• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Noriu tavęs!!! Sumokėsiu…

Autorius: Agnė Janušauskaitė, indigo.blogas.lt
2009-09-18 08:06:00

Noriu tavęs!!! Sumokėsiu…
jupiterimages nuotr.
Kiekvienas, kuris turi internetą, yra užsiregistravęs bent į vieną pažinčių tinklapį. Ten galima sutikti įvairaus amžiaus atstovų ir susilaukti dar įvairesnių pasiūlymų. Nusprendėme susikurti anketas įvairiose svetainėse ir laukti pirmųjų žinučių. Mūsų duomenys buvo įdėti į tris tinklapius ir visuose trijuose - pirmieji pasiūlymai buvo susiję su seksu. Kad ir kaip bebūtų keista, rašo ir labai jauni vyrukai, kurių siūlomos sumos už suteiktas paslaugas būna šiek tiek mažesnės.

Apskaičiavome, jog siūlomų pinigų vidurkis būtų apie du šimtai litų. Tokių pasiūlymų yra išties daug, todėl kilo mintis, kad yra panelių, kurios mielai sutinka parsiduoti.

Mokslininkai teigia, kad maždaug po 50 metų nebeliks spaudos, nes visa informacija bus internete ir kiekvienas šalia savęs turės nešiojamus kompiuterius. Į visas šias išvadas galima pažiūrėti ir kitu kampu. Gal „palydovėms“ nebereikės stovėti stoties rajone?

Mes nežinome, kaip viskas klostosi toliau, ir, patikėkit, nenorim sužinoti, kad ir kaip smalsu. Tačiau išnagrinėjome daugybę vaikinų anketų, iš kurių galima spręsti, kas per paukštis nori su tavimi bendrauti. Turbūt kiekviena žinote, kad anketoje reikia nurodyti dalykus, kurie tave domina ir dėl kurių tu užsiregistruoji svetainėje. Kelias nurodytas priežastis galima išversti visai į kitą kalbą.

Bet kokios naujos pažintys

Daugelis žmonių yra pasirinkę būtent šį užrašą savo anketoje. Atrodytų nieko keista, tačiau daugiau nei  80% vyrų su šiuo užrašu siūlo įvairias paramas ir iš karto tempiasi į lovą, pamatę tik nuotrauką ir aprašą po ja. Dažniausiai tokie tipai neįdeda savo nuotraukos, o ir plepa labai mažai. Jau pirmajame laiške nurodo sumą su pasiūlymu. Susilaukus tokių laiškučių, pasijutau, kaip „TOP SHOP“ internetiniame prekių kataloge. Svarbiausia graži nuotrauka ir tavęs norės visi pirkėjai.

Dar vienas faktas, įrodantis, jog tokie vyrukai gauna tai, ko nori, yra tai, kad bene pas visus anketa įvertinta beveik penkiomis žvaigždutėmis, nors anketos, kurios yra be nuotraukų, nėra tokios populiarios…

Seksas

Žinoma, daugelį domina seksas ir  jie neslėpdami tai afišuoja, tačiau pinigų dažniausiai nesiūlo, o ieško partnerių įvairiems žaidimams, netgi porų ir panašiai. Tokių vyrukų turbūt neverta smerkti, tačiau kartais jie pasirodo labai juokingi. Beveik visi yra įsidėję labai seksualias nuotraukas, kur matosi daugybė nuogo kūno. Tačiau kartais naršydami internete galime užtikti tokias pat nuotraukas, kurios reklamuoja vyriškus apatinius ar higienos priemones. Dažnai vyrukai įdeda žymaus aktoriaus ar dainininko nuotraukas, tiesiog nukirpdami jų galvas. Įdomu, kaip ten būna, kai pagaliau jie susiranda partneres? Gal mylėtis tenka su nuotraukomis?

Nuotykiai

Šio užrašo esmė yra panaši, kaip ir dviejų pirmųjų, tačiau vaikinai nėra tokie tiesūs ir pirmiausiai yra linkę pabendrauti ir panelę palenkti į savo pusę. Dažniausiai pirmasis laiškutis būna su seniai nuvalkiotu, bet gana mielu komplimentu, kuris turėtų pralaužti ledus. Keliais laiškais yra pasidomima panelės užsiėmimais, laisvalaikiu, o po to, žinoma, išsirutulioja ilga sekso tema, kuri gali tęstis labai ilgai, kol neateina metas tartis dėl susitikimo, kurio metu nežinia, ko galima laukti. Tokie vaikinai yra paslaptingesni, tačiau jų norai, kaip ir visų, yra aiškiai numatomi.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus