• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mineto taisyklės (N-18)  17 

Autorius: Eli.lt
2011-09-23 10:20:00

Mineto taisyklės (N-18)
123rf.com

Minetas - tai moters atliekamas oralinis seksas vyrui, siekiant jį seksualiai patenkinti.

 

Regis, viskas aišku, tačiau yra kelios taisyklės, kurių patartina laikytis, jei nenorite malonumo paversti didžiuliu skausmu ir nemalone.

 

Taigi, mielosios, pasiskaitome teorinių žinių ir pradedame planuoti savaitgalį!

 

1. Nesikandžiok. Nors ši taisyklė nuolat visur peršama, vis dažniau randasi moterų, kurios įkanda į savo vyro pasididžiavimą ir priverčia jį kęsti itin nemalonų skausmą. Po įkandimo dingsta noras mylėtis, pradedama nepasitikėti partnere arba išvis atsisakoma lytinių santykių.

 

2. Neapsiribok. Ši taisyklė galioja toms, kurios mano, jog burna stimuliuodamos jautriausią  vietą - varpos galvutę, padarys vyrą laimingu per kelias sekundes. Taip tikrai nėra. Labai svarbu, kad oralinio sekso metu pamalonintumėte vyrą visu kūnu: seksualiai judėtumėte, žvelgtumėte jam į akis, aimanuotumėte, rankomis liestumėte sėklides ir vidinę šlaunų pusę. Tokiu būdu vyras pajus kur kas didesnį pasitenkinimą, nei tuo atveju, kai bus išvien liežuviu liečiama varpos galvutė.

 

3. Netylėk. Jei mineto metu tylėsi kaip žuvis vandenyje, nebus jauku nei tau, nei tavo partneriui. Būtų daug geriau, jei nejaukią tylą sugriautumei pati seksualiai murkdama, tardama jaustukus... Šitaip pralauši ledynus, savo katės balseliu sujaudinsi mylimąjį, o ir jis tau atsakys tuo pačiu - iš burnos prasiverš laukinio liūto garsai. Oralinio sekso metu būtinai rask progą pasakyti jam, kaip tau patinka jo pasididžiavimas, koks jis jaudinantis ir didelis.

 

4. (Ne)ryk. Minetas pabaigiamas orgazmu. Dažniausiai po partnerio patenkinimo burna, sulaukiamas kur kas stipresnis orgazmas, nei po įprastinio sekso. Ar jau apsisprendei ką daryti su išsiveržusia sperma? Nuryti? O gal turėti šalia servetėlę? Leisti jai išbėgti ant pilvuko, nugaros, paklodės? Kad ir ką nuspręstumei, elkis maloniai ir neparodyk vyrui, kad tau šlykšti išsiveržusi sperma, kad tau ji nemaloni ar pan. Geriau dar prieš seksą sutarkite, kad tu spermos nenurysi ir kad reikėtų prie savęs turėti vienkartinių servetėlių.

 

Beje, sperma - tai grožio, ilgaamžiškumo ir jaunystės eliksyras, sukaupiantis nemažą kiekį vitaminų ir mineralų.

 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
di
2012-05-28 19:06:42
o mano vyras dievina,kai grabalioju jo kiausiuku:)
sashabriliant
2012-03-22 10:08:45
taigi visi zmones skirtingi - venam patinka "TAIP", o kitam "KITAIP", receptu ca jokiu nera, nebent venas - "BUK DEMESINGAS ir SVELNUS", tai abems skirta..., tada tirai viskas bus nuostabu..., tai jau 100% ;-)
P.
2012-03-17 06:48:00
Su metiniu ledinuku,arba ledais:)