• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisčiausi žaisliukai jūsų seksualinei fantazijai (foto)  7 

Autorius: balsas.lt
2010-02-09 12:30:00

Keisčiausi žaisliukai jūsų seksualinei fantazijai (foto)
oddee.com nuotr.

Jei jums pabodo jau atgyvenusi misionieriaus poza arba jūsų gyvenimui (o svarbiausiai - lovai) reikia "antro kvėpavimo... švelniai tariant, štai žaisliukai, kuriais jūs tikrai pralinksminsite arba paįvairinsite savo ir savo partnerio meilės žaidimų rutiną.

Tiesa, šie žaisliukai skirti asmeniniam naudojimui, nors niekuomet negali žinoti.

1. Realistiškos Japoniškos lėlės

Tūkstančiai vyrų Japonijoje pasiryžę išleisti 6,5 tūkst. JAV dolerių, idant įsigytų "moterį", tenkinsiančią visus jų įgeidžius ir... tylėtų. Šias "sekso verges", sukurtas Orient Industries, galima susikurti pagal savo poreikius: pasirinkti veidą, kūno formas bei plaukų spalvą. Be abejo, visos lėlės yra atsparios vandeniui....

2. Netikras kraujas

Sekso reikmenų kompanija Gigimodo sukūrė "netikrą kraują" - plastikinį maišelį pripildytą... tiesiog netikro kraujo. Toms, kurios nori "nekaltai" pameluoti apie savo nekaltybę arba pakartoti tą nuostabų, nekaltybės praradimo džiaugsmą.

3. Vibratorius "Obama"

Norite ko nors tikrai neįprasto? Ką manote apie vibratorių su JAV prezidento B. Obamos galva? Šis "nuostabus" įnagis kainuoja vos 34,95 JAV dolerius ir jūs netgi galėsite pasirinkti tarp "demokratiškos mėlynos" ir "prezidentiškos auksinės" spalvų. Argi ne puiku?

4. Maišas kūnui

Tiesą sakant, šis purpurinis maišas kelia ne kokias asociacijas, lyg... na, gal tiek to. Šio, meilės žaidimams skirto maišo svetainėje rašoma: "Jis toks patogus, kad jame galima praleisti visą naktį". Tenka pripažinti, kad atrodo kur kas blogiau, bet patikėsime gamintojais.

5. Ekologiškas vibratorius

Šis žaisliukas tikrai tiks ir patiks gamtos saugotojoms. Mylėkite save ir savo planeta tuo pačiu metu! "Sola" - mažas, kulkos formos vibratorius, įkraunamas saulės energija. Ekologijos kaina? 69,95 JAV doleriai.

6. "Tikras" prisilietimas

Kiekvienas nors kartą yra pagalvojęs, kad ateityje technologijos suteiks platesnes galimybes. Tad štai  kompiuteriu valdomas stimuliatorius, sukuriantis virtualios realybės seksualinę patirtį...tai prieinama tik tam tikriems nariams. Šis Virtualus daikčiukas tekainuoja 150 JAV dolerių. Tikri technologijų entuziastai turėtų susidomėti šiuo "stebuklų", kuris gali suteikti virtualiai realų malonumą.

7. Nusirenginėjantis puodelis

Iš pirmo žvilgsnio, puodelis primena greitai paruošiamų makaronų įpakavimą. Tačiau turinys, patikėkite, yra visai ne valgomas. Jis skirtas tenkinti šiek tiek subtilesniems norams. Vyrai, jei jus "prispyrė" reikalas, šis puodelis ne tik išsigelbėjimas, bet ir didis malonumas. Kol kas parduodamas tik Azijos šalyse, bet nepraraskite vilties.

8. Hello Kitty vibratoriai

Netikėta japoniškų žaisliukų prekės ženklo interpretacija. Trūksta žodžių... iki ko nusirito žaislų pramonė - žaislai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

9. Moters keliai - pagalvė

Tik japonai gali išrasti tokį keistą dalyką. Net neaišku kam tiksliai jį pritaikyti, tačiau vienam dalykui "kelius" panaudoti galima - saldžiam miegui ant įsivaizduojamos mylimosios kelių.

10. Auksinis vibratorius

Paplokite brangiausiam pasaulyje vibratoriui - 18 karatų aukso bei 0,250 kilogramų svorio. Pagamintas Švedijoje kompanijos "Lelo". Pradinė kaina - 1500 JAV dolerių, tačiau galima be vargo nusiderėti iki 999 JAV dolerių. Tikrai apsimoka, ar ne?

Parengta pagal Oddee.com, nuotraukos Oddee.com
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
fhthy
2010-04-22 20:20:27
zcvdvtfhghghjhghghdzfxgfdh
berta
2010-03-22 18:24:49
afigenai uzpisuo mane
bob
2010-03-21 01:35:05
Arba tolerantiskiesiems - kubiliaus siknos isbandymas. O gal donskio - jis putlesnis, gal geriau slinktu, jei butu issikakojes pries tai, zinoma....