• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pagyvinti savo seksualinį gyvenimą?  8 

Autorius: Eli.lt
2014-05-17 10:00:00

Kaip pagyvinti savo seksualinį gyvenimą?
Eli.lt
Jeigu poros labiau įsigilintų į savo santykius ir jų problemas, tai netruktų suvokti, kad didžiausia tiek romantikos, tiek puikaus sekso, tiek ir santykių, plačiąja prasme, priešė yra rutina! Atsisveikinkite su ja ir paaštrinkite savo seksualinį gyvenimą! Keletas patarimų!

Monetos metimas
Abu sugalvokite po seksualinę fantaziją arba tiesiog pasirinkite skirtingas sekso pozas ir meskite monetą. Žinoma, nereiktų rinktis to, kas partneriui visiškai nepriimtina, tegul žaidimas tiesiog būna įžanga, pralaimėjusių ir nusivylusių neturėtų būti!

Pietūs namuose
Šis variantas idealus poroms, kurios augina vaikus arba itin daug dirba ir vakarais būna pavargusios. Pakvieskite partnerį papietauti namuose, tikriausiai tą darote pakankamai retai, ar ne? Jūsų alkį turėtų patenkinti aistringas greitukas, kuris gali pasitarnauti ir kaip įžanga į tokį pat karštą vakarą jau po darbo!

Netikėtumas
Sekso eksperte prisistatanti Nikki Ranson siūlo apsivilkti pačius seksualiausius apatinius, kokius tik turite, tačiau juos paslėpti to chalatu ar nuobodžiais naktiniais, kurie rėkte rėkia man šiandien skauda galvą, esu pavargusi ir nieko tikrai nebus! Nusimeskite nelabai viliojantį apdarą tada, kai jis to mažiausiai tikėsis...

Užpuolimas
Jeigu sugebėtumėte iškvosti savo vyrą, tai net ir pats kukliausias bei ramiausias pripažintų, kad svajoja apie moterį, kuri bent jau kartas nuo karto imasi iniciatyvos ir tą daro tikrai rimtai! Grįžkite namo kiek anksčiau nei jis ir pasveikinkite jį ne įprastiniu pakštelėjimu, palydėtu labas, mielasis, kaip diena, o prirėmimu prie sienos, karštais bučiniais ir plešiamais drabužiais.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ugne
2015-07-27 16:44:51
Priligy irgi parduodamas vaistinese, pageidautina tureti recepta. Ikelsiu ir as nuorodele apie juos, gal kam nors pravers ir prisides prie intymiojo gyvenimo atgaivinimo: www .goo. gl/qy5bn0
Ugne
2015-07-27 16:44:36
Vyras geria po 30mg likus valandelei iki pradzios. Siaip, geriausiai ir veikia po 1-3val. Esant reikalui, doze galima padidint ir iki 60mg, mat vaistas labai gerai toleruojamas, greit salinasi is organizmo.
Ugne
2015-07-27 16:44:22
Svarbiausia, kad juos vartodmas vyras nesijaucia neiprastai- vaistai niekaip nepakeicia nei fizines, nei psichines sveikatos, o viso labo padeda geriau kontroliuoti savo kuna. Ju veikimas tiesiogiai nukreiptas į pacia problema.