• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilės gėrimai, ritualai ir elementai (III dalis)  3 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-09-24 08:00:00

Meilės gėrimai, ritualai ir elementai (III dalis)
Jupiterimages.com

Praeitoje straipsnių ciklo dalyje apžvelgėme kaip subrandinti meilės pojūčius, pasitelkiant lytėjimą, kvapą, skonį, klausą bei regą. Šioje, deja, jau paskutinėje dalyje apžvelgsime pojūčių ritualus.

Meilės ritualas arba apeigos yra dalykai, kurias gyvenime galite naudotis daugybę kartų. Tyrinėdami galimybes ir pridėdami naujų sumanymų galite eksperimentuoti, išdykauti ir išdrįsti vis daugiau. Plėskite lytėjimo įgūdžius, potyrius, erotiškumą, malonumą ir gebą mylėti naudodamiesi pagrindiniais principais ir dažnai juos taikydami.

Pasirenkite, pasiruoškite

Numatykite - gal net prieš kelias savaites - sau ilgesnį vakarą pasimylėti. Tai bus ypatingas vakaras, tad jums gali kilti noras jį pasitaupyti artėjančiai progai, nors tai nebūtina. Jis savaime gali būti proga. Nusiųskite meilės laišką partneriui ar partnerei, kviečiantį į tą ypatingą vakarą. Būkite paslaptingi ir originalūs!

Ritualo dieną įvairių geismus žadinančių vaisių, tokių kaip kiviai, vynuogės ir mangai, po keletą sudėliokite  ant gražios lėkštės ir pridėkite šokolado gabaliukų, geriau su minkštu įdaru. Atvėsinkite šampano, saldaus vyno arba labai gerų vaisių sulčių.

Pasirinkite kelis muzikos kūrinius, kad būtų erotiški ir jausmingi, bet ramūs. Švelniai užgauto skambučio ar varpo garsas, jeigu jo nesitikima, gali sukelti intriguojantį pojūtį. Susiraskite aksomo skiautę, plunksną, švelnų šepetėlį, rožę, šilko atraižą ar kokių kitokių dalykų, malonių liesti.

Susikurkite nuotaiką

Jeigu prieš savo ritualų ketinate vienas kitą numaudyti, vonios kambaryje pasiruoškite žvakių ir skysto muilo. Pripilkite vonią šilto vandens, šiek tiek pakvėpinkite eteriniais aliejais ir įberkite rožės žiedlapių. Uždekite kelias žvakes.

Kai išmuš skirtoji valanda, o jūs apsitaisysite glaudžiais šilkais ar apskritai niekuo, pasikvieskite mylimąjį ar mylimąją į vonią. Meiliai žvelgdami į akis minkštu audiniu ar kempine išpuoselėkite kiekvieną kūno vietelę. Kempine pašlakstykite šilto vandens ant abiejų spenelių, o tada geidulingai nulaižykite.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Paulius
2015-03-28 19:28:21
galiu pasakyt, kad tikrai efektyvu. Suveikia per 15-30 minučių, poveikis tęsiasi 6 valandas ir daugiau. Galima vartoti su maistu ar be jo - nesvarbu. Geriama pagal poreikį dozėmis nuo 50 iki 200 mg. Smagiausia, kad net receptas nebūtinas - vaistinėse duoda ir taip, tik dozę reikėtų žinot.
Paulius
2015-03-28 19:27:09
jeigu kam yra problemų su potencija, gydytojai gali pasiūlyti ne vieną sprendimą. Man, pavyzdžiui, skyrė Spedrą - iš esmė tai naujausios kartos, saugiausia ir geriausiai toleruojama viagros alternatyva. Paprasta naudoti, vartojama tik pagal poreikį, nesukelia pripratimo.
okasna
2010-10-07 02:45:03
sexy labas