• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nuo rutinos bėgte marš  2 

Autorius: Benas Draugelis, respublika.lt
2009-08-07 08:00:00

Nuo rutinos bėgte marš
Jupiterimages nuotr.

Specialistai siūlo namie sukurti tokią pat aplinką "kaip kine", žadėdami iš intymaus bendravimo pasisemti iki šiolei nepažįstamų potyrių.

Šalin antklodę!

Realiame gyvenime: 40 proc. porų mylisi po paklode ar antklode.

Ekrane: aktoriai niekada niekuo nesidangsto.

Ir neatsitiktinai! Mylėdamiesi po antklode atsisakote malonumo matyti vienas kito kūną, nors seksologai yra įrodę, kad 95 proc. vyrų ir kone trečdaliui moterų regimieji vaizdiniai yra svarbiausias erotinis stimulas.

Pabandyk! Iš anksto pasirūpinkite šildytuvu ir neteks drebėti, gėdytis tokios neerotiškos "žąsies odos", galėsite nesidrovėdami ir nejausdami diskomforto grožėtis vienas kitu.

Tik neišsisek auskarų!

Realiame gyvenime: 89 proc. vyrų ir 74 proc. moterų į lovą gulasi be drabužių, 93 proc. moterų nusiima ir visus papuošalus.

Ekrane: aktoriai beveik niekada nebūna visiškai nuogi, be to, moterų ausyse būtinai žybčioja auskarai, vyrų kaklą puošia grandinėlė.

Ir neatsitiktinai! Kūnai atrodo daug erotiškiau, jei paliekama bent viena tualeto detalė. O seksologai net rekomenduoja pradėti preliudiją apsirengus ir ragina jokiu būdu nenusiimti papuošalų! Ryškūs, blizgūs daikčiukai ant nuogo kūno užburia, jų tylus skimbčiojimas sujaudina net persisotinusį meilužį. Be to, atsitiktinai prisilietus prie įkaitusios odos jie savo netikėta vėsa atliks savotiško stimuliatoriaus vaidmenį. Iš tokių "jaudiklių" galima paminėti ilgus auskarus (ne be reikalo moterys rytietės, eidamos į pasimatymą su mylimuoju, segasi didelius auskarus).

Patys spręskite, ką pasirinksite - nėriniuotus apatinius (moterims) ar grandinėlę ant kaklo (vyrams). Ir iš anksto nesukite sau galvos dėl to - tiesiog pradėkite preliudiją su drabužiais, pamažu mažindami tualeto detales.

Kur tuo užsiimti?

Realiame gyvenime: 96 proc. porų mylisi tik savo vedybiniame guolyje.

Ekrane: kino seksomanai vienas kitą myli neįtikėčiausiose vietose - ant biliardo stalo, palangės ar net prieškambario kilimėlio.

Ir neatsitiktinai! Susidomėjimą seksu praradusioms poroms specialistai pirmiausia pataria pakeisti aplinką. Pasirodo, tai jaudina labiau nei viagra! Kodėl? Metams bėgant miegamąjį gaubusi aistros aureolė išsisklaido, jis virsta paprasčiausia miego ir poilsio vieta.

Pabandyk! Mūsų butuose, kad ir kokie jie maži, galima rasti begalę patogių ir nestandartinių kampelių. Tarkim... skalbyklė! Juk tai galingas išorinis vibratorius, taigi pojūčiai - nepakartojami. Ant skalbyklės galima patiesti rankšluostį ar paklodę, bet nelabai storus, kad neslopintų žadamo malonumo.

Kalbėk, kalbėk...

Realiame gyvenime: tik 35 proc. vyrų ir 18 proc. moterų artumo minutėmis sako intymius komplimentus vienas kitam ar bando jais išreikšti patiriamą malonumą.

Ekrane: erotinėse scenose aktoriai be perstojo žavisi vienas kitu.

Ir neatsitiktinai! Žodžius, kuriuos partneriai taria mylėdamiesi, psichologai vadina "ženklu" - jie tarsi kokia įkarta paženklina pojūčius, kuriuos tuo metu patiriate. Kitą kartą šie žodžiai atliks tokį pat vaidmenį.

Pabandyk! Netylėkite! Prisiminkite visus jums žinomus švelnius būdvardžius, mažybinius gyvūnų ir gėlių pavadinimus. Komentuokite savo pojūčius - nesvarbu, ką sakysite, svarbiausia - žodžiais palaikyti papildomą kontaktą su partneriu. Kartais jūsų frazės atrodys juokingos, bet juokas, kaip įrodė mokslas, galinga varomoji jėga!

Dėl skonio nesiginčijama

Realiame gyvenime: 12 proc. porų paprastai suartėja prietemoje; 21 proc. mylisi degant naktinei lemputei, kai kada - žvakėms; 7 proc. mėgsta ryškią šviesą ir dieninį seksą.

Ekrane: meilužių kūnai beveik visada apšviesti neįprastos melsvos ar rausvos šviesos.

Ir neatsitiktinai! Specialus apšvietimas padeda pašalinti odos defektus. Kūnai ir veidai mėlynos (ar raudonos) lempos šviesoje atrodo egzotiškai. Net galite nepažinti partnerio ar savęs veidrodyje - taip smarkiai pasikeisite! Gali net pasirodyti, kad abu esate su kaukėmis. Šis pojūtis nušluoja visus psichologinius draudimus (jei tai ne aš, kodėl turėčiau nerimauti dėl to, kas galima, kas ne). Beje, Rytuose manoma, kad violetinė - tai moteriškos seksualinės energijos šviesa, todėl būtet toks apšvietimas labiausiai tinka ritualinei sueičiai.

Pabandyk! Pakabink virš meilės guolio mėlyną lemputę! Ją pritvirtink viršuje - iš aukščiau krintančioje šviesoje veidas ir kūnas atrodo kur kas gražesni. Iš apačios sklindanti šviesa, priešingai, gali subjauroti net gražuolę.

Tiems, kurie nori dar labiau pakurstyti aistrą, rekomenduojama įsigyti raudoną lempą. Krisdami į akies tinklainę, raudoni spinduliai stipriai stimuliuoja nervines skaidulas. Ne be reikalo įvairiose šalyse rajonai, kuriuose galima nusipirkti prostitutės meilę, skendi būtent raudonoje šviesoje.

9 argumentai sekso naudai

Įvairių šalių specialistai įrodė sveikatos būklės priklausomybę nuo lytinių santykių reguliarumo. Palyginus vienodos materialinės padėties, amžiaus ir sveikatos būklės žmones, kurių lytinio gyvenimo intensyvumas skiriasi, paaiškėjo, kad vyrų, turėjusių daugiausia orgazmų, mirtingumo rodikliai perpus mažesni nei tų, kurie apskritai ignoravo seksą.

Esama ir kitų argumentų, kad sveika pasimylėti bent porą kartų per savaitę.

Pagerėja uoslė. Pasimylėjus suaktyvėja prolaktino gamyba, tai savo ruožtu verčia smegenų kamienines ląsteles sudaryti naujus neuronus uoslės centre.

Mažėja širdies ligų rizika. 2001 metais paskelbta, kad jei vyrai mylisi tris kartus per savaitę ar dažniau, infarkto ir insulto tikimybė sumažėja perpus.

Krinta svoris, gerėja bendra būklė. Seksas - tai fizinis krūvis. Per vieną aistringą lytinį aktą sudeginama 200 kalorijų - maždaug tiek pat, kiek 15 minučių bėgant ar žaidžiant skvošo partiją. Seksualiai susijaudinusio žmogaus pulsas padažnėja nuo 70 iki 150 tvinksnių per minutę, kaip ir visas jėgas įtempusio sportininko.

Slopsta skausmas. Prieš orgazmą oksitocino lygis šokteli penkeriopai, gaminasi endorfinai, turintys nuskausminamųjų savybių.

Mažėja gripo ir peršalimo tikimybė. Nustatyta, kad žmonių, kurie mylisi 1-2 kartus per savaitę, organizme imunoglobulino A yra 30 proc. daugiau, o šie antikūnai stiprina imuninę sistemą.

Gerėja šlapimo pūslės veikla (tikriausiai girdėjote apie daktaro Kėgelio (Koegel) pratimus lytinių organų raumenims stiprinti?)

Gerėja prostatos liaukos veikla. Kai kurie urologai įžvelgia sąsajų tarp ejakuliacijos dažnumo ir prostatos vėžio.
 
Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
bella
2009-09-07 09:26:57
negi tu manai, kad gyvenime rasi kazka naujo? visi dviraciai jau israsti ;)
ugne
2009-08-21 16:26:46
Po velnių, ar bent viename Eli straipsnyje sužinosiu kažką naujo?