• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Malda prieš lytinius santykius  4 

Autorius: Balsas.lt
2009-09-03 08:00:00

Malda prieš lytinius santykius
Jupiterimages nuotr.

Katalikų tikėjimą išpažįstančios poros raginimos prieš meilės žaidimus sukalbėti maldą, rašo britų dienraštis "Daily Mail".

"Malda prieš intymų suartėjimą" publikuojama įtakingos Romos katalikų grupės išleistoje knygoje,  skirtoje susituokusioms poroms. Pokalbis su Dievu turėtų padėti apvalyti troškimus, užkirsti kelią tam kad lytinis aktas apsiribotų vien savęs patenkinimu ir hedonizmu.

Leidinyje "Maldų sutuoktiniams knyga" publikuota malda prašoma Dievo "suteikti mums meilės, kuri iš tiesų duoda, švelnumo, kuris iš tiesų sujungia, pasiaukojimo, kuris neklaidina, tikrą atlaidumą, kad būsianti sąjunga būtų kupina meilės".

"Padaryk, kad mūsų širdys atsivertų Tau, vienas kitam ir Tavo gerąjai valiai. Mūsų skurdumą apgaubk savo begaliniu atlaidumu. Apgaubk mus tikruoju kilnumu ir pasiimk mūsų bendrus troškimus, tebūnie tau garbė ir šlovė per amžius."

64 puslapių knygą išleido Londono Katalikų bendrija, artima Anglijos ir Velso Katalikų Vyskupų konferencijai.

Vyskupas Paulas Hendricksas mano, kad sumanymas įtaukti šią maldą į knygelę buvo drąsus, bet teisingas.

"Galbūt tai atrodo idealistiška, bet kartu yra ir pripažinimas, kad Dievas esa santuokinių ryšių tarp vyro ir žmonos širdyje. Bažnyčiai svarbu teigti santuokos ir šeimyninio gyvenimo vertybes, ir manau, kad tokia malda - vienas iš būdų tai daryti. Galbūt tik iki šiol tai nebuvo išbandyta", - sakė šventikas.

"Maldų sutuoktiniams knygoje" publikuojamos maldos, skirtos kiekvienam santuokos ir šeimyninio gyvenimo etapui, įskaitant sužadėtuves, tėvystės planavimą, nėštumą, vaikų auginimą ir rūpinimąsi senais tėvais.

Be įvairių autorių parašytų maldų, knygoje spaudinama katalikų mokymo apie santuokos ir šeimos reikšmę santrauka.

Leidinyje teigiama, kad santuoka turi trukti "kol mirtis mus išskirs", taip pat pasisakoma prieš abortus.

Knygoje kritikuojami įsitikinusieji, kad šiais laikais būti visą gyvenimą susietam su vienu žmogumi yra pernelyg sunku ar netgi neįmanoma, ir išjuokiantys santuokinę ištikimybę.

"Bažnyčios fundamentali pareiga remti santuokos neišardomumo doktriną", - rašoma maldyne.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Inkku
2009-11-28 22:44:33
? ? ? Čiulpk dešrą sušiktas katalike. Vienas debilas pasivadino pasaulio kūrėju ir dauguma tiki. Krikščionybė - pats šūdiniausias tikėjimas.
Čiulpsit dešrą savo numylėtajam Dievui kai aš dulkinsiu bobas pragare ,,/ amen šudasnuki.
buivydas
2009-09-29 12:10:12
apsisik galva su tais savo dievais. As evoliucijos vaikas
? ? ?
2009-09-17 11:46:16
Šiaip tai padeda, jeigu rimtai pasimeldi, bet jei nerimtai tai jokio efekto. O tie kas bedieviai patariu pasikarti ar pasirinkti kitokį savo gyvenimo būdo nutraukimą, nes bedieviams, nėra prasmės gyventi: visur tikėjimas yra svarbiausia vertybė, o kam ji ne pati brangiausia vertybė, jų gyvenimas tuščias, bet to jie to tušumo nemato. Ir galvoja, kad gyvendami pasieksiu gyvenimo pilnatve. Debilizmas totalus, ir neginčyjamas. Žinot ka eikit visi netikintys Dievu po velniu, ne jus, kurie Dievu netikit apsoliučiai, jau esate velinio vaikai, o ne Dievo.

Sėkmės jums gyvenant su pragaro valdovu: Liuciferiu !!!