• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moters ejakuliacija arba skvirtingas: mitai ir tiesa  33 

Autorius: Happywoman.ru
2011-09-27 16:56:00

Moters ejakuliacija arba skvirtingas: mitai ir tiesa
Freedigitalphotos nuotr.
Populiariojoje seksologijoje paplitusi nuomonė, esą maksimalų moters pasitenkinimą ženklina vadinamoji moteriška ejakuliacija arba skvirtingas – orgazmo metu išskiriamas tam tikras skystis.

Kas iš tiesų laikoma moters ejakuliacija?

Priežastis neišaiškinta

Pastebėta, kad dalis moterų orgazmo metu išskiria vadinamąjį „moterišką ejakuliatą“ – tam tikrą skystį, kurio kiekis gali būti įvairus, nuo keleto lašų iki 60 ml. Fiziologinė šio skysčio funkcija iki šiol neišaiškinta: moters reprodukcinė sistema veikia taip, kad jai nebūtina išskirti jokio skysčio į kūno išorę. Toks moteriškas ejakuliatas gali atlikti nebent lubrikanto funkciją, tačiau ir tai būtų sunkoka paaiškinti: orgazmo metu intensyviausios frikcijos jau būna pasibaigę, taigi papildomos lubrikacijos tikrai nebereikia.

Moters ejakuliacija: istorija ir dabartis

Moters ejakuliacija kaip reiškinys žinoma jau nuo senovės. Ji minima ir senovės Indijos, ir senovės Kinijos erotiniuose traktatuose. Graikų ir romėnų gydytojai moters ejakuliaciją laikė nors ir fenomenaliu, tačiau natūraliu reiškiniu. Nesutarimų kėlė tik klausimas, ar šie moters syvai gali apvaisinti, ar ne.

Medicinos raida šio reiškinio taip ir nepaaiškino, tik jo tyrimai persikėlė į aukštesnį lygmenį. Tarp šiuolaikinių seksologų galima rasti ir tokių, kurie apskriti neigia moteris ejakuliacijos faktą, ir tokių, kurie šį reiškinį laiko bemaž pilnaverčiu vyriškos ejakuliacijos atitikmeniu.

Mokslinės hipotezės

Mėgindami moksliškai paaiškinti moters ejakuliacijos prigimtį, šiuolaikiniai mokslininkai iškelia keletą hipotezių.

Skino liaukos ir ejakuliacija

Dalis seksologų laikosi nuomonės, kad kai kurių moterų Skino liaukos – tai organas, kuris funkcionuoja lygiai taip pat, kaip vyrų prostata. Pasak mokslininkų, orgazmo metu šios liaukos išskiria sekretą, chemine sudėtimi artimą spermos tarpląstelinei substancijai. Kitaip tariant, moters ejakuliatas nuo vyro skiriasi tik tuo, kad jame nėra spermatozoidų

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
moteris
2016-01-30 20:14:22
Labai nesunku tai patirti galiu daugybe kartu is eiles ir uztvinditi viska, 100% galiu kontroliuoti si procesa. Kuo dazniau tuo daugiau sio skyscio prisigamina.
aure
2015-02-07 14:27:22
Stimuliuojant G taša moteris ejakuliuoja, aišku jei ji moka atsipalaiduoti, nes pradžioj jos jaučia lyg noretu šlapintis,o po to ateina begalo didelis malonumas. Žiauriai malonu tai stebeti ir kvapai tiesiog žiauriai jaudinatys. Buna ir skisčio , tikrai ne šlapimo, kartais ipatingai daug kartais visai nedaug. Linkiu visom moterim tai patirt, tada seksas pereina visai i kita daug malonesni lygi.
Tomas
2015-01-19 21:00:13
Sveikos, galiu pamokyti:-) reikia tureti laiko ir ismokti atsipailaiduoti. As bent 10 moterims esu parodes, o visko buvo. Kiekis gali buti skirtingas. Nevisoms tai buvo pirmas kartas, taciau daugumai...man tai labai grazu.