• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mažos didžiojo sekso gudrybės  6 

2009-02-17 00:00:00

Mažos didžiojo sekso gudrybės
"vakarozinios.lt"; "Jupiterimages" nuotr.

Pagal statistiką vidutinis vyras mylisi, atlieka lytinį aktą ar dar kaip kitaip tą daro daugiau kaip 4000 kartų per savo gyvenimą, tad natūralu, kad sukaupia tam tikrą patirtį. Dažniausiai šios žinios naudojamos tik asmeniniais interesais ir lieka tarp keturių miegamojo sienų. Panašu, kad galima atrinkti žiupsnį patarimų, padėsiančių vienam konkrečiam žmogui.

1. Malonumo abėcėlė

"Visos mano moterys patirdavo ryškius, intensyvius orgazmus sužaidus žaidimą "Abėcėlė". Tiesiog imi ir raitai liežuvio galiuku visas raides nuo A iki Z aplink klitorį".

Gydytojai psichiatrai ir psichoterapeutai aiškina, kad fiziologiniai pojūčiai, kuriuos moteris patiria šiame žaidime, niekuo nesiskiria nuo įprasto oralinio stimuliavimo. Kas kita, jei iš anksto bus pranešta apie žaidimo taisykles, - tuomet įsijungs ir partnerės fantazijos. Pavyzdžiui, ji gali įsivaizduoti esanti maža mergaitė, kuri mokosi raidžių. Nors, jei kalbėsime atvirai, šis žaidimas vis dėlto įdomesnis vyrams.

2. Baimė ir malonumas

"Kartą sėdėjome prie žvakių šviesos ir pamatėme per televiziją rodomą siaubo filmą "Riksmas". Mano draugė ir šiaip ne iš drąsiųjų, o čia dar tas filmas... Iš pradžių ji siaubingai persigando, bet paskui, kaip vėliau papasakojo, patyrė neregėtą susijaudinimą. Tokio audringo siautulo mudu dar nesame išgyvenę!"

Pasak specialistų, reikia skirti baimę, apimančią per patį seksą ir šiek tiek prieš tai. Stiprūs neigiami jausmai per lytinį aktą balansuoja ties sadomazochizmo riba. O lengvas išgąstis, apimantis prieš suartėjimą, didina psichoemocinę įtampą, kurią pavyksta nusimesti orgazmo metu. Tačiau tokios "preliudijos" perdėm individualios, nes siaubo filmas kitam gali sukelti paprasčiausią pasišlykštėjimą.

3. Iki paskutinio siūlo galo

"Aš neišmetu sudėvėtų marškinėlių ar marškinių - rengiuosi jais prieš meilės aktą, kad žmona galėtų iš jų palikti tik skutus. Ši nedidelė detalė leidžia pasijusti laukiniams, patirti pirmykštį geismą. Mums abiem tai labai patinka".

Seksas - tai pirmiausia instinktas. Senas, gyvuliškas instinktas, todėl kaip tik "laukiniai" potyriai suteikia ryškesnių ir stipresnių emocijų. Tarsi partneriai nusiplėštų kaukes ir atsiduotų jausmams ir geismams. Čia būtų galima išvesti gal ir keistoką analogiją su kitu instinktyviu poreikiu - valgymu. Ne kiekvienas prisipažins, kad valgyti rankomis ir dantimis maloniau nei naudojantis šakute ir peiliu.

4. Nenusileisk

"Per keletą santuokinio gyvenimo metų mudu su žmona supratome, kad mūsų meilės seansai seniai virtę rutina: sugulėme, pasibučiavome ir - pirmyn. Štai kokį vaistą nuo nuobodulio mudu radome: dabar stengiamės nepradėti preliudijos sugulę. Vėliau net kažkur teko skaityti, kad vertikali padėtis erekcijai natūralesnė".

Specialistai sutinka, kad pačioje santykių užuomazgoje, pasiekus aukščiausią aistros tašką, preliudija dažnai prasideda už lovos ribų. O jei nekyla erekcijos problemų, kūno padėtis fiziologijos požiūriu neturi reikšmės, - juk kraujas nesunkiai pasiekia galvos smegenis net žmogui stovint. O smegenys juk aukščiau nei minėtas organas...

5. Plekšt plekšt

"Daugelis moterų mėgsta būti plekšnojamos artumo minutėmis. Turėjau draugę, kuri prašydavo pliaukštelėti ne tik per užpakalį, bet ir tarp kojų".

Specialistai neneigia, kad tai suteikia tam tikro aštrumo abiejų partnerių pojūčiams. Tokių plekšnojimų esmė - pagreitinti kraujo plūdimą į mažojo dubens organus, įkaitinti partnerę, pajusti galią ją kontroliuoti. Ją gali sujaudinti ir bejėgiškumo, pavaldumo jausmas, seksualinių žaidimų nuojauta ir pan. Tačiau tokie žaidimai patinka ne visoms moterims.

6. Geležies trauka

"Mano merginai labai patinka, kai jos akivaizdoje pradedu sportuoti: kilnoju štangą, hantelius. Treniruotei baigiantis ji jau kone tempia mane į miegamąjį".

Stebėdama gelžgalius kilnojantį mylimą vyrą, moteris įsitikina jo vyriškumu. Treniruotę lydintys garsai gali asocijuotis su tais, kurie sklinda artumo minutėmis. Nereikia užmiršti ir to, kad vyriškame prakaite yra daug feromonų, galinčių sukelti seksualinį jaudulį.

7. Žodžio galia

"Be galo mėgstu su vyru kuo smulkiausiai aptarinėti savo intymų gyvenimą ir daiktus vadinti tikraisiais vardais. Po tokių kalbų pati šoku ant jo".

Ir tokį elgesį galima laikyti preliudijos variantu. Tik susijaudinimą sukelia ne lytėjimo pojūčiai, bet paveiksliukai, prisiminimai. Aštrumo suteikia ir tai, kad jūs ne šiaip elgiatės nepadoriai, bet dar ir drįstate apie tai kalbėti garsiai!

8. Netradicinė puošmena

"Sykį vaikinas iš kažkur parsivežė sargių su nematytais pastorinimais, tiksliau, nelygiomis klostėmis. Štai čia tai bent daikčiukas! Nepamirštami pojūčiai!"

Tai labai individualu, todėl visai nebūtina, kad sargis, taip sužavėjęs šią moterį, paliks tokių pat neišdildomų įspūdžių ir kitoms.

9. Viskas po ranka

"Mano mergina labai susijaudina, kai aš liežuviu glamonėju jos pažastis. Atrodo, kad šios glamonės jai mielesnės ir už daug intymesnį švelnumą".

Pažastys yra viena iš moterų erogeninių zonų, o jų jautrumas, kaip žinome, skiriasi. Daugelis vyrų apskritai turėtų neužmiršti, kad moterys tokių zonų turi labai daug, ir aktyviai jų ieškoti. Antra vertus, tokios glamonės gali sutrikdyti merginą, todėl jei nelabai gerai žinote savo mylimosios pomėgius, pradėkite nuo švelnių prisilietimų rankomis.
 
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
a
2009-12-20 19:00:53
o kai tau i isange as savo varpa ikisciau ...ir pavaryciau gerai.....ir man pochui ar tau malonu ar ne
xa
2009-08-24 10:41:01
o kai tau pavedzioji aplink subinute pirsciuku ar tau malonu?? taip pat ir moteriai gali buti nemalonu....
normalu
2009-04-20 21:03:04
Viskas cia normalu, kai kur jau perzengta riba, bet jei kitus tai veza tai kodel gi ne? Beje merginom labai patinka kaip joms apie isange pavedzioji pirsciuku ar net ji truputuka ikisi, tik reikia neperzengti ribos.