• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip joje pažadinti alkį  5 

2009-03-04 00:00:00

Kaip joje pažadinti alkį
vakarozinios.lt; Jupiterimages nuotr.

Gal tau ir ne naujiena, kad ne tik tu, bet ir jos galvoja apie seksą. Gal ir sumeti kartais, kad kartais jų erotinės vizijos pranoksta tavąsias. Bet ar imiesi ko nors, kad tai patikrintum? Kad tos fantazijos taptų malonia realybe? Laikas, vyruti, pabusti ir imtis veiksmingų priemonių, kurios galėtų jose pažadinti tikrą sekso žvėriūkštį.

Jai nepatinka jos kūnas

Daugelis moterų turi idealaus kūno viziją, sako psichoterapeutai, ir dauguma atvejų prie to nemažai prisideda žiniasklaida – filmuose, žurnaluose apstu gražių kūnų. Tiesa, dauguma šių grožybių – tinkamo apšvietimo, retušavimo ir kitų gudrybių rezultatas, bet tavo mergina vis vien pasąmonėje supranta, kad iki tobulybės jai toli.

Veiksmų planas. Komplimentai – tavo pagrindinis ginklas. Leisk jai pajusti, kad yra graži, seksuali, ir ji atsipalaiduos. Komplimentai turi būti konkretūs, tikslingi. Bet net jei tau patinka putnios rievės ant jos šonų, jokių būdų nesugalvok pasakyti to garsiai.

Rezultatas. Ji ir toliau bandys įtraukti pilvą, bet bent jau nesigūš iš drovumo. Tačiau jei ji vis vien nenori nusirengti, neužsispirk, palik ką nors. Juk tai net labai seksualu – glamonėti per drabužius.

Ji atsisako tavo intymių glamonių

Net pačios seksualiausios ir savimi pasitikinčios moterys paranojiškai išgyvena dėl savo išvaizdos, o jų drovumo, kai kalba pakrypsta apie lyties organus, neįmanoma nusakyti. Daugelis jų galvoja, kad yra bjaurios, baisios, net niekada nepažvelgia į tą savojo kūno dalį, sako seksologai.

Veiksmų planas. Pirmiausia kartu nusimaudykite, - ir ji bus tikra, kad yra nepriekaištingai švari, kvepia mėgstama dušo želė. O suartėjus kalbėk jai, kaip tave žavi jos išvaizda. Ir neužmiršk pridurti, kad natūralus jos kvapas tavyje pažadino žvėrį.

Rezultatas. Atlikus ne vieną apklausą apie įvairias sekso rūšis nustatyta, kad moterys patiria orgazmą, kai partneris neužmiršta intymių glamonių.

Ji nori, bet tik tamsoje

Tu nori viską matyti, o ji gesina šviesą ir greitai šmurkšteli po antklode.

Veiksmų planas. Seksologai pataria veikti laipsniškai: iš pradžių pasigėrėti romantiška žvakių liepsna, paskui įjungti neryškią sieninę lempą ir t.t. suprask – tamsa jai suteikia saugumo, pasitikėjimo. O ką daryti, kad ji taip jaustųsi ir šviesai degant? Bet kokiu atveju gėrėkis jos formomis, nesugalvok ryti akimis jokios kitos būtybės, kai ji šalia – ir mergina tavimi pasitikės.

Rezultatas. Šimtus kartų sakyta, kad vyrai myli akimis. Gali pasiūlyti jai pažaisti slėpynių. Sakoma, kad netekus vieno jutimų organo, likusieji labai suaktyvėja, - taigi užrišęs jai akis gali daug laimėti.

Ji gėdijasi savo fantazijų

Be reikalo manai, kad esi didis originalas, kuris savo erotinėse fantazijose blaškosi nuo stiuardesės iki kambarinės ir atvirkščiai. Moterų vaizduotė, rasi, ištobulinta net geriau už tavąją, nors dažnai auklėjimas ir kompleksai verčia jas slėpti savo troškimus. Pasak seksologų, daugelis, ypač moterys, dėl savo seksualinių fantazijų jaučia kaltę ir bando jas slopinti. Tavo uždavinys – atpalaiduoti tikrąsias jos godas. Už tai būsi apdovanotas kur kas didesne sekso įvairove.

Veiksmų planas. Nepatingėk parinkti atitinkamos literatūros apie moteriškas fantazijas ir priversk savo merginą jas perskaityti. Tikėtina, kad ji sužinos kažką nauja ir tikriausiai liausis jaudintis dėl savo „nežabotos“ vaizduotės.

Rezultatas. Fantazijos – puikus sekso papildymas. Gal ji svajoja, kad tu banaliai ją apkultum kaip prasikaltusį vaiką, o gal nori, kad persirengtum dideliu pliušiniu meškinu... Nesugalvok kritikuoti jos idėjos, bet jei tau ji ne prie širdies. Paklusk – ir būsi apdovanotas nepakartojamais pojūčiais.

Ji blogai pažįsta savo kūną

Pasitaiko, kad didelę seksualinę patirtį turinčios 30-metės labai menkai išmano apie galimybes patirti malonumą, teigia seksologai. Ką daryti, jei tu sutikai būtent tokią?

Veiksmų planas. Būk jautrus, imkis iniciatyvos, kad užsiimant seksu galėtum pajusti, kaip reaguoja jos kūnas į tavo veiksmus. Pasiūlyk jai pasinaudoti dirbtiniu peniu (tau stebint ar be tavęs). Apskritai čia visos priemonės geros: ieškoti erogeninių zonų gali padėti netikėti daiktai (plunksna, kailis, metaliniai ar stikliniai daiktai), kurių prisilietimas žada dar nepatirtų pojūčių. Galite net susikurti tik judviem suprantamų ženklų sistemą, ir ji leis tau susivokti, kas jai patinka, o kas – ne.

Rezultatas. Sykį radusi savo karštuosius taškus ji galės greičiau ir reguliariau patirti orgazmą ir daugiau niekada jo neimituos.

Ji nesimasturbuoja

Vienos moterys to nepripažįsta, o kitos – priešingai.

Veiksmų planas. Pasakyk jai, jog tai viena iš beprotiškiausių tavo fantazijų ir būsi be galo laimingas, jei tavo svajonė įsikūnys. Paklausk, gal ji norėtų, kad ir tu tą darytum. Bet jei jai atrodo, jog visa tai – bjauru ir nepadoru, atsitrauk.

Rezultatas. Tai išties užburia – žiūrėti, kaip moterys stengiasi savo sužadinti. Jei ji nesugeba tiek tavęs uždegti, kad patirtų orgazmą, pasiūlyk pakeisti poziciją.

Ji gėdijasi vadinti daiktus tikraisiais vardais

Jos bandymai parinkti žodžiais kai kurioms kūno dalims pavadinti trukdo suprasti, ko ji tikisi iš partnerio arba kaip pati ketina su juo elgtis, - įspėja specialistai.

Veiksmų planas. Paklausk, kaip ji norėtų, kad tu vadintum intymias jos kūno vietas, pasiūlyk keletą savo variantų. Ir netylėk jums mylintis – vadink daiktus tikraisiais vardais. Svarbiausia – pats nesidrovėk, o tada ir ji jausis drąsiau.

Rezultatas. Ilgainiui sugebėsite susikalbėti taip, kad pašaliniai nieko nesupras. Be to, išgirdus jos prašymą intymumo minutėmis tau neteks karštligiškai svarstyti, ką ji turi galvoje.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita".
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Yeeee
2009-03-30 14:42:24
Daba zinosiu seip xujovs buvau lovoj
Bibis
2009-03-27 19:02:45
KAI BIBIS BLET
as
2009-03-10 17:35:13
cia visi tokius seksuolius primeta :)