• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nekaltybė - nuo 100 iki 5000 litų  70 

2008-07-14 00:00:00

Nekaltybė - nuo 100 iki 5000 litų
"Vakaro žinių" nuotr.

"Brigita" nusprendė išsiaiškinti, ar nekaltos mergaitės tebėra vyrų fantazijų objektas. Parašė skelbimą: "Simpatiška dvidešimtmetė norėtų prarasti nekaltybę su patyrusiu vyriškiu. Tu turėtum būti solidus, dėmesingas ir švelnus".

Šiais laikais apie nekaltybę sklando įvairių nuomonių: vieni jos puoselėjimą laiko vertybe, kitų galva, tai tikra keistenybė ir beprasmiškas dalykas. Lytinis gyvenimas pradedamas vis jaunesniame amžiuje, todėl nesistebėkime, jeigu netrukus nepatyrusių dvidešimtmečių nė su žiburiu nerasime. Ne vienas žurnalas, vykdydamas apklausas, išsiaiškino, kad labai didelis procentas stipriosios lyties atstovų trokšta intymių santykių su patyrusiomis, o ne su nekaltomis merginomis. Tikėdamiesi sulaukti susidomėjusių vyriškių laiškų, interneto skelbimų lentoje užkabinome jauką: "Simpatiška dvidešimtmetė norėtų prarasti nekaltybę su patyrusiu vyriškiu. Tu turėtum būti solidus, dėmesingas ir švelnus". Gauti rezultatai pranoko visus lūkesčius, nes kitą dieną paštas buvo užkimštas nekaltybės ištroškusiųjų laiškais...

Iškart tryniau laiškus, kuriuose vien pasisveikinta arba nurodyta tik pinigų suma. Dialogą užmezgiau tik su tais, kurie nepašykštėjo žinių apie save, konkrečiai suformulavo pasiūlymus ir pageidavimus.

Negi dar nekalta?..

Mano paštą užvertė laiškų lavina: rašė įvairaus amžiaus ir profesijų vyriškiai. Jauniausiam pretendentui buvo 28-eri, o vyriausiajam - 45-eri. Visi besidomintys mano nekaltybe iš pradžių nepatikliai žiūrėjo į skelbimą, stebėdamiesi, kad būdama dvidešimtmetė dar nepatyriau vieno didžiausių gyvenimo malonumų. "Negi iki šiol nekalta? Gal galėtum įrodyti savo nekaltybę?" - replikavo 42 metų Antanas, kuris rašė esąs klestintis ir visko gyvenime patyręs verslininkas. Nustebino, kad apie 70 proc. rašančiųjų dvidešimtmetės nekaltybę vadino problemėle ir siūlėsi ją nedelsiant išspręsti. Apie 10-15 proc. vyrų bandė atkalbėti nuo tokio drastiško sumanymo, sakydami, kad nekaltybė nėra našta, ją turėčiau pasaugoti išrinktajam arba sutuoktiniui. "Atleisk už atvirumą, bet kuo tau prasikalto nekaltybė, kad nori ja atsikratyti... Juk ji netrukdo. Dėl to neturėtum gėdytis, priešingai - tu išskirtinė. Neskubėk. Pamatysi, sutiksi mylintį vyrą, tada tai savaime įvyks", - įtikinėjo 39 metų istorikas. Tik vienas 33 metų reklamos vadybininkas nuramino, kad šiais laikais nekaltų dvidešimtmečių yra nemažai, todėl dėl to nereikėtų išgyventi - viskam savas laikas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
fon
2013-01-07 14:34:50
ne, nu jeigu man reiks kasdien praradunėt tai tada 5000, na galkiek nusileisiu...
Mikis
2013-01-07 11:37:20
Kiekviena sfera turi atrasti savo darbininkiu, tos kurios saugo save, ju ir jiesko protingi ir save gerbiantys vyrai, o tos kurios dauginasi kaip triusiai ir gauno tokius pat, poto stebisi kaip tai gyvenime nepasiseke, vyrai kiaules ir t.t. bukit protingos, neatsiekit sekso nuo meiles. sekmes ;)
Taip
2013-01-03 15:28:38
Paneles neleiskite brukti be kam į savąjį tarpkojį ir pačiai bus ramiau.