• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip sužinoti, ar moteris patyrė orgazmą?  13 

Autorius: Suaugusiems.lt
2011-06-13 15:30:00

Kaip sužinoti, ar moteris patyrė orgazmą?
123rf.com
Ką turite žinoti:
 
 Dažniausiai apsimeta tos, kurios garsiausiai rėkia ir daugiausiai „mušasi“.

 Kvėpavimo tempas, kūno temperatūra ir raumenų įsitempimai – ši darna rodo moters orgazmą.

 Dailiosios lyties atstovės „suklastoja“ orgazmą dėl streso, kūno kompleksų, nepasitikėjimo suteikiamu malonumu.

 Vyrai, vaikinai... Manote, kad jūsų mergina ar žmona niekada neimituoja orgazmo? Tikite, jog tai nutinka tik kitų žmonių miegamuosiuose? Pagalvokite dar kartą. Seksualinio elgesio apklausos duomenimis, 85 procentai vyrų teigia, jog jų partnerė visada jaučia orgazmą, tuo tarpu tik 64 procentai moterų – jog yra bent kartą jį pajutusios... Išvada viena: daugybė moterų bent kartais apsimeta, jog jaučia orgazmą!

Kodėl moterys „klastoja“ orgazmą

 Žinoma, yra daugybė būdų padovanoti moterims orgazmą. Tačiau realybėje, skubančiame pasaulyje, skersai kelio dažnai stoja stresas, depresija, susirūpinimas, nepasitenkinimas savo kūnu, rūpestis dėl seksualinių gabumų, gebėjimo patenkinti partnerį, taip pat blogą įtaką daro skubėjimas (ypač,kai vyras dažniausiai baigia anksčiau) , moterims orgazmas ateina per vidutiniškai 10-30 minučių stimuliacijos. Dėl viso to moterys kartais apsimeta jaučiančios orgazmą.

Atskirkite tikrovę

 Geriausias būdas atpažinti, kada moteris klastoja orgazmą – žinoti, kaip atskirti tikrą pasitenkinimą. Susijaudinimo ženklai tampa akivaizdžiai matomi procese, iš partnerės seksualinio atsako, ypač – prieš lytinį aktą.

 Taigi, kokie tie ženklai? Kaip galite atskirti, kai artėja didysis O? Šie klausimai vyrus kankina jau daugybę metų, tad vienas seksologas knygoje apie meilę ir seksą daosizme, siūlo remtis daosizmo meistro Wu Hsien pateiktais „indikatoriais, kad moteris – susijaudinusi“:

 „Jos rankos – karštos, pilvas – šiltas,  tuo pačiu kalba tampa beveik nebesuprantama. Jos ekspresyvus žvilgsnis – žiūri, tarsi apkerėta, kūnas tampa lengvas ir minkštas, galūnės – kiek nusvirę. Pabučiavę pajausite, jog išdžiuvusi burna – po liežuviu beveik nelikę seilių.“

 Na, gerai, šiandieninis vyras gali ir nepastebėti kai kurių faktorių, pavyzdžiui, kad seilės po liežuviu – išdžiuvę... tačiau viską galima apibrėžti dar paprasčiau:
 Padidėjęs kvėpavimo tempas
 Padidėjusi kūno temperatūra, širdies plakimas
 Kūno raumenų įsitempimas
 Pilvo raumenų suspaudimas
 Tvinkčiojimas intymioje vietelėje bei apskritai „neramus“ dubuo

 Seksualinę įtampą moteris „išleidžia“ orgazmo metu, kuomet jos vagina ir gimda susitraukinėja, vidutiniškai 10 – 15 kartų, kiekvienas įsitempimas trunka 8/10 tūkstantųjų sekundės. Beje, analinio sekso metu būna tik 2-5 susitraukimai. Būtent dėl tokių susitraukimų į orgazmą  reaguoja visas moters kūnas: nejučia kartu įtempiami bei atpalaiduojami ir kiti raumenys: kaklas, kojos, rankos, veidas. Net kojos pirštai palinksta pirmyn ar atgal!

Atpažinkite, kai ji apsimetinėja

 Daugelis moterų yra neblogai išmokę imituoti orgazmą, virpesius intymioje vietelėje, kitus ženklus... Tačiau, ko gero, negali suvaidinti 8-10 vaginos ir gimdos susitraukimų per mažiau nei 20 sekundžių, ypač nepamirštant, jog tuo metu juda ir dauguma kitų kūno raumenų.

 Kaip bebūtų, iš tiesų moterys žino, kaip nukreipti vyro dėmesį į kitus dalykus, o ne į tokius specifinius ženklus. Pornografija – pilna įkvėpimo... pavyzdžiui, dailiosios lyties atstovė užlipa ant viršaus, garsiai rėkia, ekspresyviai juda... Vyrai būna sužavėti vaizdo ir pamiršta kitus ženklus. Tad žinokite, jog dažniausiai apsimetinėja tos, kurios garsiausiai rėkia.

 Svarbiausia – nepamirškite, jog orgazmas atsiranda ne iš niekur. Nesusikoncentruokite į ženklus tiek, kad bestebėdami užmiršite moterį pamaloninti... Būkite atidūs vienas kitam ir stenkitės dėl kokybiškesnio sekso!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mama
2012-04-26 12:20:25
istikro ne vaikinus apgaudineji kad nepayrei orgazmo o save, zinau ka reiskia vaidinti aip ada vidui negera, kaipreikia myletis pajuntu nerealu orgazma oraliniu ir vyro ranka orgazma o kaip jau reikia su kitu galu vyrui dirbti jau nebepatiriu net to malonaus jausmo nera..kaip oraliniu budu ar rankyte
as to Evaldas
2011-11-24 20:15:48
Naivuoli tu naivuoli... 8ni kartai? Ji irgi viena is vaidinanciu ir apsimetinejanciu.
vaina
2011-08-18 20:49:30
gerai Marija parasei, atvirai ir aiskiai, saunuole, as irgi esu turejusi tokiu santykiu, kai tekdavo vaidinti, bet su dabartiniu nusprendziau taip nedaryt, su juo daug kalbuosi, jis supranta, kad rekiancios vaidina turim tokia kaimyne, kuri ziauriai garsiai dejuoja apie 2-3 nakties - tiesiog snuki norisi jai ismalt kai pakelia is miegu ir kai girdi tas falsyvas gaideles

Mano patarimai - prasykit jo, sakykit kas jums patinka, protingi vyrai megsta tenkinti moteris (ta pati pasakyciau apie protingas moteris). Maniskis greitai baigia, as stengiuosi kuo labiau atsipalaiduoti. Patarimas - pradzioje visiskai atpalaiduoti save ir maksties raumenis, paskui apglebti varpa, paskui atpalaiduoti - taip greiciau ateina :)

Vyrai - kantrybes su mumis. As turejau nemazai vyru ir visa gyvenima prisiminsiu tuos kelis po teisybei tris tiktai), kurie pradzioje akto stengdavosi del manes, - nors 10 minuciu pries akta pamiklinkit pirstukus ar liezuvius, neleiskit mums kistis daiktus i save per ankti - taip mes pacios save nuskriaudziam, as ir pati taip daug kartu elgiuosiu, bet bunu dekinga vyrui, jei jis mane sustabdo, sako pakentek, tuoj gausi - ir tada - i danguuuu :)