• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jei ji „nenusiteikusi“ seksui  7 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2012-01-01 12:20:00

Jei ji „nenusiteikusi“ seksui
freedigitalphotos.net

Jau kurį laiką esate kartu, viskas klojosi puikiai, bet... paskutiniu metu ji vis „nenusiteikusi“ seksui. Išbandėte viską nuo nesibaigiančių glamonių iki seksualių vilionių, bet niekas nesikeičia.


Dauguma moterų negali intymiai suartėti su vyru, ant kurio iš tiesų dėl ko nors rimtai pyksta.

Ji ant jūsų pyksta

Dauguma moterų negali intymiai suartėti su vyru, ant kurio iš tiesų dėl ko nors rimtai pyksta. Dažnai dailiosios lyties atstovės slepia savo pasipiktinimą, užuot pasakiusios, kas jas privertė taip nusiminti. Tai reiškia, kad partnerė gali širsti ant jūsų net jeigu nenumanote, ką padarėte blogai.

Sprendimas: Ramiai pasikalbėkite, lyg netyčia pasiteiraukite, ar pastaruoju metu jos nenuliūdino jūsų elgesys. Jei moteris greitai atsako „ne“ ir stengiasi pakeisti pokalbio temą, paklauskite dar kartą ir padrąsinkite ją būti atvira. Ko gero, nuoširdžiai pasikalbėjus moteriai tarsi akmuo nuo širdies nusiris. Sakoma, seksas po susitaikymo – labiausiai jaudinantis.

Ji skęsta darbų rutinoje

Galbūt moteris nesidomi seksu tik todėl, jog jaučiasi pavargusi nuo kasdienių rūpesčių. Jei ji dirba, sportuoja, naktimis mokosi, ruošia šeimai pietus, tvarko namus, gamina jums vakarienę... keista, jei dar nepervargo.

Sprendimas: Kai šįvakar partnerė grįš namo, pasiūlykite jai pasidalinti atsakomybėmis, pasisiūlykite kas antrą dieną gaminti vakarienę ar atlikti kitus darbus. O šįkart, pasakykite, jog jai neleidžiama daryti nieko kita, tik įsipilti taurę vyno ir atsipalaiduoti.

Jai tiesiog nepatinka seksas

 Pripažinkime, kai kurios moterys tiesiog nemėgsta sekso. Tokios dailiosios lyties atstovės draugystės pradžioje mylisi su vaikinu, norėdamos šį „užkariauti“, tačiau gavusios tai, ko nori, nebemato priežasties toliau palaikyti intymius santykius. Šios moterys seksą traktuoja kaip ginklą užkariauti vyro širdžiai, tačiau ne kaip smagią bei malonią veiklą.

Sprendimas: Sužinokite, ar partnerė neturėjo blogos seksualinės patirties praeityje, suformavusios tokį požiūrį į intymumą. Jei paaiškės, jog taip ir buvo, kodėl gi jums nepabandžius pakeisti mylimosios nuomonės, įrodyti, jog seksas – nuostabus užsiėmimas?
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
žinovė
2013-07-21 17:20:47
jei nenori- tai reiškia, kad jis ne jos svajonių vyras....nejaudina....ir viskas...
Anonymous
2013-07-21 12:04:11
Ji skesta darbu rutinoje, galbut per daug uzsiemusi... Yeah right, lyg tai gulint ant nugaros boboms reikia kazka intensyviai daryti ... :D Guli ir kaifuoji i vsio, daro bedas is oro
Arunas
2013-01-19 17:54:22
ja patenkina kitas