• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kurortinio sekso taisyklės  3 

Autorius: Suaugusiems.lt, freedigitalphotos.net
2012-08-21 10:40:00

Kurortinio sekso taisyklės
vienos nakties seksas?
 Vasara – atostogų metas, ir dauguma yra linkę išvažiuoti ir praleisti laiką užsienio kurortuose. Nieko čia keisto – tai puiki proga pailsėti ir atsipūsti vienąkart metuose pamirštant tai, kas lieka namuose ir darbe.

Ir, žinoma, daug kam į atostogų programą įeina būtina sąlyga – seksas! O kaip padaryti, kad jis būtų nuostabus ir nereikėtų nieko gailėtis? Yra keletą pagrindinių taisyklių, kurių reiktų laikytis.

Pasirūpinkite savo sveikata


Žinoma, niekam ne naujiena, kad atostogų metu net yra lengviau užsikrėsti kokia nors virusine infekcija arba susirgti neaiškia liga. Tačiau tai nereiškia, kad viską reikia palikti savieigai – pasirūpinkite savo sveikata iš anksto.

Visų pirma – higiena!

Jei jūs susiruošėte seksui ant paplūdimio gulto, pagalvokite, kiek žmonių prieš tai čia gulėjo – pasitieskite bent rankšluostį.

Užsiimdami seksu kažkur „po palme“, ant žolės, nepamirškite apie tai, kiek ir kokių vabzdžių gali būti šiose vietovėse, ar jie nėra pavojingi. Visuomet naudokite purškalus nuo vabzdžių.

Kontracepcija – tai pirmas dalykas, apie kurį reiktų pagalvoti. Aistra gali užklupti netikėtai – o tai reiškia, kad jūs turite būti visur ir visada pasiruošę reikalingus kontraceptikus. Juk nepasikliausite kurortiniu partneriu, kurį ko gero netrukus pamiršite. Todėl visuomet su savimi turėkite prezervatyvus, kurie apsaugos ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo venerinių ar egzotinių vietinių ligų.

Taigi, atkreipkite dėmesį ne tik į gražias būsimo partnerio akis, įdegusį kūną ir gražų stotą, bet ir į įvairius pakosėjimus, kūno temperatūrą, išbėrimus ar dėmes ant kūno.

Maistas su afrodiziakais

Užjūrio virtuvė siūlo labai daug egzotinių patiekalų, ir jų gausoje galima pasiklysti. Ką rinktis – omarus ar žuvį? Pasikliaukite savo skoniu, tačiau nepamirškite, kad kai kurie produktai gali ne tik pasotinti, bet ir sustiprinti jūsų libido. Kodėl gi prieš naktį jums nesuvalgius krevečių ar midijų, kad aistros užtektų ilgam?

Nemėgstate jūros gėrybių? Rinkitės salotas, kuriose gausu ikros, datulių, avokadų, riešutų, imbiero, alyvuogių aliejaus, grybų ir kitų produktų, priskiriamų afrodiziakų grupei.

Jei su savo partneriu po vakarienės einat į viešbučio kambarį šiek tiek „paišdykauti“, pasiimkite su savimi šokolado ir vaisių, kurie leis ne tik atsigauti pertraukėlių metu, bet ir pasinerti į gilesnius eksperimentus.

Kurortinio sekso ypatumai

Miestas mus visus laiko tam tikruose rėmuose: taip elgtis nepadoru, tokį gestą neteisingai supras, su žodžiais reikia elgtis atidžiau... Ir mes patys nustatome tokią griežtą cenzūrą, o tai atsiliepia ir mūsų seksui: įprastos pozos, dozuoti dūsavimai ir šūkavimai, gėdingas rėkavimas į patalynę.

Kodėl gi neleidus sau atsipalaiduoti atostogų metu taip, kad „nuneštų stogą“? Pamirškite viską, kas jus varžė ir pasijuskite galų gale laisvu žmogumi!

Pagalvokite, kad šalia jūsų – tik atostogų partneris. Todėl nereikės sukti galvos, ar jis teisingai suprato jūsų vakarykščius šėliojimus.

Kurorte būtinai išbandykite:

- naują pozą. Tą, kurios niekaip neišbandėte dėl šimto ir vienos priežasties;

- naują vietą. Jūsų viešbučio kambario balkone, po egzotiniu medžiu, paplūdimyje ar prie baseino – variantų tikrai daug!

- naują rolę. Kodėl gi nepasivertus Kleopatra?

Tačiau tai tik „programa minimum“. Visą kitą jūs turite sugalvoti patys, įgyvendinti kuo daugiau savo norų pagal aplinkybes.

Seksas vienai nakčiai ar vedybos visam gyvenimui?


Ko gero, jau esate girdėję ir nereikia pasakoti, kad į kurortinį romaną reiktų žvelgti kiek galima paprasčiau, neteikiant didelių vilčių ir neplanuojant ateities. Vis dėl to, labai daug moterų grįžta po atostogų „sudužusiomis“ širdimis. Kaip to išvengti?

1. Dar prieš vykstant įtikinkite save, kad vykstate ilsėtis, o ne ieškoti vyro. Jūs deginsitės saulėje, gersite šaltus kokteilius, maudysitės... Gali būti, kad susipažinsite su kokiu nors vyru ir praleisite įsimintinas naktis, pilnas aistros – tačiau tai yra tik atostogų dalis.

2. Nepriimkite rimtai naujo partnerio žodžių ir pažadų, kuriuos išgirsite. Viskas bus tik komplimentai. Jis sako, kad jus myli? Puiku! Mėgaukitės – ar dažnai būnate taip mylima?

3. Klausykite tik savęs. Savo poreikių, savo jausmų, bet ir jausmams leiskite šiek tiek pasiilsėti – nereikia dabar pulti ir įsimylėti, nes meilė nėra poilsis. Ir ar tikrai jūs trokštate tokio vyro, kuris yra šalia? Juk jūs apie jį nieko nežinote. Nereikėtų apkrauti savęs iliuzijomis.

4. Išvažiuodama neplanuokite nieko. Leiskite plaukti maloniems prisiminimams, tik nesėdėkite prie telefono ir nelaukite jo skambučio. Atostogos baigėsi, kurortinis romanas – taip pat.

Būkite budrūs!


Atminkite, kad į kurortus važiuoja žmonės ne tik pailsėti. Čia sutiksite ir sukčių, ir „alfonsų“, kurie siekia bet kokios naudos. Todėl reikia nuo tokių saugotis ir gerai saugoti savo daiktus.

Todėl jei staiga jūsų naujam partneriui atsitiko kokia nors nelaimė, kur reikia daug pinigų – nepasitikėkite taip aklai. Kartais tai būdas išvilioti jūsų santaupas.

Nepatikėkite niekam savo kambario rakto. Būtų išmintinga, jei įspėtumėte personalą, kad į jūsų kambarį jokių pašalinių žmonių neįleistų.

Niekam niekada jokiais būdais nepatikėkite savo dokumentų. Ir net tuo atveju, jei jums žada nuvežti parodyti egzotiškų vietų su dar egzotiškesniais gyvūnais – į vietines džiungles.

Ramaus ir gero jums kurortinio poilsio!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Zina
2014-04-20 07:47:13
Straipsnis konkretus...kiekviena vasara vaziuoju kur ilsetis ir tikrai atsipalaiduoju...tai yra kazkas tokio,kas traukia...pasikeicia klimatas,zmones,aplinka....seksas buna puikus....
Jonas
2013-06-22 17:03:25
Apgailėtina
Minde
2012-11-04 09:28:57
Kas cia per nesamone kokia k parase st straipsni?