• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atkurti santykius po svingo?  8 

Autorius: pagal Yourtango.com
2011-08-29 16:21:00

Kaip atkurti santykius po svingo?
Dreamstime nuotr.
Pradedantieji svingeriai tikina, kad nauja seksualinė patirtis ir išplėstos „galima – negalima“ ribos padeda naujai pažvelgti ir į santykius su partneriu, jiems suteikia naujų spalvų. Tačiau daugybė svingerių „su stažu“ sugrąžina juos iš padebesių į realybę: toks gyvenimo būdas gali ne tik suartinti judu su partneriu, bet ir išrausti sunkiai įveikiamą prarają.

Pradžia daugumai ekstremalių seksualinių potyrių gerbėjų būna panaši: širdį kutenanti aistra planuojant susitikimus su „bendraminčiais“, nauji potyriai, jaudinanti patirtis. Bet kas ateina vėliau? Šalutinis poveikis gali būti ir toks: susvetimėjimas tarp partnerių ir visiškas seksualinio gyvenimo išnykimas... Seksas tampa tik svingerių susitikimo, bet ne poros miegamojo dalimi.

Svingas: tik seksas ir nieko daugiau

Iš pirmo žvilgsnio svingas priartina poras prie 70-taisiais metais Vakaruose gyvavusios „poliamorijos“, kai meilė ir intymumas būdavo propaguojamas su keletu partnerių vienu metu. Tačiau tai – tik skubotas palyginimas. Iš tikrųjų svingas, kitaip nei poliamorija, į pirmą vietą iškelia seksualinius santykius su keliais partneriais vienu metu ir visiškai nepropaguoja kitų poros artumo formų.

Emocinė monogamija yra viena pagrindinių svingerių taisyklių. Svingerių lytinis aktas reikalauja, kad dalyvautų abu partneriai. Ir nors svingą propaguojančios poros dažnai tampa bičiuliais, taisyklės neleidžia užmegzti glaudesnių emocinių ryšių su svetimu priešingos lyties partneriu. Kitaip tariant, santykiai tarp svingą propaguojančių porų neretai tampa ne ką mažiau komplikuoti nei santykiai pačios poros viduje.

Nors svingas grįstas seksualiniais kontaktais ne su savu partneriu, tokį gyvenimo būdą pasirinkę žmonės teigia, jog tai jų praturtina ir jų kaip poros seksualinį gyvenimą bei emocinę patirtį. Nuolat bendraudami, būdami atviri ir drąsiai besidalindami savo seksualinėmis fantazijomis bei troškimais jie gali šiuos norus įgyvendinti nejausdami kaltės ar sąžinės graužimo. Toks seksualinis atvirumas gali pakylėti į naują atvirumo lygį. Tačiau yra ir kita medalio pusė: jis gali tapti emociniu spaudimu, kurį atpažinti ir įvardyti partneriams gali būti sunku.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kamuolys
2011-10-22 11:15:13
ant dziokere suait tur kuo daugiau oraline
vbdfbdf
2011-10-20 14:14:44
kazkaip nelabai... tikrai niekaip negaleciau tokio dalyko padaryt :)
mmm36
2011-10-15 19:11:27
Esant stabiliems jausmams ir emocijoms, tikrai vertai tai isbandyti. Tai legalus nuejimas i sona:)