• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keisti sekso įstatymai ir draudimai  2 

Autorius: Eli.lt
2014-04-28 18:00:00

Keisti sekso įstatymai ir draudimai
Eli.lt
Visais laikais ir visose pasaulio šalyse buvo įstatymų susijusių su seksu - vieni jų buvo rašytiniai, kiti žodiniai, tačiau visi jie buvo rimti ir jų buvo laikomasi. Pažvelkime į kelis iš jų.

Tibete buvo įstatymas, kuris įpareigojo visas moteris pardavinėti savo kūną, tai turėjo padėti joms įgauti patirties ir tapti geresnėmis žmonomis.

Hunai prievartautojus bei svetimaujančius vyrus kastruodavo. Svetimaujančios ir neištikimos moterys buvo perpjaunamos pusiau. Panašiai elgėsi ir Senovės Egipte - vyrus kastruodavo, o neištikimoms moterims nupjaudavo nosį.

Indonezijoje egzistavo nukirsdinimo bausmė už masturbaciją.

Senovės Romos žynės ir šventyklas prižiūrinčios merginos privalėjo būti nekaltos iki 30 metų. Vėliau jos išeidavo į savotišką pensiją ir galėjo susirasti vyrus. Nesilaikančios šio įstatymo buvo palaidojamos gyvos.

Tetonai, germanų gentis klėstėjusi maždaug 100 metų pr. Kr., prostitutes skandindavo eksrementų krūvoje.

XVII a. Ispanijoje egzistavo įstatymas draudžiantis merginoms ir moterims pasirodyti viešumoje basomis. Pėdos buvo laikomos labai seksualia kūno dalimi ir jas derėjo rodyti tik savo vyrui.

Kinijos viešbučiuose moterims draudžiama būti nuogoms net ir savo viešbučio kambaryje. Nusirengti galima tik vonioje.

Pompėjos prostitutės privalėjo plaukus dažytis melsvai, raudonai arba geltonai.

Nepale ir Bangladeše draudžiami porno filmai bei filmai, kuriuose bučiuojasi iš šių šalių kilę aktoriai.

Guame (sala Ramiajame vandenyne, neinkorporuota JAV teritorija) yra vyrų, kurie keliauja po visą salą ir gauna pinigus už tai, kad atima merginoms nekaltybę. Čia egzistuoja nerašytas draudimas tekėti nekaltoms merginoms.

Libane egzistuoja įstatymas draudžaintis vyrams lytiškai santykiauti su vyriškosios lyties gyvūnais. Su gyvūnų patelėmis santykiauti galima.

Iki 1990-ųjų net 16 JAV valstijų buvo draudžiami vibratoriai.

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Irena
2015-04-26 22:08:01
reikėtų išgerti likus iki sexo kažkur porai valandų. Patogu - vartojama tik pagal poreikį. Iš esmės galima nors ir kasdien, bet svarbu neviršyti vienos dozės per parą (30-60 mg). Receptas nebūtinas, vaistą galima įsigyti bet kurioje vaistinėje.
Irena
2015-04-26 22:07:26
gaila, kad nėra įstatymo, draudžiančio trumpai trunkančius lytinius santykius :D na, o dabar juokus į šalį. Mano vyras per greitai baigia (būna, kad nepraeina ir pusės minutės, arba net neprasideda). Išbandė daug ką, bet realių rezultatų davė tik vaistai Priligy.