• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mylisi taip, kaip dirba  22 

Autorius: Bazilė
2013-10-06 10:00:00

Mašinistas, dispečeris, pilotas. Jo dienotvarkė griežtai apskaičiuota. Darbe fantazijai vietos nelieka – reikia tiksliai ir greitai daryti tai, kas numatyta daryti tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje. Daugelis darbinių įgūdžių jiems tiesiog įauga į kraują ir viską atlikti tiksliai ir nepriekaištingai pasiseka ne dėl didelių pastangų, o dėl įpročio. Deja, tokios darbinės savybės linkę užkrėsti ir asmeninį gyvenimą. Seksas, švelnumas ir bučiniai – suplanuotu laiku ir suplanuotoje vietoje. Vakar, šiandien ir rytoj – tiksliai pagal grafiką. Bet kokia pikantiškesnė improvizacija geriausiu atveju jį nustebins, o blogiausiu... taps tikrų tikriausia avarija.

Programuotojas. Ką ir bekalbėti, ne veltui programuotojus merginos tapatina su ufonautais. Ir nedaug teprasilenkia su tiesa. Rašant kompiuteriui programą, viskas kartu ir sudėtinga, ir labai paprasta. Yra problema arba užduotis – įmanoma rasti jos sprendimą. Vienintelį teisingą. Tačiau susidūrę su tokia netikslia ir neprognozuojama būtybe, kaip moteris, jie dažnai sutrinka ir pasimeta. Ypač tada, kai tikslaus ir vienintelio teisingo atsakymo paprasčiausiai nėra. Taigi jeigu tavo išrinktasis – programuotojas, verčiau nežaisk su juo žaidimų „Ne“ reiškia „Galbūt“, nes ištarusi lemtingąjį neiginį gali taip ir likti be romantiškos vakaro pabaigos, net jei širdis virpa nuo dvejonių “galbūt”.

Sportininkas, kariškis, policininkas, gaisrininkas. Šie vyrukai pripratę gerai orientuotis aplinkoje, greitai reaguoti į netikėta situaciją, akimirksniu priimti sprendimus. Tačiau jie retai kada susiduria su įvykio priešistore, jiems visai nereikia svarstyti, kodėl atsitiko būtent taip. Kaip manai, ką veiks toks vyrukas, jei ant jo supyksi? Supras, kad tu pikta, veikiausiai sumos, jog gėlių puokštė situaciją ištaisys, bet... jam bus nė motais, kodėl tu supykai, taigi labai tikėtina, kad tie patys konfliktai kartosis vėl ir vėl. Šie stipruoliai nelinkę suprasti lengvo flirto. Jei meiliai nusišypsojai – vadinasi įvyko trumpas jungimasis, tu esi pasirengusi suartėti. Tu pasakei „Ne“? O kodėl tada taip tiesiai žiūrėjai ir šypsojaisi?

Tiksliukas. Su tiksliaisiais mokslais (fizika, matematika) susijusiems vaikinukams dažniausiai apskritai sunkiai sekasi bendrauti su priešinga lytimi, ką jau bekalbėti apie seksą. Seksas jiems gali tapti arba dvasinių poreikių tenkinimu (tada impulsyvūs greitukai jūsų lovoje bus retenybė, daug dažniau teks mėgautis ilgu ir šventu energijos apsikeitimo aktu), arba pažinimo objektu (žvilgtelk į jo stalčių – turėtum rasti nemažai pažintinės literatūros, pradedant „Playboy“ ir baigiant „Kamasutra“). Tačiau esminė bėda – kad jam veikiausiai nelabai seksis reikšti savo emocijų bei jausmų. Taigi ditirambų ir komplimentų kaskados iš jo tikėtis neverta.

Verslininkas. Vadovaujantį darbą dirbantys ir kasdien sudėtingas verslo problemas it riešutus gliaudantys vyrai dažnai susiduria su rimtomis problemomis asmeniniame gyvenime. Įtemptas darbo grafikas, būtinybė kasdien analizuoti įvairiausias situacijas ir greitai priiminėti sprendimus bei nuolatinė rizika anaiptol ne teigiamai veikia nervų sistemą. Daugeliui pernelyg į tokį gyvenimo būdą įsijautusių vyrų gresia lytinio potraukio susilpnėjimas ar net impotencija. Bet šis šaunuolis nepratęs pasiduoti ir pripažinti savo bėdų. Todėl palengva jis ima vis labiau vengti intymaus artumo, baidosi romantiškos aplinkos ir situacijų, provokuojančių karštas akimirkas. Jam lieka vienintelė paranki išeitis – greitas seksas. Čia pat, dabar, tučtuojau, kol neatslūgo aistra. Viens, du, ir tavo sėkmės džentelmenas jau skuba prie savo nešiojamojo kompiuterio pasitikslinti, nukrito ar pakilo biržos akcijų kursas.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lily
2015-07-27 15:48:24
Tiesa, jei kam nors irgi idomu kaip vyras gali susigrazinti savikontrole, siulau pasiskaityti placiau apie siuos, lytini akta prailginancius vaistus placiau: www .goo. gl/qy5bn0
Lily
2015-07-27 15:48:09
Galima vartoti nuo 30 iki 60mg, geriama likus kokiai valandelei- kitai iki mylintis. Efektyviausias 1-3val po isgerimo.
Lily
2015-07-27 15:47:53
Priligy savo veiksmingumu sekmingai lenkia ivairius maisto papildus, be to yra saugus vartoti, kadangi greitai po visko pasisalina is organizmo.