurti stebuklus: pavyzdžiui, labai ilgai išlaikyti savo meilužio vyrišką įnagį susijaudinimo būsenoje.

Viena legenda pasakoja apie imperatoriaus meilužę, kuri savo makštimi taip stipriai apglėbė imperatoriaus pasididžiavimą, kad šis... sulūžo. Kai kurios moterys įsigudrindavo „susiurbti“ net ir ne susijaudinimo būsenoje esantį vyriškumą, o tada, masažuodamos jį intymiaisiais raumenimis, sukeldavo vyrui orgazmą.

Legendos byloja, kad kinės, ištreniravusios tuos raumenis, mokėdavo net ir laikinai sustabdyti menstruacijas – tai leisdavo joms atsiduoti meilės žaidimais bet kuriuo ciklo metu.

Tačiau dabar jau moksliškai įrodyta, kad nėra tokių makšties raumenų, kuriuos būtų galima sąmoningai treniruoti. Moters makštis – tai organas, kurį sudaro keletas sluoksnių lygiųjų raumenų, kurių neįmanoma valdyti mintimis. Šių raumenų veiklą kontroliuoja vegetatyvinė nervų sistema.

Galvos smegenų žieve valdomi tik skersaruožiai raumenys – vadinasi, visa skeletinė muskulatūra. Pavyzdžiui, mes galime sąmoningai sulenkti ranką ar koją, bet valdyti žarnyno darbo vien mintimis nepavyks.

Senovės kinių meilės žaidimų paslaptis galima paaiškinti ne makšties, o kitų dubens srities skersaruožių raumenų treniravimu. Gerai įvaldžius visus tarpvietės raumenis, taip pat pilvo preso, užpakalio, šlaunų, klubų ir diafragmos raumenis, galima reguliuoti spaudimą pilvo ertmėje, sukurti neigiamą spaudimą makštyje – tai ir leisdavo kadaise pakerėti imperatorius.

Šiomis dienomis intymiųjų raumenų treniruotė apima visą šią raumenų grupę, o pagrindinis jos tikslas – tobulai manipuliuoti šiais raumenimis sekso, gimdymo metu, taip pat įvairių ligų profilaktika.

Ar jūs mokate valdyti „tuos“ raumenis?

Senovės Kinijoje „rūmų damos“ turėdavo praeiti keletą testų ir įrodyti, kad jos puikiai valdo savo „meilės raumenis“. Štai kai kurie jų:

1.    Nefrito rutuliuko testas. Nefrito rutuliukas, prie kurio pririšta 14 šilkinių siūlų, būdavo įdedamas į makštį. Intymiųjų raumenų jėga būdavo patikrinama po vieną traukiant už siūlų – jie turėjo nutrūkti, o rutuliukas saugiai likti ten, kur įkištas.

2.    Sausumo testas. Kandidatė į imperatoriaus suguloves per specialų šiaudelį turėdavo ištraukti apie 100 ml dažyto vandens. Be abejo, ne burna. O tada, sutraukus vandenį, pašokti ir padaryti keletą akrobatinių elementų neišliejusi nė lašelio.

3.    Testas su žvake. Egzaminuojamajai pasiūlydavo atsisėsti ant erekcijoje esančio partnerio organo. Ant jos galvos uždėdavo uždegtą žvakę. Kandidatė turėdavo suteikti partneriui orgazmą naudodamasi tik intymiais raumenimis, kūnas turėdavo likti sustingęs, kad nuo galvos nenukristų žvakė.

Be abejo, nelengva būdavo senovės kinėms išlikti tokioje konkurencinėje kovoje. Laimė, šiuolaikinei moteriai tokie išbandymai nereikalingi. Ir vis dėlto mintis apie neparastus gebėjimus lovoje daugelį vilioja. O ką jau bekalbėti apie naudą sveikatai. Pasirodo, intymūs pratimai gerina kraujotaką lytiniuose organuose, stiprina genitalijų raiščius, saugo nuo lytinių organų nusileidimo.

Patogiausia intymiuosius raumenis pajusti šlapinantis. Jei galite sustabdyti šį procesą – vadinasi, galite kontroliuoti ir šiuos raumenis. Toliau galite patikrinti jų stiprumą. Atsisėskite patogiai, atsipalaiduokite. Atsargiai įveskite į makštį 2 pirštus (smilių ir vidurinįjį), jei reikia – sutepkite juos lubrikantu. Ramiai kvėpuokite, atsipalaiduokite. Praskėskite makštyje esančius pirštus. O dabar, naudodamasi meilės raumenukais, pamėgink juos suglausti. Jei lengvai suspaudžiate 2 pirštus ir galite šiais raumenukais neleisti jų praskėsti – vadinasi, jūsų intymieji raumenys išvystyti kuo puikiausiai. Be specialių treniruočių tai paprastai sugeba jaunos, negimdžiusios moterys, turinčios reguliarius lytinius santykius ir patiriančios vaginalinį orgazmą.

Dėl ko nusilpsta meilės raumenukai?

Dažniausios priežastys – gimdymas (ypač ne vienas), staigus sulieknėjimas, klimakteriniai pokyčiai. Bet kuriuo atveju rekomenduojama atlikti šiuos raumenis stiprinančių pratimų. Beje, intymusis fitnesas nerekomenduojamas sergant bet kokiomis lytinių organų ligomis.

Intymi treniruotė: ir vėl nefrito rutuliukai

Intymių raumenų treniruotei naudojami nefrito rutuliukai. Geriausiai tinka 3 skirtingų dydžių rutuliukų rinkinys. Mokantis pradedama nuo didžiausio, baigiama – mažiausiuoju. Prieš juos naudodama nepamirškite gerai nuplauti ir sušildyti iki kūno temperatūros.

1.    Iš pradžių pamėginkite tiesiog įsikišti nefrito rutuliuką ir su juo pavaikščioti. Išbandykite visus dydžius.

2.    Metas rutuliuką stumdyti. Įveskite jį į makštį. Atsigulusi ant nugaros, per kelius sulenktomis kojomis, remdamasi pėdomis, suspauskite raumenis taip, kad rutuliuką pastumtumėte aukštyn, link gimdos kaklelio. Tada atsipalaiduokite, nuleiskite jį žemyn. Pratimą pakartokite keletą kartų. Vėliau šį pratimą atlikite įvairiomis pozomis: gulėdama ant nugaros, ištiestomis kojomis; atsistojus, kojos – pečių plotyje, keliai kiek sulenkti.

3.    Intymiajai technikai patobulinti išmėginkite du rutuliukus. Išmokite juos stumdyti į skirtingas puses – tai suglausti, tai išskirti, vieną – aukštyn, kitą – žemyn. Tai įmanoma! Tik neskubėkite, iš pradžių išmokite gerai valdyti vieną rutuliuką.

4.    Padirbėkite su „šūviu“. Įkiškite rutuliuką giliai į makštį ir kuo stipriau išspauskite jį lauk. Atlikite keletą tokių „šūvių“. Atlikite pratimą įvairiomis pozomis.

Intymusis fitnesas pažengusioms

Jei jau puikiai sekasi stumdyti ir išstumti rutuliukus, galima prie jų prikabinti svorį. Pasirinkite vidutinio skersmens kamuoliuką su specialia kilpele siūlui.

Kaip papildomą svorį galite naudoti plastikinį buteliuką su vandeniu. Iš pradžių – nedidelį, 250 ml. Pamėginkite vien tais raumenimis išlaikyti svorį, kilstelėti jį nuo grindų, su juo pritūpti, paėjėti per kambarį, įsiūbuoti.

Nepamirškite treniruoti ir rutuliuko įtraukimo. Pamėginkite jį pastumdyti aukštyn-žemyn su pririštu svoriu.

Palaipsniui galima į buteliuką pilti daugiau vandens, iki 1-1,5 litrų. Maksimalų svorį užtenka išlaikyti keletą minučių, stumdyti jo tikrai nebūtina.

Beje, tokia treniruotė su svoriu atliekama ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę.

Intymi treniruotė vandenyje

Raumenis galima treniruoti ir gulint vonioje. Pamėginkite įvaldyti techniką „Stebuklingasis fontanas“. Beje, vyrai paprastai ja lieka sužavėti.

•    Prileiskite vonią vandens, įlipkite, atsisėskite ir atsipalaiduokite.

•    Įkvėpdama pasistenkite įtraukti vandens į makštį, tuo pačiu atpalaiduodama visus intymius raumenis.

•    Tada įtempkite raumenis ir, kilstelėjusi dubenį virš vandens, iškvėpdama stipriai išstumkite vandenį – štai ir fontanas!

Kita įranga

Raumenims treniruoti tinka ir kitokie sekso žaisliukai – pavyzdžiui, falo imitatoriai,  vibratoriai, vaginaliniai rutuliukai ir kitokie stimuliatoriai. Juos naudoti itin paprasta, o dažniausiai – ir malonu.

Seksualiai susijaudinus galima sąmoningai žaisti šiais žaislais ir tuo pačiu tarsi repetuoti prieš tikruosius seksualinius santykius.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
opapa
2012-02-27 19:00:21
Geras! reiks dabar uzsiimt tuo
viktorija
2010-10-23 21:33:05
Taip tai labai naudingi patarimai moterims,tikrai reikia tuo pasinaudoti,juo labiau gimdymai ,amzius daro savo ,tik moterytes neptingekime ir musu vyrai bus laimingi...nebeks is namu...juk viskas musu paciu rankose..
surik
2010-10-15 12:29:05
fuflo