• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai ji nenori  2 

Autorius: Respublika.lt
2009-09-21 09:21:00

Kai ji nenori

Gana dažnai pasitaiko, kad vaikinas lyg ir nekvailas, gerai uždirba, puikiai rengiasi, nešykšti draugei gėlių, vedasi tai į restoraną, tai į parodą. Ji savo ruožtu noriai priima jo asistavimą, juokiasi iš jo sąmojo, atsisveikindama pakšteli į skruostuką, bet... tuo viskas ir baigiasi. Kodėl ji vengia artimesnio bendravimo ir ką reikia daryti norint pakeisti situaciją? Pasirodo, galimos kelios versijos...

1-oji, lyrinė: ji nori, kad dėl jos pasistengtų

Moterys mėgsta šitai - laukia iš vyrų ne šiaip galantiško asistavimo ir komplimentų, bet konkrečių poelgių. Kažko didingo, kam reikia daug energijos, ir būtinai - jos garbei. Ir taip yra ne todėl, kad ji tokia savanaudė ar egoistė, - tiesiog joje prabyla protėvių balsas. Juk dėl mūsų pramočių vyrai plikomis rankomis smaugdavo visokias pabaisas ir belsdavosi už jūrų marių. O šiandien? Na taip, pakvietei į restoraną, pavėžinai mersedesu, pažėrei šūsnį madingų eilių... Malonu, bet labai jau kasdieniška ir prėska. Meksikietiškų serialų prisižiūrėjusios ir meilės romanų prisiskaičiusios mergelės širdis atkakliai reikalauja skrydžio! Polėkio! Jaunatviško šaunumo!

Išsiaiškinti, kad ji trokšta būtent šito, visai nesudėtinga. Pakanka kartu pasižiūrėti kokį herojišką romantišką šedevrą su Melu Gibsonu ir pasekti jos reakciją. Jei ji pradės suokti: “Va čia tai meilė! Va čia tai vyras!”, vadinasi, metas traukti iš spintos šarvus, duoti valią vaizduotei ir patrigubinti pastangas. Ir jei sugebėsi ką nors tokio, ko vėliau neteks gėdytis memuaruose, neabejok - bemat sulauksi teigiamos reakcijos.

2-oji, fizinė: ji nori, kad viskas būtų “teisinga”

Gamta pasakė moteriai: būk nuostabi, jei gali, protinga, jei nori, bet išmintinga būti privalai. Beje, kai kurios tai supranta labai siaurai, kaip erotinių troškimų pažabojimą. Ryškiausios šios kategorijos atstovės - griežtojo režimo moterų vienuolynų auklėtinės. Iš jų bučinio (ir tai į kaktą) tenka laukti metų metais. Likusios, ne tokios fanatikės, šventai tiki: bet kokius taktilinius kontaktus reikia atidėlioti iki paskutiniųjų, antraip niekada nesulauksi jų romantiškos laimingos pabaigos ir dangaus palaiminimo.

Jei tavo kelyje išties pasitaikė skaistuolė (skiriamasis jos bruožas - frazė: “Neskubinkim įvykių, gerai?”, kuri išsprūs iš jos lūpų, net jei tu netyčia apkabinsi ją per pečius), išeitis viena - apsiginkluok kantrybe. T.y. suvaldyk savo šėlstančią aistrą, apsimesk padoriu žmogumi, nespjaunančiu į platoniškus santykius.

Dar vienas svarbus akcentas: kiek laiko praleisite kartu. Pora pasimatymų per savaitę - gerai, bet per mažai. Juk tam, kad sulaužytum “erotinį embargą”, tu privalai, jei kalbėsime patetiškai, užvaldyti merginos sąmonę. Taigi turi kuo ilgiau, tarkim, visą dieną, būti jos dėmesio centre. Panašūs “maratonai”, t.y. mažiausiai 5-7 valandas trunkantys pasimatymai, verčia moteris kitomis akimis pažvelgti į šalia esančius vaikinus. Per tą laiką jos spėja ištyrinėti pretendentą skersai ir išilgai, o toji ilga diena tampa savotiška būsimo laimingo bendro gyvenimo repeticija.

Galimas ir toks variantas: vieną iš poilsio dienų tu anksti ryte išsitempi ją iš namų ir judu vykstate paiškylauti į gamtą. Dienos programoje būtinai turi figūruoti pasivaikščiojimas susikibus rankutėmis, gulėjimas ant žolės, lengvi užkandžiai, lakštingalų trelės. Žodžiu, viskas taip pat, kaip rodoma Holivudo melodramose. Jei oras nenuvils, o tu nepriekaištingai atliksi dvasingo ir jautraus kavalieriaus vaidmenį, dar tą pačią naktį panelė nesudės bluosto, nes jausis įsimylėjusi. Tai reiškia, kad nepraeis nė savaitė, ir ji nusisegs skaistybės diržą bei su malonumu įžengs į nuostabųjį sekso pasaulį.

3-oji, tragiškoji: ji nenori suklysti

Taip jau išėjo, kad ji priversta blaškytis tarp dviejų kavalierių, kone vienu metu nukritusių jai ant galvos. O kadangi dauguma moterų vis dėlto atsargiai žiūri į lygiagretų seksą su dviem partneriais, jai tenka pakaitomis lakstyti su abiem po botanikos sodus ir parodas. Paprasčiau tariant, “tempti gumą”, kol vienas kuris pareikš norą ją užvaldyti. Yra ir kitas variantas: kol tu džiūsti dėl jos, ji džiūsta dėl ko nors kito, o tau skiria garbingą atsarginio vietą. Ir vienu, ir kitu atveju mergina laukia, kol padėtis išsispręs savaime.

Iš esmės uždavinys aiškus - atmušti damą iš varžovo. Tačiau padėtį komplikuoja faktas, kad tu nė nenutuoki, su kuo varžaisi, ir esi priverstas veikti aklai. Padidinti savo šansus tau padės teisingai pasirinktas bendrininkas, šiuo atveju - merginos draugė, kurią patartina paversti suokalbininke. Moterys, beje, labai jautrios būtybės ir nuoširdžiai užjaučia nelaimingai įsimylėjusius. Vos tik pasiskųsi jai, kaip kenti, ji strimgalviais puls rūpintis tavąja laime. Pirmiausia ji gali patvirtinti tavo spėliones dėl varžovo ir smulkiai papasakoti, koks jis - ką dovanoja, kur vedasi ir t.t. Šią informaciją gali puikiausiai panaudoti savo labui perspjaudamas jį. Jei elgsiesi teisingai, tavo bendrininkė kiekviena patogia proga primins taviškei, koks puikus tavo charakteris, koks valingas smakras, kokie rimti tavo ketinimai... Taigi turi visus šansus įtikinti savo merginą, kad jos likimas - būtent tu ir niekas kitas.

Šį versijų sąrašą būtų galima be pabaigos tęsti. Bet užteks ir to, kas pasakyta. Iš tiesų egzistuoja tik viena svari priežastis, dėl kurios mergina gali atkakliai ignoruoti tavo pastangas. Ir toji priežastis - tu jos “nepakabinai”, - vadinkime daiktus tikraisiais vardais. Kitaip tariant, tu negauni iš jos atsakomųjų signalų, nes jų nėra. Taigi negaišk laiko.

Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"


Gairės: Melu Gibsonu


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
dm
2009-10-03 20:11:02
Gamta pasakė moteriai: būk nuostabi, jei gali, protinga, jei nori wa ce tai teisybe!!!
MW
2009-09-23 11:17:01
Patiko fraze - apsimeskite padoriu...
Manu komentaru nebereikia.