• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaunos moterys palaidesnės už vyrus  10 

2008-12-11 00:00:00

Jaunos moterys palaidesnės už vyrus
"Gamma" nuotr.

D. Britanijoje atliktos apklausos rezultatai liudija, kad jaunos moterys mūsų dienomis turi daugiau lytinių partnerių nei vyrai.

Paaiškėjo, kad 21 m. moterys vidutiniškai yra turėjusios 9 partnerius, o to paties amžiaus vyrai – 7, skelbia „Daily Telegraph“.

Žurnalo „More“ atliktoje apklausoje dalyvavo 2000 respondentų. Apklausos rezultatai taip pat liudija, kad 1 iš 4 jaunų moterų yra miegojusi su daugiau nei 10 vyrų. Tarp vyrų tokį pat partnerių skaičių turėjo 1 iš 5.

Komentuodama apklausos rezultatus, žurnalo „More“ redaktorė Lisa Smosarski sakė, kad jie liudija, kad po dešimtmečių, praleistų „gulint aukštielninkoms ir galvojant apie Angliją“, dabartinės dvidešimtmetės ėmėsi pačios tvarkyti savo lytinį gyvenimą, nes siekia lovoje gauti tai, ko nori. 

Apklausa taip pat atskleidė, kad mažiau jaunų moterų laikosi tradicinio požiūrio į su seksualiniu gyvenimu siejamus moralinius principus. Vos 1 proc. apklausos dalyvių pareiškė norinčios ištekėti prieš pradėdamos lytinį gyvenimą, dauguma prisipažino nekaltybę praradusios būdamos 16 metų.

Daugiau nei pusė sakė nemylėjusios savo pirmojo partnerio, ir tik 1 iš 3 mano, kad gultis į lovą reikėtų tik su mylimu žmogumi. 7 iš 10 apklaustųjų sakė turėjusios vienos nakties nuotykių, o penktadalis prisipažino, kad jų buvo daugiau nei 5.

4 iš 10 pareiškė, kad tekėtų už ko nors dėl pinigų ar miegotų su savo vadovu, jei tai padėtų jų karjerai. Ketvirtadalis apklaustųjų nekvaršintų galvos užmegzdamos intymų ryšį su vedusiais vyrais.

Apklausos rezultatai taip pat liudija, kad jaunos moterys labai rizikuoja savo sveikata, nes 38 proc. jų nenaudoja prezervatyvų mylintis su nauju partneriu, o 16 proc. buvo pasigavusios lytiniu būdu plintančių ligų.

Apklausos dalyvės skundėsi negalinčios mylėtis tiek, kiek norėtųsi: 13 proc. teigė, kad jų intymus gyvenimas yra „nepatenkinamas“. Nustatyta, kad vidutiniškai jaunos moterys D. Britanijoje mylisi 3 kartus per savaitę, bet norėtų 5, rašo „Daily Telegraph“.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gutis
2009-12-15 08:46:08
jeigu jau suki į kairę,- tai suk keturis kartus ir ateisi į tą pačią vietą, jei keturių mažai,- suk aštuonis ir t.t.
armis
2009-11-18 16:56:14
21 metu 9 partnerius? :))))) tai cia gi vaikas kone dar, arba kekse :) eina velnio 21 metais su 9 bernais miegojus....neduok dieve ant tokios pataikyt, slysktu
dahok
2009-09-05 15:01:22
Visi punktai patiko, išskyrus tą, kur sutiktų turėti lytinių santykių dėl naudos. Nekenčiu tokių moterų, jau prostitutė atrodo normaliau už jas...