• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Įžanga yra viskas (II dalis)  1 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-07-10 09:00:00

Įžanga yra viskas (II dalis)
Jupiterimages.com nuotr.

Praeitoje dalyje aptarėme tris puikios preliudijos prieš seksą elementus: dekoravimą, atsipalaidavimą ir suartėjimą. Šioje dalyje detaliau aprašysime dar tris itin svarbius dalykus: puošimąsi, bučiavimąsi bei masažą.

Puošimasis: “Nuplėšk nuo manęs drabužius”

Retas susimąstome, jog sekso kokybei didžiulę įtaką turi apranga. Juk nuo jos viskas ir prasideda! Ir, beje, ne tiek apranga, kiek jos “nuėmimas” nuo partnerio kūno.

Jei manote, kad seksui jūs turite tik nusirengti, tai praleidžiate pusę malonumo. Gražinimasis ir puošimasis seksui turėtų “užvesti”, įkvėpti. Tinkama apranga turi būti gundanti. Turbūt dėvėjote tokią aprangą santykių pradžioje, kai jūs tikėjotės sekso su nauju partneriu. Bet kodėl to nebedarote? Tvirti ryšiai nera leidimas apsileisti.

Užsivilkite ką nors tokio, ko niekada nedrįstumėte rodyti viešai: nepadoriai ploną suknelę, sportinius marškinėlius, išryškinančius jūsų bicepsą. Be to, vos vos pasikvėpinkite jūsų partnerio mėgstamais kvepalais. Jūsų “publiką” sudaro vienas asmuo? Tai ir vaidinkite tik jam!

Visiems patinka geras “greitukas”, nuplėšiant viens nuo kito drabužius, tačiau jis uždega tuo smarkiau, kuo karštligiškesnis ir skubotesnis atrodo. Jei visuomet plėšite drabužius “greitukas” taps norma, o juk norma bei rūtina neturi nieko seksualaus.

Taigi, nusirengdami kitą kartą įvairumo dėlei darykite viską priešingai - lėtai. Nusirenkite vienas paskui kitą, drabužis po drabužio: ji nuvelka jo švarką, jis atsega jos suknelę, ji atsega jo marškinius, jis nusmaukia jos liemenėlės dirželius nuo pečių ir bučiuoja jos raktikaulį, ji suranda jo lūpas pirštų galiukais ir atsega kelnių užtrauktuką...

Norėdami iš tikrųjų kontroliuoti nusirengimo tempą turite paimti “reikalą” į savo rankas. Visiškai nurenkite savo partnerį, neleisdami jam atsegti jums nė sagos. Tuomet imkite nusirenginėti jų akivaizdoje taip, lyg turėtumėte visą dieną laiko. Prislinkite jaudinamai arti, tačiau neleiskite jūsų paliesti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nijolyte 1
2010-09-11 19:38:25
...kiek kainuoja Jurgita Skaisgiryte...tikriausiai koki viena centa....mat kurdama tokius straipsnius tik tiek gali buti vertinama.