• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kiek laiko vyras gali išbūti be sekso?  58 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-28 13:18:00

Kiek laiko vyras gali išbūti be sekso?
123rf.com

Kas gali būti maloniau už malonų vakarą su mylimuoju, kuris pasibaigs ne ką mažiau romantiškesne ir aistringesne naktimi? Apmaudu, bet gyvenime būna tokių periodų, kai antrosios pusės nėra šalia. Ką tada daryti ir kaip ilgai pavyks išgyventi be sekso?


Seksologų nuomone, moterys pagal savo fiziologiją, be skaudžių pasekmių, gali be sekso išbūti ilgiau nei vyrai! Vyrų kentėjimas, vidutiniškai, baigiasi apie trečią savaitę, o moteris gali išbūti iki dviejų mėnesių. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, žmoguje atsiranda nepasitenkinimas, susierzinimas, nepateisinamas pykčio protrūkis. Beje, moterų nepasitenkinimas kur kas daugiau pastebimas jau vien dėl to, kad moterys yra emocionalesnės ir mažiau tvardosi.


Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas yra skirtingas.


20-ies metų vyras – jaunas ir karštas, testosterono lygis labai aukštas ir seksui jis pasiruošęs bet kur ir bet kada. Tai savimonės laikas, kai svarbiausia – kiekybė, bet ne kokybė. Būtent šiuo laiku vyras mokosi, įgauna patirties. Moteris, kuri nori užmegzti santykius su 20-mečiu vyriškiu, turi būti pasiruošusi seksui bet kokiu dienos ar nakties metu ir bet kurioje vietoje.


30-ies metų vyras jau ne toks seksualus ir jis turi kitokių prioritetų, daugiau dėmesio skiria šeimai bei karjerai. Artėjant 30-mečiui, daugelis vyrų tuokiasi, laukia vaikučio ir dažnai dirba viršvalandžius. Normalu, kad visa tai išsekina, todėl ir seksas tampa planuojamu ir padeda sumažinti įtampą.


Kai vyras artėja prie 40-ies, jis tiesiogiai susiduria su „vidutinio amžiaus krize“. Seksologų nuomone tarp 30-ies ir 40-ies nėra didelio skirtumo, bet iš psichologinio taško – skirtumas didžiulis. Vyras daugiau laiko pradeda skirti savo fizinei formai, rūpinasi sveikata. Pačiu didžiausiu pavojumi tampa prostatitas arba seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų, ne viskas taip ir blogai, dažnai po 40-ies vyrai tampa nuostabiais ir jausmingais meilužiais. Pagaliau jie susikoncentruoja į kokybę, bet ne į kiekybę.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
juozas
2014-11-23 17:42:35
man jau55 metai ,o putes noriu kaip ir 30 metu.Jei neiseina pasimilet,tai po keletos dienu buna poliucijos,tam apsisaugant turiu butinai nusmaukyt.P.S pradejau miletis nuo 11metu,tuo metu jau baigdavau,bet spermos nebudavo.
Aurelijus
2014-08-20 13:41:49
o as be sekso visa gyvenima man 25 ir kas? biski stogas pavaziaves bet px galima kentet iki 50m
jis
2013-12-16 17:41:09
As 24 jaunas vyras, aktyvus sekso megejas... Laukiu jau metus ir tikrai zinau, kad moteris verta laukimo. Tad neburkit cia kitiems ta savo neigiama energija. Jai myli tai myli :) deja pimpalas irgi myli... Po metu laiko nuejau pas kita per 2h nebaigiau ir visai nestovejo... Net oralinis nepadejo, nei karto nebaigiau... Buvo liudna, kad taip pasielgiau, bet maloniausia tai, kad supratau jog ja dar labiau myliu :)) ir tikrai zinau, kad daugiau neisiu pas kita...