• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai vyras atsisako mylėtis…  13 

Autorius: Eli.lt, freedigitalphotos.net
2013-12-11 08:20:00

suviliok jį!
Ši situacija šeimose iškyla gana dažnai, todėl tikrai verta panagrinėti priežastis, kodėl taip vyksta ir ką reikia keisti, kad ši situacija nebesikartotų.

Pagrindinės nenoro mylėtis priežastys

1.    Nuovargis. Vyrai, visą dieną dirbdami fizinį darbą, atiduoda jam visą savo energiją, todėl vakare jau nebenori galvoti apie seksą. Tokią priežastį reikia pateisinti ir palaukti to vakaro, kada jis namo sugrįš nepavargęs ir pats jūsų užsigeis.

2.    Įtampa. Nutinka taip, kad didelę įtampą patiriantys vyrai trokšta mylėtis, tačiau kartais – atvirkščiai – jie atsisako sekso, nes nori vakarą ir naktį praleisti ramiai ir gerai išsimiegoti.

3.    Pyktis. Jei susipykote su vyru, natūralu, kad tą akimirką jis tikrai nežiūrės į jus kaip į potencialią sekso partnerę, todėl arba pasistenkite jį originaliai sugundyti arba malonias glamones su laiminga pabaiga perkelkite kitai dienai.

Kaip sugundyti vyrą, kuris atsisako mylėtis?

1.    Įspūdinga vakarienė.
Vakarienė žvakių šviesoje su jūrų gėrybėmis ir putojančiais gėrimais – tikrai nėra banalu. Tai puiki preliudija į nuostabią naktį, kuria tikrai abu liksite patenkinti.

2.    Šokis. Pasipuoškite seksualiais drabužėliais arba jo dovanotu apatiniu trikotažu, įsijunkite abiem patinkančią muziką ir sušokite jam viliojantį ir gundantį šokį, kurio jūsų vyras tikrai nepamirš.

3.    Maudynės dviese. Kas gali būti jaukiau už žvakių šviesa apšviestą vonią, daug kvapnių putų ir vienas kito prausimąsi? Jau nuo senų senovės vienas kito prausimas buvo laikomas ypatingu ritualu, kurį perkėlus į šias dienas pavyktų išgauti neblogą preliudiją.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
anelee
2014-02-06 14:26:08
na buvo viskas gerai iki man pastojant, vaikutis buvo planuotas. po pastojimo myledavomes vis reciau ir reciau. paskutiniam menesi is vis nesimylejom. o kai pagimdziau sakau jam: kad valio jau galiu myletis, o jis man atsako tai gal atidedam rytojuj gal galit padet nes tokio elgesio as nesupratau.
cha
2012-09-30 18:59:04
Džiaugtis reikia, kai vyras nenori mylėtis, o ne sielotis, kad nepatraukli tapai :D o jei bijai, kad pabėgs pas kokią indų plovėją, tai pati sudaryk kontraktą su prostitute ir įteik ją savo vyrui, kad nekankintų tavęs :D aišku būtų paprasčiau, jei legalizuotų prostituciją.
arkis
2012-09-16 21:04:32
O Ciuvakas labai teisus,nors atrodo jaunas