• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išsirinkti gerą meilužį?  6 

Autorius: eli.lt
2013-03-16 22:00:00

Kaip išsirinkti gerą meilužį?
Parengta pagal užs. žin., "Gamma" nuotr.

Nemaišykite su charakteriu!

Liaudyje kalbama, kad geras meilužis turi didelę nosį. Daugelis damų užkimba ant šio kabliuko ir labai nusivilia, kai lovoje tariamas sekso gigantas iš tikrųjų pasirodo besąs trejetukininkas meilės klausimais.

Štai kur dar klystama: moterys dažnai painioja socialinį temperamentą su seksualiniu. Pavyzdžiui, manoma, kad karštas vaikinas – linksmuolis, lengvai tampantis dėmesio centru ir sugebantis linksminti minią draugų visą naktį, lovoje bus toks pats aistringas ir ištvermingas. O be reikalo! Žinoma, plevėsa ir juokdarys gali būti stipriu meilužiu, bet tai jokiu būdu ne jo linksmo būdo pasekmė.

Visi nori harmonijos lovoje, o lytinė konstitucija ir seksualinis temperamentas – vieni iš svarbiausių suderinamumo faktorių. Trumpiau tariant, vyras ir moteris, turintys vienodą "apetitą", greičiau suras bendrą kalbą ir nuplauks nešami vienos meilės bangos. Ir jų santuoka bus labai tvirta, nes tokia pora a priori laimingesnė už tą, kurios partnerių seksualiniai poreikiai skiriasi.

Nuo ko priklauso seksualinis temperamentas? Nuo daugelio veiksnių: ir nuo lytinių hormonų kiekio, ir nuo smegenų sandaros, ir nuo psichoseksualinio asmenybės išsivystymo, ir nuo to, kaip anksti žmogus įsisąmonina kūniškos meilės poreikį. Mokslas išskiria tris vyrų ir moterų grupes pagal lytinę konstituciją: stiprūs, vidutiniai ir silpni. Seksologai, norėdami išsiaiškinti žmogaus temperamentą, pirmiausiai dėmesį kreipia į jo kojos išmatavimus. Tarp kitko, tą patį galite padaryti ir Jūs.

Nesunkus uždavinys

Taigi apsiginkluokite rulete ir imkitės darbo! Ant klubo užčiuopkite nežymiai išsikišusį kaulo kauburėlį, kur šlaunikaulis tvirtinasi prie dubens. Tada išmatuokite koją nuo šio kauburėlio iki pėdos. Išsiaiškinkite savo ūgį ir padalinkite ūgį iš kojos ilgio. Gautas skaičius nurodo jūsų lytinę konstituciją ir moksliškai vadinamas "trochanteriniu indeksu". Moterų, kurios turi stiprų lytinį temperamentą, šis indeksas yra nuo 2,01 iki 2,05, turinčių vidutinį lytinį temperamentą – nuo 1,97 iki 2,00, o turinčių silpną – nuo 1,88 iki 1,96.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Matas
2013-07-25 22:02:43
Jei vyrui reikia to kiekviena diena, tai reishkia, kad jam tinka jo partneris, jam su ja be galo gera ir jis jos nori ir nori. O su kitu zmogum, gal but uztektu keleto kartu per savaite ir tai ish pareigos... Ar tai gali but meile???
as
2013-05-26 21:10:14
Nesuprantu, nejau tureti meiluzi/meiluze yra siais laiakis taip normalu ir net butina, kad rasomi tokie straipsniai propoguojantys tai? nafik
Agnė
2013-03-21 21:38:41
čia rašo apie vyrų ir moterų libido, sekso poreikį. tai šiaip nesuprantu, kuo tai susiję su gerumu lovoje. nemanau, kad kuo dažniau, tai tuo būtinai ir geriau. tad tuos praplikusius, tačiau gauruotais kūnais galite pasilikti sau :) tokie tik eina per moteris, nori daug sekso, bet tai nebūtinai reiškia, kad jie geri lovoje. aišku, labai svarbu seksualinis suderinamumas, nes kas iš to jei vienas nori kartą per mėnesį, o kitas kasdien, tačiau apie tai galima ir pasikalbėti per pirmus pasimatymus, o ne matuoti kojų ilgį ir pan :D vis dėlto, man pačiai geriau rečiau, bet ilgesnis ir kokybiškesnis lytinis aktas, nei kaip triušiukams n kartų per dieną po minutę pasik...