• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip nusiteikti seksui?

Autorius: Eli.lt
2014-01-22 15:30:00

Kiekvienas ilgalaikius santykius puoselėjantis žmogus žino, kad kartais seksui prireikia ypatingos nuotaikos, kuri padėtų išsklaidyti nuovargį po dienos darbų, pamiršti buities smulkmenų sukeltą trintį bei įsgrisusią rutiną. Keli patarimai, kurie padės sukurti tą ypatingąją nuotaiką.Pakalbėkite apie dienos rūpesčius. Švelniai pakalbinkite partnerį, pasidomėkite, kaip jam sekėsi, jeigu nutiko, kas blogo, tai nuraminkite, kad viskas susitvarkys, abstrakčiai patarkite, priminkite apie savo meilę ir palaikymą bei visokeriopą pagalbą, jeigu tik jos reikės.

Įsijauskite į seksualų vaidmenį. Prisiminkite visas akimirkas, kada jautėtės ypatingai seksualiai, kada jums akivaizdžiai pavyko nustebinti ir pradžiuginti partnerį, kuomet jūsų stipriai troško ir siekė. Persirengti seksualiais drabužėliais ar imti į rankas rimbą visai nebūtina - pakanka savo seksualinę energiją pajusti, savo viduje atrasti stiprių emocijų, kurios padės pakoreguoti požiūrį į save. O juk tai, kaip mus mato kiti yra to, kaip suprantame patys save, atspindys!

Suvalgykite lengvą užkandį ar desertą. Sukimšus picą, kiekvieną jos riekę gausiai mirkant į česnakinį padažą bei viską užsigėrus puslitriu kolos nusiteikimą seksui pakeis savigrauža dėl augančio svorio ir skrandžio skausmas. Vakarienei rinkitės lengvus užkandžius ar gardų desertą, maitinkite vienas kitą, išgerkite taurę gero vyno.

Pažvelkite į savo nuostabų kūną. Ėmus save lyginti su merginomis iš žurnalų viršelių net ir tobuliausio kūno savininkės ima gėdytis. Mylėkite save! Atsistokite priešais veidrodį, suraskite pozą, kurioje jūsų kūnas atrodo gražiai, įdėmiai pažvelkite į tas kūno dalis, kurios, jūsų nuomone, pačios dailiausios, pasidžiaukite jomis, nusišypsokite ir mirktelėkite sau - tai tikrai padės lovoje jaustis jaukiai ir laisvai!

Įsijunkite muzikos. Pasirinkite mėgstamą, ramią muziką, kuri patiktų (arba bent jau būtų toleruojama) abiems. Galbūt prisimenate dainą, kuri judviem turi ypatingą prasmę? Galbūt aistros pridėtų tas kūrinys, kuris jau skambėjo vieną tobulai karštą naktį?..

Uždegite žvakių. Mylėtis visiškoje tamsoje, sulindus po gausybe antklodžių gan nuobodu ir net pavojinga! Juk jūs ne tik nematote partnerio kūno, bet ir bandant pasibučiuoti rizikuojate trinktelėti kakta jam į nosį! Žvakių liespna sukuria romantišką, jaukią atmosferą, jos šilta, blanki šviesa puikiai paslepia kūno netobulumus, o odai suteikia brozinį atspalvį.

Apsirenkite tai, kas seksualu jums. Žurnalai ir filmai formuoja mūsų suvokimą apie seksualumą - seksualūs turėtų būti raudoni, nėriniuoti apatiniai, veržiantis korsetas, prisegamos kojinės... Bet tai gali būti jums visai nepriimtina, su tokiais drabužiais galite jaustis nejaukiai, varžytis. Nepasiduokite spaudimui! Trumpi šortukai ir aptempti, speneliams išryškėti leidžiantys paprasti marškinėliai atrodo tikrai gundančiai!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus