• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mylėkimės ir lieknėkime!  19 

2009-02-20 00:00:00

Mylėkimės ir lieknėkime!
Parengta pagal woman.ru

Jeigu jums atrodo, kad fitnesas – nuobodu, užsiėmimas treniruoklių salėje – sunku, o plaukiojimas baseine – per daug šlapias užsiėmimas, tai siūlome jums alternatyvą, kuri kuo puikiausiai pasitarnaus papildomų kilogramų tirpdymui. Smagiausia, kad tai lieknėjimo būdas, kuris naudingas abiem įsimylėjėliams. Net jeigu mylėjimasis ir nepakeis jums sporto, tai tikrai bus puikiu jo papildymu. Daugiausia kalorijų sudega ieškant paslaptingojo taško G, o nuo pozos pasirinkimo priklauso, kokias problemines kūno vieteles norite patreniruoti.

Pabūkite raitele!

Tai tinkama poza moterims, kurios mėgaujasi dominuojančia padėtimi, taip pat toms, kurios nori reguliuoti savo orgazmą. Ši poza taip pat yra palanki vyrui, siekiančiam sulaikyti ir treniruoti ejakuliaciją.
 

Šios pozos metu treniruojasi jūsų klubai, sėdmenys ir nugaros raumenys. Mylintis šia poza sudeginama kone daugiausia kalorijų, nes jūs imatės pagrindinės iniciatyvos. Tokios pozos metu moteris visiškai kontroliuoja sueitį o tai jai suteikia daug pasitikėjimo ir judesių laisvės, šitaip pasiekiant kiek įmanoma didesnį pasitenkinimą. Vyras gali suteikti papildomą malonumą moteriai, glostydamas jos krūtis.

Mylintis šia poza moteris pakankamai greitai pasiekia orgazmą. Toks judėjimas atima pakankamai daug jėgų, jūs sudeginate nemažai kalorijų ir dar pasiekiate neapsakomą malonumą.
 
Garnio arba balerinos poza
 
Abudu partneriai atsistoja veidu vienas priešais kitą. Jūsų nugara turi atsiremti į sieną. Vieną koją užkeliate partneriui ant peties arba galite ją pritraukti prie sulenktą prie savo krūtinės. Vyras jums turėtų padėti. Šios pozos metu puikiai treniruojamas jūsų lankstumas, stuburo bei sėdmenų raumenys. Tokia poza nelabai patogi poroms, kai partneriai yra gerokai skirtingo ūgio, tačiau moteris visada gali apsiauti aukštakulnius, o tai tik dar labiau užkaitins vyriškį.
 
 
Nendrės poza
 
Šios pozos metu vyras turi atsiklaupti ant kelių, o moteris atsigulti priešais jį. Tada moteris išsilenkia taip, kad remtųsi į lovos paviršių tik galva, rankomis. Geriausia, kad į lovą remtųsi ir pėdos, o kūnas išsiriestų puslankiu. Vyras, prilaikydamas moterį už klubų, nulemia mylėjimosi tempą, o jūs, išsirietusi tilteliu, stiprinate savo pilvuko raumenis. Ši poza reikalauja gero moters lankstumo, ypač per juosmenį ir nugarą. Tai pati naudingiausia poza, siekiant dailinti pilvuką.

Plaštakės poza

Moteris, atsisėdusi ant vyro veidu į jį, atsilošia atgal, atsiremdama rankomis į lovą arba partnerio kojas. Kojas rekomenduojama pražergti bei atremti vyrui už nugaros. Vyras atsiremia rankomis į lovą. Tuomet partneriai ima judinti dubenį sukamaisiais judesiais, abudu priešingomis kryptimis. Kadangi moteris yra atsirėmusi kojomis už vyro nugaros, tai ji nulemia mylėjimosi tempą  šioje pozoje. Šios pozos metu puikiai treniruojasi jūsų pilvo, nugaros ir sėdmenų raumenys.
 
 

G taško stimuliacijai
 
Moteris guli ant nugaros, o vyras klūpi priešais ją. Pakeldama dubenį, moteris kojas užkelia vyrui ant pečių. Šios pozos metu aktyviai treniruojasi jūsų diafragma, sėdmenys ir pilvo raumenys. Ši poza nerekomenduojama tik toms, kurios skundžiasi padidėjusiu kraujo spaudimu.
 

Mylintis dirba daug raumenų grupių, todėl kalorijos dega ypatingai greitai. Mūsų organizmą užplūsta ir laimės hormonai endorfinai. Meilės žaidimai pernelyg neapkrauna širdies, o veikia kaip nuosaiki treniruotė. Reguliarus seksas sukuria tokį patį efektą kaip ir reguliari mankšta. Mylėtis naudinga ir dėl išvaizdos, nes daugėja moteriško hormono estrogeno, padarančio odą sveiką ir švelnią, o plaukus - blizgančius.
 
Nuotr: Woman.ru


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Staska
2013-02-03 20:31:27
Galiu Ieva patenkinti jei nori...?
perlite
2013-01-02 20:57:27
varau ir as
seksiuke
2012-12-29 18:37:36
na taip cia tiesa,kaip susipazinau su savo vyru,tai greit isdeginau kolorikas vos 49 sveriau...budavo per diena dauk dauk dauk kartu....:)