• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Naujametinis seksas: 10 priežasčių pasimylėti šią naktį  1 

Autorius: Bazilė
2009-12-31 09:34:00

Naujametinis seksas: 10 priežasčių pasimylėti šią naktį
Jupiterimages nuotr.
Naujųjų Metų naktis kupina staigmenų, netikėtumų ir seksualaus žavesio. Tai metas flirtui, vilionėms ir... nepakartojamam seksui – tokiam, koks patiriamas tik kartą per metus!

1.    Jei Naujųjų metų naktį šalia – mylimas žmogus, geresnės dovanos iš likimo tikriausiai ir nereikia. Todėl naujametis seksas čia pat, po eglute, - fantastiška proga tą dovaną „atsiimti“! Švenčiate Naujuosius ne vieni, o draugų būryje? Irgi ne bėda, juk kartais dovanos randamos ne po eglute, o kur nors už durų, priebutyje ar, tarkim, vonioje. Toks seksas susiradus jaukų kampelį ir kuriam laikui atsiskyrus nuo kompanijos garantuos ne mažesnį adrenaliną, nei tas, kurį patirdavai vaikystėje, kai nekantraudama laukdavai, kada ir kurioje vietoje pagaliau Kalėdų Senelis paliks išsvajotąsias dovanėles.

2.    Kaip tik Naujųjų naktis – puiki proga paklausti savo partnerio, ko jis labiausiai trokšta, ko iki šiol pasigesdavo meilės žaidimuose? O gal nori išbandyti ką nors naujo? Juk Naujametinis seksas bus tik vieną kartą per metus. Metų sandūroje esame atviresni naujovėms ir eksperimentams.

3.    Namuose Naujųjų naktį būna pačios tinkamiausios dekoracijos efektingam seksui: eglutės lempučių girliandos, elegantiškos žvakidės... Net ir žydrasis žiburėlis per televizorių, kai nerodo nieko įdomaus, bet ekranas jaukiai blykčioja – kur kas geresnis fonas, nei eilinę dieną rodomas kriminalinis serialas.

4.    Prietema, muzikinis fonas ir girliandų žybčiojimas – tiesiog nuostabus fonas striptizui namų sąlygomis. Taurė šampano suteiks drąsos, o šventiškas švieselių flirtas su nakties tamsa puikiai užtušuos galimus judesių nesklandumus.

5.    Jei iki šiol nesate išmėginę vaidmeninio sekso, Naujųjų naktis – labai tinkamas metas tokiam eksperimentui. Sutikite, pasirodyti mylimajam su kauke ar paprastą dieną ir pasipuošti taip Naujųjų išvakarėse – ne vienas ir tas pats. Bent jau asmenims, kuriems toks persirengimas atrodo neįprastai ir kelia šypseną. Kas atrodo juokinga eilinį savaitės ketvirtadienį, tas gali tapti labai natūraliu Naujųjų Metų naktį!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vai vai
2010-01-05 08:59:18
nusitaso jie per baliuka ir nebelieka ka veikti su jais...:)))))))) wa ir baigiasi visa sex fantazija! :-/